Autors Komentāri: 183
Kamik, jaVkumiņ, nu ko Tu tāds bubulis pēdējā laikā esi
2016-07-01 15:29:48
Jurka, tad visas bildes ko šeit liki nav Tavas?
2016-07-01 15:45:25
klikšķis ir tad, kad stroķi noņem no drošinātāja
2016-07-02 05:00:05
..Sarkanā, a, ko darīt, ja ir krāns, bet nav smadzeņu???
2016-07-02 06:58:37
Hmm. Vakar pajokoju, šodien - roku. Nostardamus vai?
2016-07-02 12:59:07
iWork, katrai sievietei ir individuāli. Kādai nepatīk garas uzrunas un gara sarakste, cita kāreiz bez 6mēn sarakstes vispār degunu nebāž ārā. Par sevi varu teikt, ka neesmu nekāda atbildētāja, bet citreiz ir noskaņojums tāds, ka var arī paampelēties, un pat uz parastu "čau" atbildu, un tad jau pēc tam skatos, kā veidojas dialogs, ja sākas jeb turpinas teksts - ko es te daru un ko meklēju, tad viss basta, ar to arī visa sarakste beidzas. Man domāt, ka foruma meitenes ir vieglāk uzrunāt, jo viņas ir puslīdz iztaustāmas, kas un kā, un kas par ogu tur sēž
2016-07-02 15:44:31
Viss atkarīgs, ko vēlies no sievietes. Ja gribi lai izveidojas attiecības, tad uzrunā tā kā pats to māki. Ja viņai tas nepatīk - tad viņa nav tev. Ja gribi tikai uzvilkt, tad vari stāstīt visādas pasakas. Daudzām patīk dažādas muļķības, kas bieži pat šķiet neiespējami. Ļauj vaļu fantāzijai...
2016-07-02 15:54:35
Kāda jēga betonēt muļķības!
2016-07-02 16:22:14
Tāpēc, ka 90% sieviešu patīk betonēšana un tieši tas viņas paņem. Tā nu tas ir. Ikdiena ir rūpju un problēmu pilna jau tāpat, tad priekš kam viņai vēl kādu piezemēto īdētāju vajadzētu, kurš visu padarītu vēl nopietnāku? Šis portāls ir labs treniņam, lai kļūtu par kārtīgu betonētāju. Personīgi es, pirms piereģistrējos šeit, izgāju pāris mēn kursus Turklāt, betonē vai nebetonē, no tā taču nekas nemainās. Var jau bīdīt tekstus par trigonometriskajiem vienādojumiem kopā ar 50 grejiem, taču tās (vienalga cik gudras) būs tikai tukšas runas, ja līdz ģēlai nenonāk, bet tālāk taču kaut precas nost, jo scenārija un likumu šajā lauciņā nav. Kā teica viena no foršākajām šejienes forumietēm (precīzu citātu diemžēl neatceros, lai viņa man piedod) - apmēram tā - ''Ja mācēsi sasmīdināt sievieti, tad vari darīt ar viņu ko vēlies''
2016-07-02 18:20:28
Citāts
2016-07-02 18:22:36
Džo, betonēšana atmaksājas varbūt īsam laika brīdim, ilgtermiņā no skaista betonētāja paliksi beigās par pēdējo muļķi (dirsēju)!jebkuras sakarīgas sievietes acīs!
2016-07-02 18:30:34
Bum, tur jau viss atkarīgs tikai no spējām un mērķa, ar kādu esi šeit ieradies. Betonē, maini sievietes, smīdini vienu vai trīsdesmit četras, kāda tur starpība, ja nekas nenotiek pa īstam? Dari kā pašam tīk, bet kad pie vienas apstāsies, tad arī sāc domāt. Pēc tam jau kāda starpība, ko tur kāda par Tevi padomās
2016-07-02 18:35:44
es asfaltēju
2016-07-02 18:41:00
Sveika! Vēlies pavērot kā nomasēju savu locekli?(Raimo333) Nu,šādam tiešām neko citu negribas atbildēt,kā jau viņam atbildēju,ka,vai viņš nevēlas,lai ieveru vairākas reizes to viņa draudziņu durvīs,jeb pareizāk sakot,to viņa saimnieka dumjo galvu!Jau kuro reizi,šo tekstu sūta...Nu,kā,lai uz tādu skatās,kā uz adekvātu???!
2016-07-02 20:04:32
Bet vai tad tie 50 greji nesākas ar nomasēšanu? Džekam patīk Tava reklāma (lasīt-burbuļi un teksts zem tiem) un viņš vnk cenšas ar Tevi kko uzsākt. Pati nenobloķē, ko šams varbūt tulko kā - 'ā, viņa neatbild, tātad vēl domā' ES kā Tev patīk tie, kuri šeit profilā ielikuši sava krāna bildi? Tādiem uzreiz atbildi, lai ko viņi Tev nedrukātu?
2016-07-02 20:26:41
SEpt?tais-Hmmm...Tu laika būsi pats kaut ko sadomājis šajā kontekstā par 50 Greja nokrāsām un noasēšanu,jo nekas tamlīdzīgs tur nefigurē,tā kā Tu to pasniedz,tas,ka tizla filma ir uzņemta,nenozīmē,ka triloģija ir s.d.ga... Viņš neko nesāk uzsākt,jo tas nav tikai(lasīt-burbuļiem un teksta zem tiem),viņš jau te figurē ar šo tekstu ujjj,cik sen un tad pat foto nebija man profilā,tad uz kādiem(lasīt-burbuļiem un tekstu)viņš uzķērās... Un par to otrās daļas jautājumu,kas bija saistībā ar krāņukiem....zini,man profilā vēl neviens nav bijis ar nolaistām biksēm,ha,ha,tāpēc nevarēšu atbildēt uz to Tavu"izcilo" jautājumu!
2016-07-02 20:40:51
/šitas būs labs/ P.s. Ann, Tu drēbi runā.Bibliotēkas apmeklētāji mūs vēro Bet viņi pārāk nopietni uztver mūsu teikto(nu vismaz manis teikto) Es tak te luni dzenu vairāk,kā vajag.To ko es šeit saku vispār nav vērts ņemt vērā.
2016-07-02 20:45:17
Es - nobloķē nevēlamo vēstuļu īpašnieku un viss! Varbūt nāksies nobloķēt pat pusportāla vīriešus, bet kaut kā jau sēklas no pelavām ir jāatlasa! Nestreso!
2016-07-02 20:50:47
bum-bum,tas jau ir izdarīts,bet domājams,ka viņš ar šo tekstu te defelē pie daudzām,tāpēc arī ieliku kā"paraugu"šeit,kā nevajdzētu darīt vīriešiem,lai sievietes viniem atbildētu un neignorētu...
2016-07-02 20:53:39
Es,bet sievietes arī ir dažādas Iespējams, ka kādai arī,kas tāds patīk,ko piedāvā Raimo.Es pat nemaz nešaubos, ka tā ir,jo katram ir savi prusaki galvā Bums, ar pirmo profilu es toč biju nobloķējusi pusportālu
2016-07-02 20:56:31