Autors Komentāri: 146
Klusums, visas taisa vakariņas savam vecim
2017-05-04 13:59:49
Tikko beidzām
2017-05-04 15:01:19
...tēma laba....tik uztvere dāmām šķiet tāda pārspīlēta.... ...piekrītu apstāklim ka sievietei jāstrādā nav...sieviete...ir mājas gariņš...ģimenes. Ja viņā māte un tēvs savā laikā to nav ielikuši ...nu tad dzīvos...sākumā it kā....labi...jo viņai radīsies šķietama ilūzija ka ir kruta... brīva...atbildības nekādas...rūpju ar nekādu....izņemot par savu daili....bet vēlāk......gadiem ejot....viņai kļūst vientuļi ... attopas pie sasistas siles...bet laiks jau pagājis...un mainīt tur vairs neko nevar......Sievietes sūtība ir ģimene...bērni...mājas pavards......nešaubos ka daļa te protestēs un drudžaini pulcēsies zem feminisku karoga.....mieru dāmas....mieru....arī jūs mums noderēsiet....ne velti šeit tāds jauks saits...un ticiet man....mēs atradīsim ko ar jums darīt.. ...vēl rodas jautājums....a ko šeit dara pāri...precētie...un vienkārši kopā esošie....izklaide...un domu biedri...tāds mans sī brīža subjektīvais redzējums...
2017-05-04 15:11:02
Anna nedaudz nesapratu tavu domu gaajienu (konkreeri, kaapeec uzrunaata biju), t.i., ko tu man augstaak adreseeji. Labpraat izprastu, protams, ar tavu paliidziibu. Ja nee, never mind
2017-05-04 15:16:10
Vispār ja tā padomā.....mēs pa lielam uzskatam ka dzīvojam pareizi...darām pareizas un svarīgas lietas........ehhh...kamēr nepaskatāmies uz to visu no malas...ar neieinteresētu skatījumu... www.youtube.com/watch?v=PF0BSgAA2DA
2017-05-04 15:26:11
Shi tema isti pat nav apspriezhama,jo deel dazhadiem uzskatiem,konkretas atbildes nav. Nepiekritu ari tam,kad sievietei nav jastrada... (bet,tas ir tikai mans viedoklis) Par pariem,precetajiem un vienkarshi kopa - katrs jau ir savu motivu vadits,kapec uzturas shada tipa portalos... Un tur pat nav ko iedzilinaties - ja protams,neskatamies atkal uz kadiem sabiedribas standartiem.
2017-05-04 15:39:24
Dala...vientulība un pašpietiekamība ir divas dažādas lietas.....dīvainas Tev tās iedomas.....pat viss kuplăkajā ğimenē cilvēks var sajusties viens un nesaprasts.....vai arī vienam esot,cilvēks rod saskaņu ar apkārtējiem un sevi......tas viss ir atkarīgs no tā, kas ir cilvēkā.....un cik cilvēks ir sevi iepazinis
2017-05-04 15:43:22
Bleede labi pateica. Piekriitu.
2017-05-04 15:47:30
....sveika blēde....man nav saprotams....kas ir pašpietiekamībā....?...ķipa man viss ir un man neko vairs nevajag???....bļin....tas ir kašmars.....es nekad dzīvē negribētu pieļaut situāciju...kad man ir viss ko vēlos....es tad apzināti no tā atteikšos.....lai tikai saglabātu to vēlmi...pēc kā tiekties... ....blēd....nu ar sevis iepazīšanu......jāāā tas ir labais pasākums...ir ko darīt visu dzīvi....tā nu tas forši ir iekārtots.......galvenais ka nodomā......lūk....iestājās skaidrība......un tad bac pa pieri.....ņefiga ....neko tu nesaprati...!....sēdi un prāto tālāk.....
2017-05-04 15:49:54
Manuprāt,pašpietiekamība nav saistāma ar mantisko "man viss ir".
2017-05-04 15:52:25
Būt pašpietiekamam nozīmē apzināties savu vērtību..
2017-05-04 15:53:46
"Cilvēki ar veselīgu pašpietiekamību pārlieku neuztraucas, ko citi cilvēki par viņiem domā, viņus nevar destabilizēt citu negatīvais vai pozitīvais viedoklis. Viņi arī vieglāk pārvar ārējās krīzes un nenoteiktas dzīves situācijas, jo pašvērtīgums nāk no iekšēja apstiprinājuma un nav atkarīgs no statusa, varas, slavas un materiāliem labumiem. Pašpietiekamam cilvēkam piemīt noteiktas rakstura kvalitātes – spēja pieņemt lēmumus, uzticēties saviem instinktiem, mazāk apkalpot citu gaidas attiecībā uz sevi. Viņi necenšas par katru cenu atstāt iespaidu uz citiem, tāpēc arī izvēlas savu ceļu, kas var dažreiz būt citiem neizprotams, neloģisks un pat smieklīgs. Kopumā pašpietiekami cilvēki ir autentiski, jūtas labi vienatnē, viņiem nav akūti vajadzīgs sociālo tīklu apstiprinājums – esmu pieprasīts, tātad esmu vērtīgs. Pašpietiekamības tumšā puse Egoisms, narcisms, nerēķināšanās ar citu, pat tuvāko cilvēku, vajadzībām, neiecietība – tas viss pieder pie pašpietiekamības ēnas puses. Tiekšanās pēc pārmērīgas personiskās brīvības un pat radikālas autonomijas izpaužas kā nevēlēšanas piekāpties un rūpēties par citiem. Šādi cilvēki ir gatavi upurēt attiecības, ja tās nav gana vienkāršas un ērtas. Idealizēta radikālā pašpietiekamība rezultējas kā sociāls trends – laulību šķiršana vai attiecību pārtraukšana pie pirmajām grūtībām, izvēle par labu vienpatņa un hēdoniskam dzīves stilam, bezbērnu attiecību izvēle, pavisam mazu bērnu atstāšana auklēm. Pārlieku pašpietiekamas sievietes neapzināti demonstrē, ka viņas var visu pašas, viņam no vīrieša šķietami neko nevajag. Tas noved pie tā, ka vīrietis apmaldās savā misijā un pat zaudē vīrišķību, jo būt vajadzīgam – tā ir viena no vīrišķības daļām. Veselīgi pašpietiekams cilvēks stāv ar kājām uz zemes un ir kā stiprs koks ar dziļām saknēm. Ja satiekas divi pašpietiekami cilvēki, viņi apzinās, ka īstā intimitāte kopdzīvē ir pieļaut elastību, atbalstu, sapratni un brīvības devu."
