Autors Komentāri: 219
Tieshi taa, tuseeshana klubos, ar draudzenem nav hobiji, taa ir nenobriedushas personas paziime.
2009-03-19 12:42:20
Kristīn, Tu jauc divas dažādas lietas............hobijus, ar tusēšanos ................es vnk zinu ka atrašanās reibuma stāvoklī, vietās kur ir daudz pievilcīgu preteja dzimuma pārstāvju ir savā ziņā riskēšana...........es runāju par sevi šobrīd. Bet es tiešām zinu daudz gadījumus kad pēc tam nākas taisnoties, es biju dzēris/-usi..........lēnā deja, uzkurinajos, neko neatceros........širmis aizverās, u.t.t......................
2009-03-19 12:43:04
bez tam... kāda starpība - kādas kuram intereses? Laiki mainās. Ja kādreiz vienīgais vaļasprieks bij tās pašas zivis, vai mežacūkas, tad tagad tas varbūt ir biljards, boulings, zole utml. nodarbes, kas parasti notiek sabiedriskās vietās, svešu cilvēku sabiedrībā.
2009-03-19 12:43:25
Labi! Un ja mans hobijs, piemēram, ir dejošana.... a tas mans čībainis neprot pat klasītes izlekt uz asfalta, nerunājot nemaz par kkādām gurnu kustībām mūzikas ritmā! Tad ko man darīt?! Atteikties uz atlikušo mūžu no dejošanas?!?!
2009-03-19 12:44:59
Dewil, to sauc par mērenību, visu daram sakaņā.......viens otru nesāpinot. Vienojamies, es pasaku ka man ar večiem sarunāts vai nu zolītes vakars, vai vel kaut kas, bet ja tai pašā laikā man sieviete pateiks ka viņa vēlas lai es šo vakaru pavadu ar viņu, man nav problēmu............jo viņa man ir svarīgaka par zolīti ar čomiem.......................
2009-03-19 12:45:40
Kristīn, ja nu viņš Tevi mīl, tad iemācīsies dejot, tas ir vareni labs pasākums, mācīties dejot. Nu un no otras puses, kas tad Tev ir svarīgāks, dejošana, vai vīrs???.....................

