Autors Komentāri: 85
Atzīšos, ka par šo aptauju es mazliet pazviedzu, tāpēc nolēmu to ielikt te un varbūt padiskutēt.
Aptauja bija par to, ko Latvijas vīrietis nevēlas dzirdēt seksa laikā (kas liecina par to, ka kaut ko tādu viņš kādreiz jau tomēr ir dzirdējis), jo tas viņam nositot apetīti turpināt iesākto.
Tātad:
1. Tu tur vēl ilgi??? (Nu, bet ja jau noriebies, vajag taču noskaidrot !)
2. Tā arī tu nepateici, a kad mēs precēsimies? (es gan ieteiktu viņai padomāt vai viņai to vajag)
3. Jāni, mīļumiņ.... oi, Māri! ( Ak tu jēziņ, jūtīgie vīrieši, nu, drusku sajuka, ta nu gan liela bēda )
4. Šodien varbūt nē? Man galva sāp! ( Un kas te tāds? Vai tad sievietei galva sāpēt nevarētu?)
5. Atvaino, man ļoooti vajag uz tualeti! (Tad sanāk, labāk par to klusēt, ja? Paši vēlāk nožēlosiet)
6. Mīļais, vai tu pirms seksa biji nomazgāties? (Tātad kaut kas liecina par to, ka nomazgājies viņš tomēr nebija)
7. Ko mēs ieēdīsim pēc tam? (Atkal skopais latvietis nevarēja meiteni pirms seksa aizvest un pabarot)
8. Mīļais, tev nešķiet, ka šajā istabā vajadzētu uztaisīt remontiņu? (Nav patīkami, ja apmetums pie katras kustības tev drūp uz galvas)
9. Paskat, cik interesanta filma! Paskatāmies to? (Nu, bet ja patiešām interesanta?)
10. Nuuu, vai zini ir redzēti arī lielāki! (Gi...gi..gi...gi :D )
11. Ar tevi ir tik labi! Bet vai tu tomēr varētu nedaudz savādāk? (Vispār tas vēl bija korekti, lai priecājās, ka nepateica, ka ir galīgs nejēga gultā)
12. Man ar bijušo ļoti patika tā poza. ( Te nu viennozīmīgi jāsaka- dura)
13. Ar kuru tev ir bijis vislabākais sekss? ( Laikam jāsāk piedomāt vai savai sievietei velti pietiekami daudz komplimentu)
14. Kāpēc tev tāds jocīgs? ( gi...gi..gi...gi :D)
15. Tu bērnus sasedzi? ( Njaaa....)
16. Bāc, atkal nebija orgasma! (Bāc, nu, bet ja nebija?!!)
17. Vai tu gribi bērnus? ( Iespējams vajag sākt beidzot lietot prezervatīvus)
18. Mīļais, tu nevari ātrāk, man vēl šovakar jāpaspēj atbildēt draugiem.lv uz vēstulēm!
19. Vai tu negribi brīvās attiecības? (Bet lielākais vairums taču tieši to arī vēlas!)

Tad nu šo izlasot padomāju, vai promlēma šajā gadījumā ir sievietēs, kas ko tādu var tādā brīdī pateikt vai tomēr vīriešos? Ja godīgi, es nevaru iedomāties, ka esot kopā ar normālu vīrieti, sievietei varētu rūpēt šādas problēmas par remontu vai par nesasegtiem bērniem, tad loģiski secinot sanāk kas? Atkal pie vainas vīrieši?
2009-07-01 15:52:51
taas piebildes iekavaas ir taveejaas ?
2009-07-01 15:54:34
Tās ir manējās, oriģinālā tekstā bija citas un tās man nepatika
2009-07-01 15:56:26
19. Vai tu negribi brīvās attiecības?


mūža sapnis!
2009-07-01 15:57:55
njaa, bet vispar, man nav naacies nevienu no tiem teikumiem dzirdeet seksa laikaa paldies manaam sievieteem par sapratni (njaa, vinas nebij tik stulbas, lai ko taadu vispar seksa laika teiktu)
2009-07-01 15:58:17
Es kādreiz tikpat gari rakstīju...
2009-07-01 16:00:31
Bet tika veikta šāda aptauja, un ja vīrieši ko tādu ir minējuši, tad ne jau no plika gaisa tas ir radies, tātad secinājums, ka ļoti daudzi no Latvijas vīriešiem ir vienkārši norakstāmi nederīgi.
2009-07-01 16:00:33
Tveice, bet es aizvien tik pat gari rakstu
2009-07-01 16:00:56
1. Tu tur vēl ilgi??? (Nu, bet ja jau noriebies, vajag taču noskaidrot !)


šito dzirdēju vienu reizi... un vienu reizi bija vēl trakāk!
2009-07-01 16:01:02
Jāni, mīļumiņ.... oi, Māri! ( Ak tu jēziņ, jūtīgie vīrieši, nu, drusku sajuka, ta nu gan liela bēda )

2009-07-01 16:01:54
Es tagad visu ko citu rakstu...
2009-07-01 16:01:59
Es atkal esmu ar rakstīšanu piebremzējusi, bija daudz kas cits, svarīgāks jāraksta, tagad vismaz uz kādu laiku miers, esmu beidzot diplomēti izlaidusies
2009-07-01 16:16:25
Fanta
Tu te atkal provocē mūs...

