Autors Komentāri: 149
:D
2009-10-10 07:49:19
zbjau...viss, ko vari??????
2009-10-10 08:17:14
Gadās,ka vīrieši nerimstās ar jautājumiem. Ja es saku ,ka nē,es to nevēlos. Tad sākās....kapēc? kapēc? Un kad atbildu,tapēc,ka es zinu ko vēlos,tad ir ta ka nesaprot manu atbildi!
2009-10-10 10:13:54
IQ.............pirmajā lapā aprakstīji,ka \"\"čuš\"\" sieviete pazūd! To pašu varu teikt par vīriešiem,un arī nesaprotu ,kapec šī liekā laika tērēšana. Un tādu gadījumu ir pietiekoši daudz.
2009-10-10 10:16:11
jelgavniece45 - man gribas domāt!!! Ka jābūt abiem neviltotai degsmei uz ko tādu, ko meklē!!! Un, līdz pirmajam (kafijas randiņam) un otrajam (seksiņam jau pieņemsim)!!! Šī abpusējā degsme, nedrīkst pieslābt!!! Ja pieslābst!!! Tas ir, ka pazūd uz mirkli kaut!!! Vai nevar savienoties, kad un ko un kā!!! Tad nekas prātīgs nesanāk!!! Un ar laiku, baigi labi jau ir izstrādājies filtrēšanas sindroms, lai pateiktu, kurš/a runā nopietnu lietu, kurš - bla, bla, bla!!!
2009-10-10 10:21:51
Kāds var būt viltojums,ja zinu ko vēlos un ko meklēju! Bet par otru atbildēt nevaram.
2009-10-10 10:31:22
jelgavniece45 - to jūt!!! Vai otram arī tāda pat degsme, kā Tev!!! To jūt!!!
2009-10-10 10:34:31
Neko sākumā nejūti. Pats rakstīji,ka viss it ka oki,bet pēkšņi \"\"čuš\"\"pazūd!
2009-10-10 10:38:54
jelgavniece45 - jā, tā ir diemžēl!!! Bet ir bet!!! Ja neesi, pirmo dienu šeit!!! Tad tā filtrācija ir!!! Un saproti diezgan, kas ir kas!!! Ja esi ticies ar To cilvēku!!! Un, tad pazūd no apvārkšņa!!! Tad Tev arī cenšas paskaidrot, kamdēļ tā, tas notiek!!! Bet ja saraksties un sazvanies pieņemsim!!! Tad ātri var pateikt, vai tik tas nav kārtējais sportists/e - bla bla bla variants!!! Vismaz man, tā ir!!!..............
2009-10-10 10:43:11
Vai Tu ,ka vīrietis vienmēr paskaidro sievietei ,kapec vairs nevēlies tikties. Vieglāk taču ir nozust no apvāršņa! Labi par šādiem gadījumiem apmēram skaidrs. Bet Kā Tu domā,ko nozīmē šādi vīrieša gājieni? Nedomā ka es Tev uzklūpu ,tapec ka esi vīrietis ni ni Vienkārši ir interesanti uzzinat ko vīrietis par to domā Teiksim sarakstē,un foto viss apmierina,sarunas pa telefonu arī viss apmierina un abi vēlas tikties. Un tad ir tā,ka vīrietis vienkarši neatnāk,nepazvanija,nepbrīdināja neko.....un tad \"\"čuš\"\"
2009-10-10 10:52:18
jelgavniece45 - Es, lai arī cik grūti, tas nenāktos, bet saņemos un saku tos nepatīkamos (atraidāmos) vārdus!!! Jā, saku!!! Ja sieviete, ir ar galvu un prātu!!! Tad viņai vajadzētu saprast!!! Jo svarīgs arī, kā paskaidro to, ka nevēlies tikties!!! Un patiesība ir labāk, nekā meli, vai \"čuš\", nozušana, bez ziņas!!! Otram cilvēkam, kuram esi jaucis prātu un vervējot uz kau ko!!! Ir tiesības zināt, kas un kā un kamdēļ, kamdēļ netiksies, iesāktajam maratoniņam!!! Vismaz, es, noteikti gribu zināt!!! Un neļaunojos, ja mani noraida!!! Saprotu, uztveru iemeslu, lai arī kāds!!! Un novēlu viņai veiksmes, tālākajos meklējumos!!! Nevis velti loloju cerības!!! Ka varbūt kādreiz, kaut kas sanāks!!! Tevis uzdotais jautājums!!! Par to, ka neatnāk!!! Tam var būt simtu viens iemesls, no vīrieša viedokļa skatoties!!! Pirmkārt - vīrietis pārliecinās, par savām spējām vai ir spējīgs iegūt sievieti no virtuālās vides, reālām darbībām!!! Otrkārt - vienkārš babņiks, kurš grib domās, bet nevar reāli, jo baidās, nevar uzdrošināties!!! Treškārt - pārdomāja!!! Jo saprata, ka tas laikam nav viņam domāts!!! Un pazūd, pavisam uz viso!!! Ceturtkārt - sarunāja ko labāku un Tevi aizmirsa!!! Piektkārt - utt.......
