Autors Komentāri: 288
Šodien, palasot jau esošās diskusijas, sapratu, ka mani arī vajā viena diezgan nopietna problēma, teiksim precīzāk, uz šo brīdi tā vēl nav problēma, bet sava veida traucēklis vai neērtība manai 100% labsajūtai.

It kā viens gudrs vecis ir teicis, ka mums jāatbild par tiem, ko pieradinam, bet vai šo tēzi varētu attiecināt arī uz virtuālo vidi?

Cik tālu var iet ar savu koķetēšanu un sarunām ar otru, lai skaidri zinātu, ka tu viņam ar to nenodari pāri?

Droši vien es arī par to nemaz nebūtu aizdomājusies, ja pēdējo nedēļu neizjustu patiesu presingu no viena virtuāla vīrieša, kurš ir sācis man veidot pamatīgas greizirdības scēnas kādā portālā. Atliek man tikai parunāt publiski forumā vai pieredzes apmaiņā ar vīrieškārtas pārstāvjiem, kā vēlāk par to nākas maksāt ar pusstundu vai stundu no savas dzīves- skaidrošanās scēnu rituālā.
Nekas un nekad šim cilvēkam nav bijis solīts, bet nez kāpēc tiek pausts uzskats,ka, ja esmu ar viņu runājusi, bijusi atklāta, mīļa, saprotoša, ieinteresēta un vēl nez kāda, tad es tāda nevaru būt ar visiem citiem.
Īsāk sakot- pielaulāta.

Protmas, vienkāršākais variants būtu pasūtīt ellē ratā, bet kaut kā nevaru vai negribu, jo cilvēks pēc būtības ir labs, pat kaut kur bērnišķīgi naivs.

Kā atrast to optimālo robežu, starp sievišķīgo tieksmi koķetēt un patiesi nopietnas attieksmes paušanu?


2008-05-03 18:29:17
zināma situācija. pirms kādiem 3 gadiem gadījies tāds eksemplārs. tomēr beigu beigās nācas man vnk ignorēt. lai cik vien labs nebūtu, kadreiz tas sāk krist uz nerviem. it īpaši, ja pats ir precējies
2008-05-03 18:35:23
double..Ja jau būtu precējies, man vismaz būtu kādi spēcīgi argumenti ar ko sevi tīru un baltu pataisīt, bet te kaut kā jūtos mazliet vainīga, laikam kaut kur pāršāvu pāri strīpai, ja jau cilvēks sāk just kaut kādas tiesības uz mani...
2008-05-03 18:37:18
Bet no otras puses liekas, ka viņš vienkārši ir interneta vides nepieredzējis un naivs.
2008-05-03 18:37:56
Buusi nabagam pilnas ausis piepuutusi Domaaju reti shitaadas trakas piekjershanaas netaa notiek....Vismaz sapraatiigiem cilveekiem
2008-05-03 18:42:23
tās ir viņa subjektīvās sajūtas, un es nedomāju, ka tev būtu jājūtas vainīgai. turklāt, tu jau noteikti esi pietiekami gudra, lai puisim tā korekti dotu mājienu, ka viņam nav taisnība.
ja neesat tikušies reālā, tad vispār nevajadzētu būt pretenzijām
2008-05-03 18:43:02
pieredze nāk ar laiku. katram sava mācība. laikam romantiķis vai tml. ja pareizi paskaidrosi vienu reizi un uz visiem laikiem, tad sapratīs. a ja nē, tad nekas izņēmot ignoranci, nelīdzēs.
2008-05-03 18:46:14
tikai...Man laikam vienkārši nepaveicās- uzķeros uz naiva provinciāla vīrieša....Kaut kā sākumā likās, ka viņš saprot to savstarpējo spēli, bet kā izrādās, spēlējos tikai es...hmmmmm....
Un kā tagad ES cilvēks lai izprotu, vai tas tur, tai pus monitora, to spēli uztver vai domā, ka tas viss ir pilnīgi nopietni?
2008-05-03 18:46:21
double...Nu patāsti man, kā paskaidrot korekti? Man ar to korektumu ir mazas problēmas
2008-05-03 18:47:20
lai nu kā tur ir, vispareizākais ceļš ir izrunāties, saucot lietas savos vārdos.
2008-05-03 18:48:07
dauble...Esmu jau mēģinājusi viņam korekti likt manīt, ka ne viss, kas tiek runāts sarakstē ir tik nopietni jāuztver, bet šis man pat kopē vēstules un bāž acīs, ka tā jau nu sieviete nerunātu, ja viņai būtu vienalga
Viņš tik tiešām nesaprot, ka sievietes var ne vien tā vēl runāt
2008-05-03 18:50:33
2008-05-03 18:51:09
Bet ja reiz šis cilvēks lasa šos forumus tad jau varbūt šim pieleks ka šī ir tikai rotaļas.... :
2008-05-03 18:53:10
Ko bolies? Ir ko teikt- saki, nav..tad tu zini, kas tev jādara
2008-05-03 18:53:23
mazas nav lielas apdomā kārtīgi, ko tu vēlies no viņa. ja neko, izņēmot pļapāšanu un koķetēšanu, tad labāk uzreiz teikt godīgi un nopietni, ka tevi neinteresē nopietnas lietas. un labāk izbeigt visu no tavas puses. jo tālāk vilksi, jo sāpīgāk cilvēkam var kļūt.
kad man gadījies, tad es vispār nevarēju ne vārda minēt, un ne tikai ar pretēja dzimuma cilvēkiem, bet vispār. uzreiz rakstīja privātā tipa: \" nu jāāā, viņiem tu vari veltīt laiku, bet man nē\". lūk, kāda slikta esu, abižoju nabago. bet nav mana problēma, ka man daudz paziņu, ātrāks dators un ātrāk rakstu. kamēr viņš tur ar vienu pirkstu bāksta, es jau paspēju ar pieciem cilvēkiem parunāt. smieklīgi, bet man tās paskaidrošanās vienreiz pieriebušas bija, un tad vispār pārstāju ar viņu komunicēt.
ko man darīt savā dzīvē, man neviens priekšā neteiks
2008-05-03 18:53:58
karamele....Vāaaaaa, tu ko, šo forumu viņš paldies Dievam nelasa, man būtu tāda galvas mazgāšana pēc tam...!
2008-05-03 18:54:08
lidz shim biju domajis ka tikai sievietes mil ar ausim...bet ka izradas ir ari vechi kuri saspnjojas no visa ko vinjiem sastasta un laga neatskir speli no realitates
2008-05-03 18:55:13
ir, ir tādi. labāk neaiztikt
2008-05-03 18:56:18
dauble...Saraut jau man nebūtu nekādu problēmu, bet es esmu egoistiska, gribu, lai liek mani mierā un nepsiho, bet tajā pat laikā negribu tā krasi pāraut kontaktu....bet laikam tā šajā gadījumā nesanāks, ja slimība jau ir ielaistā stāvoklī, laikam tomēr būs jāamputē...
2008-05-03 18:56:38
manuprāt, tas labākais variants. abiem.
2008-05-03 18:57:47