Mani šī problēma domāju, ka neskar... jo neko tādu iedomāties nespēju... bet, ja nu kāds no minētajiem jautājumiem, no viņas kādā brīdī tomēr arī pasprūk (sievietes, tak kā zinam ir dīvainas būtnes ar mainīgiem dvēseles stāvokļiem un brīžiem jocīgām vēlmēm), tad man būtu atbildes:

1. Tu tur vēl ilgi??? /mīļā, bet tu taču vēlējies ilgāk baudīt... /
2. Tā arī tu nepateici, a kad mēs precēsimies? /dārgā, pirms tam taču jāpierīvējas/ ;)
3. Jāni, mīļumiņ.... oi, Māri! /mīļumiņ, viņi tāpat nedzirdēs cik es esmu labs/
4. Šodien varbūt nē? Man galva sāp! /pareizi, man jau ar atpūta jāpaņem/ :D
5. Atvaino, man ļoooti vajag uz tualeti! (es Tev tikmēr sagatavošu pārsteigumu) :D
6. Mīļais, vai tu pirms seksa biji nomazgāties? (mēs jau varam vēlreiz aiziet kopā) ;)
7. Ko mēs ieēdīsim pēc tam? (mēs pārtiksim viens no otra un nevis no pārtikas precēm)
8. Mīļais, tev nešķiet, ka šajā istabā vajadzētu uztaisīt remontiņu? (mēs jau varam pārvākties arī uz viesistabu) :D
9. Paskat, cik interesanta filma! Paskatāmies to? (labi, pamācīties nekad nav par ļaunu)
10. Nuuu, vai zini ir redzēti arī lielāki! (redzēt ir viens, bet sajust, kaut kas pavisam cits)
11. Ar tevi ir tik labi! Bet vai tu tomēr varētu nedaudz savādāk? (labi, ķeramies pie nākamā varianta) ;)
12. Man ar bijušo ļoti patika tā poza. (tad jau mēs ar varam pamēģināt) :D
13. Ar kuru tev ir bijis vislabākais sekss? (ar Tevi dārgā tikai)
14. Kāpēc tev tāds jocīgs? (lai labāk pieskaņotos) ;)
15. Tu bērnus sasedzi? (un arī pasaciņu nolasīju un iemidzināju)
16. Bāc, atkal nebija orgasma! (orgasms nav zaķis, nekur neaizbēgs)
17. Vai tu gribi bērnus? (un par cik daudziem Tu domā) :D
18. Mīļais, tu nevari ātrāk, man vēl šovakar jāpaspēj atbildēt draugiem.lv uz vēstulēm! (pareizi, man ar dažas neatbildētas palika...)
19. Vai tu negribi brīvās attiecības? (tas atkarīgs cik brīvas) :D
2009-07-01 16:32:34
Aleksis...
Nu redz, tev ir normāla uztvere un arī humors nav svešs, bet citiem sakot, tas varot nosist vēlmi turpināt darboties.
Bet vispār labs, man patika
2009-07-01 16:41:05
Aleksis no visas sirds...
A Fanta padomāja, ka viņš jokus dzen...
2009-07-01 16:42:44
Nē, es padomāju, ka savos....hren viņ zin cik.....gados ir labi iemācījies teikt sievietei to, ko viņa grib dzirdēt. Īsāk sakot, labi māk batonus spraust D
2009-07-01 16:44:50
Tveice
pareizi... sievietes mīlu no visas sirds...

Fanta
vot es ar nesaprotu, kapēc man gandrīz vienīgajam nerāda gadus...
2009-07-01 17:01:08
....... Fanta.......vai tieshaam tev atkal nav bijis seks..?!..... .....ka saac atkal savus .....stikkus un nikkus!..... ......shodien norakstam to uz karsto sauli....!....
2009-07-01 17:05:50
Aleksi, droši vien tāpēc, ka tos izvairīgi slēp

DLLM...To tu prasi tiem, kas šo aptauju ir veikuši Starp citu, tev jebkura aptauja uzreiz izraisa sajūtu, ka kāds nav dabūjis seksu?
Tad ta es domāju, kāpēc Latvijas televīzijā katru dienu ekrāna apakšā ir kaut kāda aptauja par kuru ir jābalso. Izrādas televīzijā sēž kaut kāds dīvainis, kurš caurām dienām cieš no sekss trūkuma
2009-07-01 17:18:36
...... Fanta....... ne jau aptaujaa taa probleema...... un nejau atbildees......bet gan tavos secinaajumos..... ...... tu tieshaam viirieshus taa nemiili......?..... jeb tikai pie zinaamiem apstaaklliem tev shaadi sindromi saak izpausties!.... .....shoreiz bez padkolkaam.... un bez uzbraucieniem........ tiiri cilveeciigi pajautaaju...!.... ...protams....vari ariii neatbildeet.....
2009-07-01 17:26:36