Autors Komentāri: 177
MEGO..Kuram ir piektdiena, kuram eksāmena diena...Bučas tev
2008-05-29 21:43:55
Kaut Tu izvilktu to vienīgo biļetīti....!
2008-05-29 21:46:05
Par biļeti pievienojos - ne asakas.

Pašā sākumā atzīstos - vainīgs, grēkoju un daudz. Seksu nedodu. Pats īsti nesaprotu kāpēc. No sākuma viss pa skaisto un tad sākās. viss ķēdītē - šādā vai savādākā kārtībā.
1. tad darbā ne tā iet;
2. tad finansiālas problēmas;
3. kopīgo interešu trūkums;
4. sekss ar partneri ir fantastisks, bet dzīvot kopā ir neiespējams;
5. seksā partneris neaug līdzi - tu centies gaidi, izdari mājienos, bet viņai liekās, ka ir pašpietiekama;
6. galu galā savstarpējā iecietība un raksturu saderība. Kāda var būt mīlēšanās, ja viens otru nesaprot?
7. ja jūt, ka būs jāšķirās, tad vienkārši dara visu pretējo, kas patīk sievietēm un viens no variantiem ir sex deficīts attiecībās.
8. galu galā no tā, kas saucās mīlestība vai kaisle ir palikusi tikai robeža, kur jāšķirās vai vēl jāvelk tas vezums - tad jāsaspringst un jārisina šī problēma. Laikam atkārtošos, bet mīlestībā visi līdzekļi labi.

Starp citu sievietēm varu ieteikt, kā varinatu. Džekiem iedvesmai :D
Drauga draugs sūdzējās. Atnāk mājās. Galds uzklāts, vakariņas garšīgi smaržo, bet ātrāk netiek vakariņas ēst, kamēr seksu nav iedevis ;).

Tātād nav problēmu kuras nevar atrisināt, ja gribās būt kopā ar savu partneri vai kā katrs viņu tur sauc.

Lai veicās!
2008-05-29 22:39:19
ups - atkal aizrāvos, laikam
2008-05-29 22:39:49
Pipec, jau otro jautaajumu no FS, puses lasu. Rodas iespaids, ka tiek vaakti materiaali kaadam sievieshu zhurnaalam, Cosmo, vai kautkas tamliidziigi truls.

Sex ir atshkjiriigs, viens, kad tas ir kaa pienaakums, vienmuljsh u.t.t. liidz briidim, kad pavisam vienkaarshi taadu sexu negribas. Pie taa protams ir vainiigas abas puses.


Taa vareeshana abaam puseem izpauzhas kad patieshaam ir gribeeshana. Tikai taa gribeeshana ne vienmeer ir ilgstosha. Luuk arii visa saals. Nekaadi supervaroshie, un Sexa guru, te neviens nav, Vienkaarshi parasti cilveeki, ar kuriem dziive izspeelee dazhaadus jokus.

Vari buut kautvai Kazanova, ja nebuus gribeeshana, nebuus arii vareeshana.
2008-05-29 23:34:48
To Sv. Rakaris
da kāda starpība - tiek vākti materiāli vai nē. Manis pēc - lai tikai top. Nav žēl, ja noder kādam.

Esmu novērojis, ka cilvēkus varētu iedalīt divās frontēs. Vieni vienreiz, divreiz kāpj uz viena tā paša grābekļa, citi neko neiemācās un turpina kāpt uz tā paša grābekļa, kamēr puns ir tik liels, ka vairs nav ko glābt.

2008-05-30 00:01:40
2008-05-30 00:18:30
Jautaajumi jau pashi par sevi ir interesanti.


Vienkaarshi neticas, ka kaada sieviete par to pati speej aizdomaties, un ka vinju nomoka shaada rakstura jautaajumi. Taapeec ir aizdomas, par to ka tiek vaakti jautaajumi kaada banaala sievieshu zhurnaala rakstu tapshanai.


To marta_zakis

Runaajot par graabekljiem. :D

# AUNS
Uzkāpis grābeklim, tā saniknosies, ka salauzīs to, bet laušanas procesā dabūs pa pieri ar grābekli vēl reizes piecas.

