Autors Komentāri: 171
CR...nu lai tā būtu
2008-09-08 10:25:56
nu ja man tagad kadu dienu nestaves, es par to piljisu musu miljo valdibu...
ka es milu so valsti...
2008-09-08 10:26:48
...... ahh tad tikai papeerties un padejot!!!..... aa nu tad tu mani nomierinaji..... citaadi es jau padomaaju..... man tev scenarijs buus jaataisa..... personaazzi..... sezzets..... ar publikas iesasitiishanu..... taa teikt... interaktiivais pasaakums....

.... fuuuu..... nomierinaaji.... Paldies!...
2008-09-08 10:28:27
nu pofig, pirti turpinasim manu iesakto temu seit par orgasmiem...
moss sanaks ari ar uzskates lidzekljiem un publikas iesaistisanu...
2008-09-08 10:28:58
Wertym..... ....vareetu ar tev piekrist..... taa kaut kaa vareetu ar buut!...
2008-09-08 10:30:04
CR.... tu taa piedaavaaji.... taadu kopistisko publisko masturbeeshanu..??!!!... .... ....hmmmmm....... bet tomer visaam kopaa domaaju nevajadzeetu....
.... domaaju labaak lai rindas kaartiibaaa.... raapjas uz galda...... publika raami saseezas uz solinniem zaaleee.... un ..... veero notiekosho....... tad pierakstaa kaa nu tur kurai ir veicies..... un sanaacis..... esteetiskais tur baudiijums , biezzums.... reizes........ utt.....

.... a kungi vareetu samesties balvu fondam..... ..... hmmm.... nu shitaadam pasaakumam es pievienotos gan....
2008-09-08 10:34:13
dllm, nu ja tas butu ta stiligi un tad zurija beigas pieskir punktus, nu ta ka dejo ar zvaigzni...:D
2008-09-08 10:37:28
DLLM...ok ssii lieta sleegta... jo vnk kaa redzams tev nesaprast ko es veeleejos ar to visu teikt..... to ko tu tagad pateici man peedeejo...tas bij vnk spllaaviens juuraa, jo no taa nekas pilniig neatbilst tam kaada es esmu....
2008-09-08 10:41:44
CAU, TAUTA, KAS NOTIEK!!
UH, KA VEL IEKSA TURAS!!
2008-09-08 10:43:32
....................es tikai varu pateikt vienu kaiminmeitenei........................Tev nav paveicies, jo tu tiehaam neesi satikusi iistu viirieti...........Latvijaa ir arii forshi puishi, bet vinu ir loti maz ........Un vispaar manupraat muusdienu sabiedriibaa no cilveeciigaa ir palicis loti maz...Visapkaart meli, kraapnieki un sakaali, kas censaas uz cita reekina paradiizee nokluut.......taa sucamie halavsciki un slinki..Bet vai tu pati esi tik ideaala..? Ja runaa par to naudu, tad nu jaauzprasa tev pashai, cik tad tu pati pelni? Ne visi var buut biznesmeni, deputaati................un taa taalaak............Driizaak buutu jaanosoda muusu miilotaa valsts un valdiiba, kas ir novedusi tautu liidz pilniigai nabadziibai un izmisumam............Vai tad tas ir normaali, ka cilveeks , kas pabeidz augstskolu, straadaa, par kapeikaam......un pensionaari, kas visu muuzu nostraadaajushi , mirst badaa..........Es neaizstaavu Latvieshu viirieshus, jaa, lohu, draazeeju, dzeeraaju ir pilns, tachu, lai tik nesanaak beigaas taa, ka , kad tu satiksi ideaalu viirieti, vins tev nepateiktu, ka neesi ideaala sieviete...............Mans padoms, sii manupraat arii nav taa piemeerotaakaa vieta, kur mekleet ideaalos viirieshus..............
2008-09-08 10:48:15
.... kaiminnmeiten..... droshi vien tev taisniiba..... nelasiiju visu diskusiju..... lasiiju tik pirmo lapu..... jo tur parasti veel no teemas nepaspeej nobiidiities!!.... taapeec ar tikkai no taa savu domu formuleeju!!..... Es tieshaam gribu ticceet ka tu pati neesi taada meitene..... kuras domas tu tur uzrakstiiji..!!!.... tieshaam...... un atvaino mani.... ja kaut kaa aizkkeeru tevi......... bet man gribeejaas pateikt..... nu neesam mees gluzzi taadi kaa tu raksti...... bet ja kaads tieshaam taads traapas...... tad tam ir pamatots iemesls ....noteikti.....
2008-09-08 10:52:56