Autors Komentāri: 674
Kungi te bieži vaid par to, ka nevar nevienu sakoļīt, reti kura vispār atbild utt. Mīļā namamāte mani aicināja uz forumu, tāpēc šo tēmu aktualizēšu te tad. Tikko mani viens diezgan simpātisks profils uzrunāja ar vēstuli, kurā teicās gribam baudīt kvalitatīvu seksu. OK, tas tā kā būtu visu randiņu mērķis, bet te ar pieļauta kļūda (par to zemāk, pie P.S.). OK, es atbildu, ka lai tiktu līdz kvalitatīvam seksam, ir jānotiek kvalitatīvai komunikācijai, ir jānotiek dzirkstelei, jānonāk uz viena viļņa sarunā, jo gultā ir jāsaprot vienam otru no pusvārda - tātad kopīga valoda ir jāatrod, pirms likties gultā. Līdz ar to lūdzu kungam uzmest pāris atkāpes teksta, kurās ieskicēt savu personību, jo (1) profils kungam tukšs un (2) kaut kā jāuztausta pirmā sarunas tēma (lai gan kungs to varētu jau izcelt no skribelējumiem manā profilā). Ko viņš man atbild? Tie nemaz nav tavi teksti, tu tur sakopēji, tas nav par tevi, tālab neko es tev te literāri iespringt negrasos, jo tev vēl piedevām trūkst nekaunības gribēt muskuļkalnu. Lūk, aptuveni tāda bija viņa atbilde. UN TE NĀK TAS, ko es viņam atbildēju un ar ko uzskatu par lietderīgu padalīties ar visiem citiem: Nē, tie teksti ir mani. Jo es protu tā rakstīt un tā izteikties. Un ne gluži muskuļkalnu, bet lielu un būdīgu vīru. Jo es pati neesmu nekāda īkstīte, bet man gribās, lai lielas rokas mani apvij un piespiež pie platām krūtīm. Respektīvi, ja man ir gan attapība, gan valodas prasmes saformēt savu profilu tik sulīgu, cik sulīgas ir manas ķermeņa formas, tad es domāju, ka man ir visai reālistiskas izredzes uz tikpat daudzpusīgi attīstītu vīrieti, ar kuru kopā var jautri un kvalitatīvi pavadīt laiku gan gultā, gan ārpus tās. Tavs profils ir tas, ar ko tu sevi prezentē internetā. Es cienu tavas tiesības atstāt to tukšu, bet ja jau tu pieteicies uz iepazīšanos, tad es tomēr lūdzu un sagaidu no tevis, ka tu sevi prezentēsi, lai man rastos tik pat intereses pret tevi kā tev pret mani. Vai es kļūdos un tev vienalga kādā caurumā iespraust, ka tik ātrāk un ar minimālu enerģijas patēriņu? Tam derēs arī dobs koks parkā - help yourself! P.S. Ja jūs gribat ievilkt sievieti gultā, tad jums ir jāzina divas lietas: 1. Ja viņa ir šajā portālā, tad viņa pilnīgi noteikti vēlas vīrieša uzmanību, sākot no komplimentiem līdz pat orgasmam. Kā? Skaisti. Jo vairāk pūļu tu pieliksi skaistas priekšspēles scenārijam, jo ar lielāku atdevi un entuziasmu viņa sūkās tev naktī (attention: var būt metaforiski). 2. Ja tu gribi no viņas seksu, tad šis vārds vispār nedrīkst atskanēt ne reizi, kamēr jūs jau nebūsiet abi vienā gultā. Pele pati zina, kādēļ kaķis viņu ķer, bet visa jēga ir tieši ķeršanas spēlē! Ja viņa tev jau atbild uz vēstuli, tad viņa dod tev iespēju sākt viņu ķert! Sāc ķert, bet netuvojies seksa tēmai sarunā. Seksam ir jāvirmo gaisā, netverami, bet elektrizējoši. Sākt stūrēt ar locekli un apspriest seksu - nokauj visu intrigu! Visu šīs komunikācijas spēles jēgu! Ja uzbudinošs būtu viens pats loceklis, tad jūs, vīrieši, izmirtu, zaudējot kauju vibratoram. Uzbudina cilvēks, personība, attieksme! Oi, tikai nevajag tagad teikt, ka tad jau viņa sacerēsies un gaidīs bildinājumu! Rimstieties, jūs neesat tik gardi kumosiņi, lai jūs par visām vārītēm būtu jāprec. Un šeit portālā nonāk pieaugušas meitenes, kuras tik pat labi saprot, ka sakars būs bez saistībām un pārzvanīt nākamajā rītā nav obligāti - vienīgi, ja gribās kādu reizi atkārtot. Veči, sapratāt beidzot? Dāmas, piekrītat?
