izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 112

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits: 330
Pavērojot reklāmas, rodas iespaids, ka modē ir pāris dienu atauguši rugāji. Bieži vien šīs reklāmas mērķauditorija ir vīrieši. Reklāmas tak netaisa uz nejaušām fantāzijām. Izsenis zināms, ka sejas apmatojums ir vīrišķīguma pazīme.

Bet sanāk tāda kā pretruna. Sievietes deklarē, ka sejai jābūt ideāli gludai bez rugājiem, turpretī vīrieši vēlas paturēt rugājus. Vai arī ir scenārijs, ka sievietes vēlas neskūtus vīriešus tikai skatlogā un pievācot sev piespiež skūties.

Neiet runa par nekoptiem vīriešiem, bet tiem, kam bārda, ūsas ir stils.

Ko jūs par to domājat?

erased

37 Siev.

user
Postu skaits: 12
bārdas un ūsas ne, bet rugāji gan iet pie sirds, īpaši tumšmatainiem vīriešiem tas piestāv un ir ļoti uzbudinoši.

user
Postu skaits:
blondaa mauka-ja tu nebuutu kachalka tu ar ietu pie sirds

erased

Siev.

user
Postu skaits: 77
tas pienemums par to skatlogu ir loti trapigs

erased

Siev.

user
Postu skaits:
bārda un ūsas tas jau duras un skrāpē

erased

Siev.

user
Postu skaits:
bardinja=jaa,ja ir kopta un piestaav bet uusas un rugaaji=nepakam,skraapee

erased

34 Siev.

user
Postu skaits:
Man savs vīrietis patīk skūts , bet skatlogā tīksminos par rugājainajiem

erased

39 Vīr.

user
Postu skaits: 895
Man patīk mana bārda un ūsas!!!

Un skrāpēt neskrāpē!!! Esmu dzirdējis, ka kutina!!! Tas gan tiesa!!!

Sauluks

39 Siev.

user
Vecmeita :P
Postu skaits: 1438
Ūsas un ūsainie man nepatīk, bet tādai nelielai bārdai nav ne vainas

erased

Siev.

user
Postu skaits:
ūsas.....brrrrr.......

user
Postu skaits:
baardinja patiik, ja vinjam piestaav protams.. tikai uusas, rugaaji besii.. ir bijis, ka seju noskraapee taa ka bail..

erased

33 Siev.

user
Postu skaits: 56
ja nedur, tad pat loti uzbudina...

erased

37 Siev.

user
Postu skaits: 139
Ja bāriņu un ūsas kopj, tad nekas neskrāpē. Rugāji gan nepatīk - durās lūpas un vaigos

erased

Siev.

user
Postu skaits: 924
...tikai ne uusas........ ...patiesiibaa.,patiik gludi skuuti ........

erased

Siev.

user
Postu skaits:
..kad bārda ir vairāk kā trīs dienas veca..tad viņa vairs neduras....ir pārbaudīts...bet vispār jau man patīk skūts un smaržīgs vīrietis...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 4
nelieliem rugaajiem apaudzis,noskuupsti sievietes maigumus-shaubos vai vinjai tas patiks!

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Par uusaam,ja piestaav labi,bardas un rugaji man riebjas,parasti no tiem laizhos pa gabalu,izdomaju jebkadu iemeslu....Visfeinak gludi skuuts,mmm ta vien gribas pieglausties

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 43
.....Man patīk mana bārdiņa

erased

35 Vīr.

user
Postu skaits: 100
Bārda vēl saprotu, ka var būt pretenzijas, bet 2-5 dienu rugāji ir pat ļoti ok. Ir jau ar cilvēki kuriem gluži vienkārši nepiestāv un nepatīk ja ģīmis ir gluds kā ola (piemēram es )

erased

Siev.

user
Postu skaits:
oO..neiet jau runa par to, vai piestāv..bet kā jūtas sieviete, kad viņai ar tādu skrāpi nolaiž pa jūtīgām vietiņām...
Closed!

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2018. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.088 seconds.