Autors Komentāri: 173
Itkaa nebuutu normaalu vechu balto apkaart...kam uzkaapt virssu. Bet labi....taa Tava dariishana. Peec tam tikai nepinkshkji.... Un ne jau aadas kraasaa vaina....protams..kaa jaU piefikseeji. Visi suudi beigaas izraadiisies ka ir galvaa.
2013-01-22 20:23:13
Nu uzkāpt jau var - intereses pēc..........bet vai tāpēc uzreiz ir jāveido dziļākas attiecības? Bid.......nu ko mēs te dzīves pieredzējušie tupamies un palecamies, lai kādam pateiktu ko labu - kamēr paši pa grābekļiem neizstaigāsies, tikmēr neko nepieņems. Es vēl neesmu dzirdējusi nevienu veiksmīgu dzīves stāstu par baltajām sievietēm un musulmaņu vīriešiem...
2013-01-22 20:28:39
Rincene, es arī zinu tikai to ne visai veiksmīgāko, vīrietis dzīvo ar sievieti Latvijā, ir ārsts, bet viņa izglītība šeit netiek atzīta un ģimeni uztur sieviete, periodiski ir mēģinājis darīt fizisku darbu, bet, saprotams kā tas ir ar šādu izglītību cilāt kastes... un nevajag nemaz reliģijās atšķirības... pietiek ar laika apstākļiem, pie kādiem cilvēki ir raduši. Man ir draudzenei lielas problēmas ar draugu, kur nācis vairāk no Dienvidiem tepat Eiropā un no tiesas pārmet un nesaprot, kā viņa bērns var dzīvot mūsu apstākļos un viņu ļoti emocionāli nomāc aukstums un to pavadošā mājās sēdēšana, kas no viņa puses izpaužas kā kašķi un mūžīga neapmierinātība! Nu labi, ne mūžīga.. -)
2013-01-22 20:35:37
Musulmaņu paradumi pa valstīm ārkārtīgi atšķiras, tak kristieši arī ir ļoti dažādi! Man gan ir pozitīvāki piemēri, bet nezinu, vai tās tādas sapņu kāzas. Tak vispār pat attiecības ar viņiem dīvainas, jo vispār jau ja vienu reizi pārgulēsi, turpmāk mūžīgi mūžos tiksi pieskatīta un kontrolēta, tas gan!!! Ar ko tiecies, kāpēc tiecies, kāpēc neatbildi, blablabla... Galu galā daudzsievība tur ir OK un sievas zem tupeles arī, attiecīgi tie paši spēles noteikumi tiek attiecināti uz draudzenēm, kamēr tās nepamanās apprecēt kāds cits. Un kontrole ir pat ļoti slimīga, līdz pēkšniem apciemojumiem, adrešu atrašanai internetā, draugu uzsūtīšanu kontrolei. Gadās, ja ar nepareizo pārgulēts. Man labāk zināmie gadījumi 2 dzīvo ārzemēs un 1 Latvijā. Jā, Latvijā tādam iebraukušam vīrietim ar darbu diezgan grūti, konkrētais māca franču valodu, jo pēc profesijas ir skolotājs, bet tik un tā cenšas visādi piepelnīties (meitene gan tāda ar apgriezieniem un pati prot labi pelnīt, bet šis tak nedrīkst atpalikt...) Tur, prom, tām vienkāršāk — nav jāmeklē darbs ārpus mājas.
2013-01-22 20:40:21
A tam muslimam ir apgraizīts vai nav? Ja nav, tad nekāds viņš muslims. Pārbaudi iesākumā ;)
2013-01-22 20:46:39
nu jojaidī..... tagad \"i.. hočetsja i koļetsja......\" Nu vot, nevajag man ne pastāvīgas attiecības, ne kontroli....
2013-01-22 20:49:33
Kā?!! Un Tu pēc tam gribēsi gulēt ar citiem vīriešiem???!!!
2013-01-22 20:56:28
Nē, audzēšu ciet....
2013-01-22 20:57:46
Un vispār nav izdevīgi būt par muslimu... paskat` kā Bin Ladens nelabi beidza
2013-01-22 20:58:52
Kukainīt, tā pārgulēšana daudzās tautās ir tāda kā \"teritorijas iezīmēšana\", arī Amerikas pamatiedzīvotājiem vēsturiski līdzīga pieeja lietām. Tā ka pat pavisam \"moderniem\" musulmaņiem nepieskatīšana var radīt mazas problēmas, līdzvērtīgas kā pie mums pieņemt viņu poligāmiju. Bet, kā jau teicu, musulmaņi no musulmaņiem atšķiras. Vienkārši pats atceros, kā pie vienas aizgāju ciemos un viņai bija jāatstāj ieslēgta webkamera pret mums, lai viņš redz, ko darām. Bet tajā brīdī viņi bija tikai draugi, kam bija gadījies sekss un abi tajā dienā sēdēja pie datora strādādami, runādamies. Kameras izslēgšana būtu izsaukusi neprognozējamu rīcību.
2013-01-22 21:09:28
...opaņki...... vot eto mņe ņenado..... ...jāstrīpo vien ārā šitais no listes....
2013-01-22 21:23:29
Mans noluks nebija nobiedēt, tikai paroc dziļāk. Ja citas netiek pieskatītas, vari mēģināt. Mana paziņa tika, OK, pēc gada tika arī apprecēta. Bet tas pat nekāds izteiktais musulmanis it kā nebija, ļoti izglītots, tepat principā pa Eiropu grozījās.
2013-01-22 21:36:21
Hei! Kā jau soliju, atskaite pēc..... Negribas izplūst garās runās un sīkumos. Vienā vārdā sakot - KVALITATĪVI. Man patika!
2013-01-25 13:56:47