2009-10-10 11:11:45
Ja sieviete nav vīrietim čuš,tad viņš ar viņu tiekas arī pēc daudziem gadiem un arī šajā situācijā,kad ir seksam.lv,un 100 citi seksa saiti,kuros viņš teorētiski var atrast labāku,bet dzīvē nevēlas neko mainīt,jo viņam patīk tas seks jau ar zināmo,ierasto,un viņiem nav kopā garlaicīgi ...lai nenonāktu situācijā,kad tiek pasniegts kurvītis,jāprot sievietei pirmai nozust... Reizēm tas ir grūti,jo negribas,bet tas ir tik saldkaisli,sasolīt un pazust... Kacināt un kārdināt ir katras sievietes sūtība...
2009-10-10 11:18:40
Sexymousēns - ...lai nenonāktu situācijā,kad tiek pasniegts kurvītis,jāprot sievietei pirmai nozust... Reizēm tas ir grūti,jo negribas,bet tas ir tik saldkaisli,sasolīt un pazust... Kacināt un kārdināt ir katras sievietes sūtība... (c) Pateikšu, ko skarbu!!! Nekā personīga!!! Bet esmu reizēm tā aizdomājies!!! Un sajuties!!! Ka!!! Dažbrīd, bez šīm spindzelēm (kacinātājām) dzīve būtu vienkāršāka!!! Un jo tos vīriešus vairāk spīdzina, kacina!!! Ar uzmanības mānīšanu, pievēršanu!!! Jo katrā vīrietī, lielākoties tā ir, veidojas tāds, kā pat reizēm, riebuma gēns!!! Un var gadīties, ka labs vīrietis, tiek pataisīts par maitu, kurš paliek brutāls, vulgārs, un pretīgs!!! Un tādam, jau sievietes vairs nafig!!! Viņam tādas parastas šmaras, ar kurām nav jācimperlizējas utt.... Kā rezultātā!!! Sieviete, ir sabojājusi vīrieša, vājo psihi!!! Tā var gadīties........... Pats esmu brīžiem iedomājies!!! (\\\\\\\"Ejiet tak dāmas, uz turieni, no kurienes nākat!!!) Bet ir bet!!! Uzvar spēcīgākais, iegūst viltīgākais, izbauda gudrākais un pacietīgākais!!! Un es - izbaudu!!!
2009-10-10 11:30:06
IQ........paldies par viedokli. Sexy...............nu nē,es ta nevaru,sasolīt un pazust. Kaut gan citreiz pašai riebjas tas pārākais godīgums,jo tas ir ka likums,pec tam dabūt pļauku. Par kārdinašanu piekrītu gan
2009-10-10 11:31:19
IQ jau visu pateicis... nav ko piebilst... bet vispār jau man nebija laikam jāatbild... ne jau es tādas meklēju... diskusijās neielaidīšos...
2009-10-10 12:15:15
Aleksis!!! Kāpēc neielaisties???? Baidies, ka sapīsies???? IQ ir drosmīgs, bet pārējie, kuri patiešām meklē SIEVIETI, kura zina...., tur muti un savos smadzeņu failos neatrod atbildi!!!! Kādas Tu Aleks meklē??????????
2009-10-10 12:23:04
Vispar liekas,ka tieši vīrieši nezina ko grib! Un bieži vien mūsu stiprais dzimums parāda cik viņi ir vāji.
2009-10-10 12:32:27
Līme būs vairāk laika padiskutēšu... ;) pie nosacījuma, ja vēl būs sakarīga tēma...
2009-10-10 12:34:38
Pēc komentāriem arī var spriest, kuriem vispār ir viedoklis!!! Par sievietēm viss skaidrs.... Tāpēc arī radās šis jautājums!!!!!!
2009-10-10 12:35:29
jelgavniec, a kas viņiem jāzin... viņi grib seksu... un viņus vada instinkti...
2009-10-10 12:36:32