2017-05-04 15:55:17
Sveiki Zvēru famīlija.......Vērtību saki.......hmmm... vai gadījumā vērtība... novērtējums...nav citu privilēģija...?...es tā iedomājos......nu kā es sevi varu objektīvi novērtēt...?.... manuprat nekā.....jo mans vērtējums...par sevi...nekad nebūs objektīvs......a kur te pašpietiekamība...?
2017-05-04 15:58:45
........oh tu vellos..... tas bij labs....Zveri....paši izdomajāt..... vai nošpikojāt kur...?... ....lai nu kā būtu....tas pat nav svarīgi......kas.....galvenais ka uzrakstīji........Tad man tev nākošais jautājums.......kā tāds enģelītis...kā pašpietiekamais....var sadzīvot ar tiem dēmoniem ko aprakstīji otrā dāļā...?...es kā iedomājos to negatīvo pusi.......tā man šķiet...viņu vienkāršāk būtu nošaut...nekā sadzīvot ar viņu........ es par sevi domāju ka spēju sadzīvot ar jebko....nu bet šitais.....karaul!....eju pēc cirvja.....
2017-05-04 16:02:42
Priekapec, pasarg dies, lai es kādu mācītu dzīvot, ne ne..tas ne par mani.Esmu tikai pārdomās. Pe, tevi pieminēju, jo pievienojies Priekaoec viedoklim par to, ka abi dara kā patīk.Tas ir ok, kamēr ar to kas patīk nevilšus neiesaista citus cilvēkus.
2017-05-04 16:32:51
Es ar pašpietiekams saprotu, ka cilvēks ir mierā ar sevi, ar savu esību. Tāds banāls piem. kāds ceļo viens, jo viņam pašam ar sevi ir diezgan labi.Kādam vienmēr vajag cilvēku pūli apkārt, jo man domāt, ka tādam vienkārši bails palikt vienam pašam ar sevi. Tādi parasti ir tādi tramīgi cilvēki. DllM, nu dzīves mērķus nevajag jaukt vienā katlā ar pašpietiekamību.
2017-05-04 16:39:19
Man patīk darīt to, ko man patīk darīt. Ja tā būtu tikai mājās sēdēšana un pavarda turēšana, es noteikti darītu tikai to, bet ir diezgan nelāgi, ka man patīk darīt arī citas lietas, pie tam man tās diezgan labi padodas, un man ir diezgan noveicies, ka man par tām vēl arī kāds maksā :D līdz ar to es noteikti nespētu sēdēt mājās un atteikties no tās dzīves daļas, kura man sagādā prieku. Vai tas ir feminisms, vai tas ir egoisms, es nezinu, bet mani drausmīgi apmierina mana dzīve
2017-05-04 17:06:50
DlLM no tava teksta ",piekrītu apstāklim ka sievietei jāstrādā nav...sieviete...ir mājas gariņš...ģimenes. Ja viņā māte un tēvs savā laikā to nav ielikuši ...nu tad dzīvos...sākumā it kā....labi...jo viņai radīsies šķietama ilūzija ka ir kruta... brīva...atbildības nekādas...rūpju ar nekādu....izņemot par savu daili....bet vēlāk......gadiem ejot....viņai kļūst vientuļi ... attopas pie sasistas siles" vai pareizi salasu, ka raksti, siev.jābūt pavarda sargātājai, bet pēc tam tā ir pie sasistas siles, vai es ko palaidu garām šim domu lidojumam. Mans viedoklis, ka lielāko $ ienesumu protams dod vīrietis, bet sievietei nevajag liegt sevi attīstīt.Ok, var protams nerauties grafikā "no līdz" plkst., bet kaut kas tomēr jādara, vai mācās vai kaut vai mākslas galeriju menedžē
2017-05-04 17:10:10
Kartīgs saimnieks šādu tadu kuci savos īpašumos neievilks,neizdarīgu,neparšu bez prasmes un dailes...saimniecei ir jāpalidz celt dzimtas lepnums un īpašums....neizdarīgam ir jaasež dzivokli un jādroņijās
2017-05-04 17:19:42
2017-05-04 17:20:05