# VĒRSIS
Kāps uz grābekļa tik ilgi, kamēr nesalauzīs.

# DVĪŅI
Spēs izlemt, kurp doties tikai tad, kad būs uzkāpuši visiem grābekļiem.

# VĒZIS
Tikai tas piespiedīs spert soli uz priekšu.

# LAUVA
Stāstīs visiem, cik tas ir stilīgi un ieteiks visiem izdarīt tāpat.

# JAUNAVA
Kāps uz grābekļa lēnām un metodiski; pārliecināta - ja uzkāps pareizi, tad nekas nenotiks.

# SVARI
Ilgi šaubīsies, un, izdarot vienīgo pareizo izvēli, uzkāps vislielākajam grābeklim.

# SKORPIONS
Ja vispār pamanīs, kas tas bija, tad diez vai par to aizdomāsies.

# STRĒLNIEKS
Noteikti pacentīsies revanšēties un uzkāps vēlreiz.

# MEŽĀZIS
Uzkāpis grābeklim, sapratīs, ka ir tam uzkāpis, bet diez vai tas kaut ko nozīmē.

# ŪDENSVĪRS
Uzkāps tikai tam grābeklim, kas būs īpaši iepaticies.

# ZIVIS
Visu mūžu vainos sevi par to; vienīgais mierinājums - pateicoties Zivīm, grābeklim neuzkāpa kāds cits.

2008-05-30 00:19:31
Sv. Rakaris - lapz par tiem grābekļiem. Biju lasījis. Man atbilst, ja tā padomā :D - ūdensvīrs

Man ir palaimējies, ka pazīstu sievietes, kas ir aizdomājušās un kopā ar savu partneri. Tādi pāri ļoti reti gadās. Bet nu viņiem arī nav gājis caur šiem gadiem saldi :D. Bet humors un dzīves optimisms dara savu.

Par to, kādu iemeslu dēļ FantaSea uzdevusi šo jautājumu to viņa noteikti atbildēs

Vēl tikai varu piebilst, ka atzīstot savas kļūdas un pilnveidojoties ir jāpilnveidojās abiem. Savādāk tāds čiks vien sanāk. Diemžēl es un noteikti citi, kā jau cilvēciskas būtnes, par to aizdomājas tikai tad, kad jau kaut kas ir noticies. Kamēr viss ir supper, tad aizmirstās daudz kas. Taču kā saka - labāk vēlāk, kā nekad. ;-)
2008-05-30 00:42:13
Ir iznācis dzīvē runāt ar šādām sievietēm , kurām vīrs reti grib seksu (nu vismaz daudz retāk, kā viņām gribētos), un rezultāts parasti ir šķiršanās. Runa protams ir par pašiem labākiem gadiem - ap 30. Bieži vien viņas cer, ka, kaut kas mainīsies, un tā paiet labākie gadi un beigās paliek, viņas pie sasistas siles.Un pats stulbākais , ka vīri pēc tam aprecās otreiz! Es vēl saprastu , ja runa būtu par kaut kādām kompleksainām , pelēkām būtnē, bet nē, visas viņas ir simpātiskas un ļoti seksuālas sievietes.
Varētu piekrist tēmas autorei- kaut kas nav ar tiem vīriešiem Latvijā kārtībā (nu vismaz vienai daļai)
2008-05-30 04:34:12
man liekas ,ka lielākai daļai sieviešu ir iekšā tie PSRS laiku kompleksi......tad sex nebija....atklāti par to nerunāja........mēs jau vēl tā laika paaudze.........un tad nākas meklēt dārgakmeņus..........gan vīriešus,gan sievietes........ja savā starpā nav uzticēšanās un izrunāšanās....tad kāds tur vispār var būt sex.......ja tikai tumsā un zem segas.....virietim jau vajag vizuāli redzēt savu mīlas objektu......
2008-05-30 06:12:45
un tad tāds 30-40 gadnieks atrod 20 gadnieci kurai nav nekādu aizspriedumu un izpilda visas sex fantāzijas.........
2008-05-30 06:13:51
nu, es sevi neuzskatu vairāk par PSRS laika paaudzi.... mana apzinīgā dzīve sākās jau Latvijā. Drīzāk jau tad varētu runāt par audzināšanu.
2008-05-30 06:15:02
pie PSRS nepieskaitās tās kas 18......19.....gadīgas....mums pārējām audzināšana......./nevisām gan Tu vnk Kristīne ārpus tās kategorujas/
2008-05-30 06:26:20
neko nesapratu
2008-05-30 06:29:16
Drusciņ arī patiesība par to PSRS. Nerunāsim par to, kas darījās pirms tam :D.
Tagad sieviešu līdztiesība un nekādas cieņas pret skaisto dzimumu.

Bet pozitīvam paraugam nav tālu jāmeklē. Tepat polijā vecā paaudze māk patīkami pārsteigt, kur kungs pāri 50 māk galanti izteikt komplimentu sievietei un pasniegto roku ar plaukstu uz leju, galanti noskūpstīt.

Spāņus neredzēsi klubos grābstot sievietes aiz dibeniem, bet gan eleganti, ievērojot distanci aplidot viņas.

Nu Vāciešiem laikam tomēr ir stingra paaudze, kur ģimeniskās vērtības +/- vēl ir vērtē.
Angļus gan nesaprast :D. Tur uz salas viss savādāk.

2008-05-30 06:38:41
Khmm! FantaSea kaut kur pazuduse.

Labi - es laiž dzīvē -tālāk no vienas LV malas uz otru.
2008-05-31 19:31:17