Autors Komentāri: 157
Kas tiek saprasts ar tekstu - muļķības attiecībā uz tevi.......
2008-07-28 09:19:12
Norcix....Protams, ka virtuālajā vidē viss ir stipri, stipri sarežģītāk, nesaprotamāk un daudz lietas izskatās sliktākas kā arī uztver šeit tomēr visu daudz saasinātāk, nekā iespējams tu to uztveru, redzot šo cilvēku dzīvē. Arī pateikt daudz lietas var tā, ka intonācija neliek just nedz aizvainojumu, nedz dusmas, bet te ir iespēja tikai izlasīt teikumu, bez šīs spējas dzirdēt, kā tas tika pateikts.

Tomēr citeiz mazliet kaitina, ja cilvēks mēdz kaut ko darīt apzināti, skaidri zinot, ka otram tas būs nepatīkami. Man šķiet tā ir ļoti liela muļķība, ko vīrieši mēdz piekopt.
Vīrieši vienmēr uzsver, ka vēlas, lai viņiem uzticās, atklājās, bet tad, kad tu to sāc patiešām darīt, viņi šo informāciju izmanto pret tevi pašu, manipulējot ar to un panākot kaut kādas emocijas, kuras nebūt nav tās patīkamākās.
Lūk tā ir muļķība.
2008-07-28 09:23:01
kabos...Tā ir rīcība, kas nenes neko pozitīvu, drīzāk sāk graut to, kas varbūt bija mazliet uzplaiksnījis kaut kur apziņā.
2008-07-28 09:25:29
Fanta
tad jau tur ir kaut kas dziļāks par vienkāršu muļķību sastrādāšanu... kāpēc, nezinu...
2008-07-28 09:28:19
es zinu par ko un kuru te ir runa...
2008-07-28 09:28:40
nu muļķības mēs wisi daram. lai piewērstu tā cilwēka uzmanību un iekarot warbūt mazliet wairāk simpātijas...
man liekas, ka jums abiem jāmet miers tai sazināšanai wirtuālajā widē un jāsatiekas beidzot reāli un jānoskaidro attiecības...
sawādāk nebūs miers ne jums ne mums...
2008-07-28 09:31:43
muļķības ir atnesti ziedi 3 naktī..........rīcība kas grauj pozitīvo ir stulbums, naids, nepatika, neienteresētība un t.t.
Ja kāds grauj ar savu rīcību attiecības, tad viņam tās nepatīk....nu attiecības es domāju
2008-07-28 09:32:18
Elisone...Nu laikam jau to grūti nesaprast, kaut vai tāpēc, ka mums galvā ir vienādas domas par vienādām tēmām
Tikai ļoti neizprotams man ir šis cilvēks, ļoti....ar visām viņa dīvainām izdarībām un tieksmi visu vienā brīdī ņemt un sabojāt. Pie tam neticu es viedoklim par neapzinātu rīcību, šajā gadījumā tā noteikti nav, tāpēc neizprotu arī šai rīcībai jēgu. Gribu saprast, bet nesanāk...
2008-07-28 09:32:57
kabos...Nē, tā nav muļķīga rīcība, tā ir romantiska rīcība :D
Muļķīga rīcība būtu, ja tev sieviete teiktu, ka viņai no orhidejām sākas nežēlīgākā alerģija un nākošā dienā tu viņai atnestu grozu ar orhidejām ;) Lūk tā būtu muļķīga rīcība, kad viņas atklātību tu izmantotu pret viņu pašu Primitīvi, bet saprotami izskaidroju ;)
2008-07-28 09:34:56
Elisone....Neesmu tagad vairs droša, ka man to vajag...
2008-07-28 09:35:53
Forumā var visādi misēties,jo esam tomēr kopējā virtuālā telpā.Te ir tāds tā kā ,bara instinkts un par balto vārnu neviens negrib būt.
Protams vis ir atkarīgs no tēmas,kur var padzīt mulķi un arī nopietni parunāt.
Pesonīgajā sarakstē,aci pret aci ir mazliet savādāk.Jo tikai tur tu sāc uzticēties un arī saprast otru cilvēku.
Forumā tu nezini uz kuru pusi straume tecēs Emocijas un robežas var būt dažādas,jo tu jau nezini kas notiek monitora otrajā pusē.
2008-07-28 09:36:16
Norcix...Te gluži neiet runa par foruma sarunām...
2008-07-28 09:37:30
Fanta - nu es to cilwēku par kuru tagad runājam pazīstu jau no 7 gadu wecuma... dzīwojam 15 sek attālumā wiens no otra...
nu man īstenībā ar liekas, ka wiņš neapzināti neko nedara... ka wiņš ir tieši tas cilwēx, kurš wisu dara ar prātu un apzināti...


P.S. ceru, ka tas ir tas cilwēx par kuru domāju...
2008-07-28 09:39:51
/ purina FS aiz pleciem/
hallo, pamosties!

man ir aizdomas, kad drīz kādu vajadzēs nožņaugt, kā pats viņš to kādreiz lūdza

Muļķības dara visi, un tās nav jāsaprot, tik max vienkārši jāizlabo
2008-07-28 09:41:29
ja tev sieviete teiktu, ka viņai no orhidejām sākas nežēlīgākā alerģija un nākošā dienā tu viņai atnestu grozu ar orhidejām - vai nu tas ir stulbums, naids, nepatika, neienteresētība vai vienkārši aizmāršība.....
2008-07-28 09:42:18
Elisone...To es esmu novērojusi pat nepazīstot viņu no 7 gadu vecuma Pat nepazīstot viņu vispār realitātē. Un tieši tas man traki nepatīk, jo nevar apzināti izmantot kaut kādu tev uzticētu informāciju, lai visu laiku pa kluso tev no muguras bakstītu, pie tam, ja es atskatos, viņš nevainīgi mēdz plakšķināt ar plakstiņiem un neizpratnē plātīt ar rokām :


Es taču neko, es vispār neko nedarīju \"
2008-07-28 09:42:53
kabos - ja tā būtu, tad tu wiņai neko nenestu un pat nesatiktos ar wiņu! :D
2008-07-28 09:43:22
ID...Ko tu trako, es gribu saprast vīriešu rīcību, kāpēc man jāpamostas, es neesmu nedz sapnī, nedz lidinos pa mākoņiem. Ja tā būtu, tad es noteikti neko no šī visa nemanītu...
Savas muļķības es varu labot, bet citu...Vai nu pieņemt, vai nu nē.
2008-07-28 09:44:27
nu jā... tas ir diezgan muļķīgi no wiņa puses...
ja esi k-ko izdarījis, tad sawas kļūdas ir jāatdzīst...
2008-07-28 09:44:56
elis - es varbūt ieriebt gribētu
Bet vīrieši neieklausās bieži to sieviešu tekstos kas viņām patīk.....viņi klausās balsī, un tad mēģina atcerēties - ko viņa tur par tām orhidejām tur teca.....
2008-07-28 09:45:37