Autors Komentāri: 130
It kā es arī esmu par vienlīdzību starp vīrieti un sievieti, tomēr ir lietas, kurās man gribētos ieviest kaut kādas korekcijas, kur tomēr tiktu nodalīts, kas ir pieņemts sievietēm un kas vīriešiem.

Runājot kaut vai par mājas darbiem, patīk, ja netiek krasi nodalīts, ka šis darbs ir jādara tikai sievietei, bet šis vīrietim, tomēr tā mazliet padomājot, ir darbi, kurus es noteikti atteiktos darīt, kā arī man nepatiktu, ja kaut ko konkrētu darītu mans vīrietis.
Es noteikti nekad neietu kāpņu tēlpā skrūvēt jaunus korķus, nekad nemēģinātu veikt santehnikas darbus un man noteikti nepatiktu, ja mans vīrietis vakaros sēdētu un nodarbotos ar rokdarbiem- šūtu, adītu, tamborētu, lāpītu utt.
Tad kā panākt šo vienlīdzību tā, lai tomēr vīrietis paliek par vīrieti, bet sievietes par sievieti?
Un vai tas, ka es tomēr šo to nespēju pieņemt, varētu nozīmē to, ka es tomēr ar visu sirdi un dvēseli neesmu par vienlīdzību?
2008-08-07 11:00:50
jocīgi, ka cilvēkiem par sūdiem patīk vairāk runāt, nekā par tēmām, kur varētu reāli padiskutēt
2008-08-07 11:07:16
Ļauj domas salikt pa plauktiem
2008-08-07 11:08:00
tie piemeeri, kurus mineeji ir pilniigi normaali - taa jaabuut. domaaju, ka daudzi tam piekritiis
2008-08-07 11:09:12
Es noteikti Tev piekrītu, ka ir lietas, kas jādara sievietei un lietas, ko nedarīs vīrieši, bet reizēm ir tādi apstākļi, kad vienkārši esmu spiesta darīt darbus, kas jādara vīrietim, jo mans lepnums liedz lūgt palīdzību, ja zinu, ka to varu izdarīt pati. Vai tad tas nozīmē, ka es ārī neesmu par vienlīdzību???
2008-08-07 11:10:05
Nu bet absolūtā vienlīdzība nav iespējama. Un vai kādam tā ir vajadzīga? Pat radikālas feministes nodala vīriešu lietas, kas viņām nav jādara. Jo cilvēks, taču vismaz cenšas darīt to, kas viņam vairāk patīk, vai ne tā?
2008-08-07 11:10:41
redz! tos darbus var sadaliit VIENLIIDZIIGI starp abiem.
piem. Tu adi, vinjsh salabo kraanu.....
2008-08-07 11:10:45
ta saucas darba dalishana
2008-08-07 11:12:34
nu ir tādi darbi, kurus war darī tikai wīrietis un ir tādi darbi, kurus war darīt tikai siewiete... piem., tā pati lāpīšana un adīšana... es ar negribētu, ka mans wīrietis wakarā sēž pie tv un man džemperīti ada...
un siewiete, piem., flīzes wannas istabā liek wai istabā loga rāmi maina...
ne jau wisi darbi ir piemēroti wīriešiem, un, ne jau wisi darbi ir pa spēkam siewietei...
2008-08-07 11:13:12
Man korkji nav jaamaina, nospied podzinju un viss kaartiibaa, ar santehniku ar viss ir ok, ja arii kkas notiek ahuuns, prieksh tam ir santehnikas vechi....traukus nomazgaat nav probleemu, maaju izsuukneet taapat, eest ar maaku uztaisiit, lupatas iemest veljmashiinaa ar nav probleemu....nu ko veel!? Principaa esmu baigi forshinjais un pats visu varu....
2008-08-07 11:13:23
zuze...Nu pēc būtības, ja cilvēks ir stabili par vienlīdzību, tad nebūtu jāšķiro darbi...man tā liekas, kā arī nevajadzētu gaidīt, ka tev kāds atvērs durvis, pados roku kāpjot ārā no transporta utt. Pie tam vīrietim nevajadzētu šokēties, ja tieši tu viņam tieši to pašu darītu Bet tomēr tā nav un domāju, ka ikviens vīrietis mazliet nošokētos, ja tu pasniegtu roku viņam, palīdzot izkāpt no autobusa
2008-08-07 11:13:42
ir tomēr jābūt k-kādai darbu dalīšainai...
2008-08-07 11:13:43
Nu nezinu gan par to zeķu lāpīšanu.... manā ģimenē tētis vienmēr pats lāpija savas zeķes, vai krekliem pogas šuva un ne jau tapēc, ka mamma bija nesaimnieciska, bet viņam vienkārši patika to darīt un dara joprojām!
2008-08-07 11:15:17

Elisone, bet man nez kāpēc tā flīžu likšana vannasistabā nemaz tik traka neizskatās,salīdzinot kaut vai ar to vīrieša džempera adīšanu vai izšūšanu krustdūrienā. Tas, ka viņa uzlika flīzes vannasistabā, manās acīs viņa nezaudēja sievišķību, bet vīrietis ar to izšūšanu gan. Man kaut kā daudzi vīrišķīgi darbi, ja to dara sieviete, šķiet pieņemamāki, nekā, ja ko sievišķīgu dara vīrietis. Varbūt tas tāpēc, ka sievietes vispār pēc būtības ir stipri elastīgākas un spēcīgākas pēc dabas?
2008-08-07 11:17:57
Art...Tev tik gari rakstīt nepiestāv
2008-08-07 11:18:40
Bumbuciit
2008-08-07 11:19:43
Es noteikti nepretendētu uz dalību sieviešu komandā ar saukli pieprasu vienlīdzību , es noteikti neprasītu atzīt viendzimuma laulību un nepretendētu uz sieviešu dzimumorgāniem lai tie man būtu....
2008-08-07 11:20:58
Inesis...Tu tagad pārspīlē, nevar pieprasīt to, ko tev daba nav devusi un lai arī kā tu gribētu sev skaistas sieviešu krūtis, tev tā pat viņas nekad un neviens neiešķirs
2008-08-07 11:23:40
Agrāk, dāmām, kuras bļaustījās par pilnīgu vienlīdzību, es piedāvāju iet uz armiju un arī sievietēm uztaisīt obligāto iesaukumu... tikai tad viņām likās- kādā sakarā, priekškam un, ka tāda pilnīgā vienlīdzība nav un nekad nebūs iespējama!
2008-08-07 11:24:04
Vīrietis vienmēr darīs to ko ir ieprogrammējuši viņa senči.Tas pats ir ar sievieti.
Pēc tam pārtaisīt vienam otru nav jēgas

Ja reiz dzīve ir savedusi kopā,tad neko.Kā būs tā būs
2008-08-07 11:25:57