Kompromisu vienmēr var atrast
2009-03-19 12:47:48
Cava aj... nezinu, kurā dimensijā tu dzīvo. Es, diemžēl, nevaru lielīties ar tik \"lielu\" pieredzi kā tev attiecībās, acīmredzot, taču neesmu arī tik naiva, lai domātu, ka kāds \"koka klucis konstantīns\" gribētu kļūt par Valēriju Mironovu un es nemaz arī neprasītu no cilvēka to, kas viņam nepatīk.
2009-03-19 12:50:58
bet darītu gan to kas viņam nepatīk???.....................
2009-03-19 12:53:25
girccc-cava
Cilvēks kurš otru mīl, sapratīs, ka teiksim tā pati dejošana otram ir ļoti svarīga.... un neiebildīs ne pu šplēsta vārda par to !!!
2009-03-19 12:53:41
nu, piemēram, ko? Es pat nevaru iedomāties neko tādu uzreiz.... Esmu tīrījusi tās pašas nelaimīgās līdakas (pirmo un pēdējo reizi mūžā) viņa vietā, jo gribēju ko labu izdarīt
Nu, ko vēl?
Taču zinu, ka neesmu nevienu no savām interesēm upurējusi kaut dēļ viena krāna! :D un arī netaisos to darīt! Ja viņam nepatīk, ka vakaros adu zeķes, tad lai meklē kādu cacu, kas nepazīst adamadatas
2009-03-19 12:57:27
Dewil, ta jau ir izmantošana...........ja tu mani mīli tad sapratīsi, ............bet ir lietas kuras nevar saprast.................lai vai kā dejošana ir visai erotisks pasākums, un ne katrs vīrietis to var saprast........ ir kuri saprot, ir kuri ne................tāpat kā sievietes, kad es jaunībā velējos mācīties par frizieri, mana draudzene skaidri pateica savu nostaju pret to............nebija ultimātu vienkārši viedoklis.........un es respekteju šo viedokli, tagad sapratu ka kļūdījos..........................
2009-03-19 12:59:12
Nu jau juus galeejiibaas iebraucaat.
Kaa tipiski letinji - nejeedzat atieciibas balstiit uz kompromisiem!
Tikai ES, oi oi oi, vinjsh - actoj, netaisos, lai pats, ja nepatiik lai iet, la la laa..
2009-03-19 12:59:31
Cava! lūk! Redzi! Pats arī atbildēji!!!!!!! \"tagad sapratu, ka kļūdījos...\" lūk! Par to arī runa!
Jebkurā gadījumā vienmēr nāksies nožēlot to savu upuri!
2009-03-19 13:02:29
Es jau saku ka mīloši cilvēki vienmēr kompromisu atradīs............un atcereties vajag vienmēr ka gudrakais piekāpjas ........................
2009-03-19 13:03:11
Kristī, tad man bija asoņpadsmit gadi............un es nemācēju pasniegt savu viedokli, akli uzklausīju un paklausīju. Par šādām lietām ir jarunā. Un viens ir draudzene, maloļetka................otrs ir dzīvesbiedre......................
2009-03-19 13:05:06
... klausos juus un smaidu......... zinat kas ir....Jums visiem ir pilniiga taisniiba........... katram dziives periodam ir savs skatiijums uz apkaart jums notiekosho.......
....jauniibaa kad asinis vaaraas un ir taas rozaa brilles vai attieciibu pashaa saakumaa............... kad bez maz vai kopaa uz podinnu iet......viens uz otru skataas ......sapnnainaam aciim......veelaak kad tas jau pierimies...... skats un domas jau savaadaakas..... ....bet jau peec ilgstoshaam attieciibaamkopdziiveee...... uz daudzaam lietaam skataas veel savaadaak!.....
......Kaapeec svingeru klubu videejais vecums vareetu buut ap 35 gadi..?!..... esat kaadreiz padomaajushi??!..... un tur nav nekaada sakara ar kriizi.......... vienkaarshi uz to vecumu...cilveekiem izmainaas skats uz dziivi un veertiibaam!...... ....to jaunajiem vinnu vecumaa nesaprast......... gluzzi taapat kaa mees savulaik vinnu vecumaa to nesaprataam!...... ....tas starp citu ir pilniigi normaali!....
2009-03-19 13:18:51
viss vienkārši!

arī 35 gadus vecam vīrietim mēdz būt mazvērtības kompleksi!!!
cilvēks baidās otru kaut kur laist, ja nav par sevi pārliecināts.
jo liekas, ka tur kāds tiks sastapts, satusēts un čiki briki!!!
domāju, ka katrā 18 gadīgā jaunietī ir šāda sajūta un pārliecība,
bet ja tai tiek pāri, tad ir OK.

īstenībā ne tik vien ka drīkst, bet arī pat vajag vieniem pašiem atpūsties.
tas tikai nāk par labu attiecībām. visi tomēr dzīvi cilvēki!
2009-03-19 14:21:23
Mēs par otru spriežam pēc sevis, tātad ja es esmu šļūcis pa kreisi, tad viņa (vai viņš) noteikti darīs to pašu pie pirmās izdevības! Tātad, ja puisis (vai meitene) kļūst nepamatoti greizsirdīgi, tas nozīmē - ragi jau ir skumji, bet patiesība.....


Labvakar meitenes

/ paceļ cepuri.. /
2009-03-19 15:17:05
vopshem taa, paklausaas preceetu puiku, expreceetu :D
vot shadas leitas noved arii pie shkjirshanaas. buut kopaa, miileet utt, nenoziimee 24h atrasties kopaa! katrs esam indiviids, katram ir jaavar atpuusties bez otra. un ja kads otru nelaizh atpuusties, tas jau vien liecina par pasha vaajumu! vaajumu ka nav gana labs, domaa jka shljuuks pa kreisi utt... mazvertiiba!!!
2009-03-19 16:32:32