Autors Komentāri: 186
kāpēc man būtu jāsapņo
2009-02-22 20:53:49
Ir tikai viena lieta, kuru vajag un vajadzēs virietim-skaidras naudas uzkrajums-parejais uz vinu neatiecas vai ari ir paša neveiksmigs izgudrojums. Ja raugamies no tā viedokļa, ka filosofiju, psihologiju, etiku, religiju, fiziku utt. ir sagudrojis viņš pats. Un kuram gan ir vajadzigi paša slimie suņa murgi?
2009-02-22 21:01:11
Pipariņ, visiem vajag gan karjeru, gan ģimeni, gan visu pārējo, bet to visu var vienkāršot un apvienot vienā vienkāršā aksiomā Tu vienkārši domā pārāk konkrēti! Neatceros, kurš no lielajiem pratiem to ir teicis, bet dažreiz jāatkāpjās nedaudz atpakaļ, lai ieraudzītu kopainu! ;)
Viskij, ja gribi, varu novēlēt arī saldus murdziņus!
2009-02-22 21:01:48
SB, tu esi seklāka, nekā biju domājis! ;)
2009-02-22 21:02:37
el Barbudo... tie visi sīkumi, bija, lai Tu saprastu, ka ir katram savs.... varbūt arī kāda gudrā galviņa ir ko teikusi par kopsaucēju, bet tik un tā, šie iepriekšminētie sīkumi ņem virsroku un sadala katru sugu, pēc konkrētām vajadzībām....

labi, paliksim katrs pie sava....

Saldus sapnīšus...
2009-02-22 21:07:09
Katram savs un visiem viens un tas pats! Viss ir atkarīgs no mēroga! Un skatoties pārāk sīkumaini, var palaist garām galveno! Vai tu to gribi? Es domāju, ka nē. Bet ja savādāk neizdodas, tad nekā...

Labi, es dodos migā, ko novēlu arī jums, nerātnie sekseri ;)

P.S. Labrīt! Ļaušu šodien jums izdomāt atbildi uz tēmas jautājumu ;)
2009-02-22 21:11:05