2016-12-09 13:00:20
friends yahoo: PERFEKTI !!! ŠO PACELT KĀ KAROGU!!!
2016-12-09 13:07:04
P.P.S. Un kas jums ir ar to seksa vēlmju izvaicāšanu? 99,9% no jums ir standarta loceklis, standarta pirkstu daudzums, standarta mēle un ķermeņa komplektācija un lokanība. Tāpat sievietēm visām ir standarta komplektācija un lokanība. Ko tur noskaidrot? Kas, pie velna, var nesakrist? Kādas tādas uber-eksotiskas vēlmes jums ir vitāli svarīgas, ka obligāti noskaidrojamas otrajā sarakstes vēstulē?
2016-12-09 13:07:18
Es forumā parasti diskusijās nepiedalos...bet šinī gadījumā man gribas pateikt... Argentum.... laikam vēl precīzāk un tiešāk to nevarētu pateikt!!!!!
2016-12-09 13:08:38
oi, tēma veca kā pati pasaule!!! Kas nemāk paņemt, tas ar nekad dabūs!! Tas tā vulgāri teikts, bet nu patiesi. Pats zinu kādi plānā galda urbēji te ir! Pats biju reģistrējies kā sieviete un zinu ko tie idiņi raksta!!! Nav ko ķert krenķi un iesaku vienkārši ignorēt! Sekss ir un būs, vajag tika mācēt sarunāt!
2016-12-09 13:08:43
man ar šodien bija vēstulīte... pirmās 3 bija ok, likās jauks, asprātīgs vīrietis un tad sākās... sasiet, iepērt, nolikt, iespraust... bāc.... tas saucas - ēd nu savas vakariņas klusā vietā viens...
2016-12-09 13:10:21
Man sekss ir, bet mana neizsmeļamā vēlme, lai visi cilvēki uz zemes ir laimīgi un gudrāki, liek man atkal un atkal malt šīs simple truth. Bet blogus te lasa maz, nācās iet forumā.
2016-12-09 13:11:07
Minētais, protams, nav noliedzams. Bet, tik pat labi var papildināt arī ar - Proshu neobopshjatj.........pie vienas sienas nav liekami visi
2016-12-09 13:11:36
Ir jau te kaudze sēnalu, bet ir jau pa kādam jaukumam arī! wink: curtsey:
2016-12-09 13:12:54
mute visi nē, bet nospiedoši lielākā daļa!!!
2016-12-09 13:12:56
Uz Nektāru lido gan burvīgi taureņi, gan sūdu mušas!!! Tā kā, viss ir kārtībā
2016-12-09 13:14:28
Argentum -
2016-12-09 13:17:32
bum haizzzzz sīkais kretīneli :D
2016-12-09 13:20:01
Sen zināmā patiesība, dzīves pamatprincips, kā dabūt to, ko vēlies : 1) ar prātu / intelektu vai 2) ar šarmu / harizmu vai 3) ar naudu / finanses vai 4) nekaunību / spēku vai 5) ar žēlumu / ķipa caur asarām. Vot i vsjo
2016-12-09 13:25:02
Argentum, neba velti es Tevi nosaucu par "Gada cilvēku/sievieti" iekš seksam.lvgirlwink uz bildēm Ticības tam, ka bibjveidīgajiem ,kaut kas daleks-malo verojatno Bet aizstāvībai jāsaka,ka ir arī paračka normaļnix mužikov
2016-12-09 13:27:39
Tas nav akmens tikai veču dārziņā, bet arī pašas sieviete pie tā ir vainīgas, ka vīrietis pilnīgi neiespringst un runa visu pa tiešo, kas uz mēles. Protams ir pilns ar neizglītotiem, prastiem večiem, bet pie vīriešu prastās attieksmes, mūsdienu sievietes arī ir vainīgas. Pa kaktiem devējas un uzpērkamās sievietes ir notrulinājšas vīriešu prātu attieksmē pret sievieti. Realajā dzīvē jau neviens neiet klāt un neprasa, lai stāsti uzreiz savas sexualās vēlmes. Tāds ir interneta virtuālo virinātavu spožums un posts. Naivi ir sēdēt un cerēt, ka atrakstīs stalts briedis un skaisti pavedinās tieši mani.
2016-12-09 13:28:51
aaa, ja kas, tik pat prastas sievietes arī gadās!!! Tā kā v semje, ņe bez uroda D
2016-12-09 13:29:27
Pati Argentum arī ir prosta cilvēks bez super-truper ekstrām tik vien, kā nedaudz prātīgāka par kādu noteiktu šejieniešu kvantitatīvo daudzumu
2016-12-09 13:30:23
Lia vot kulaks uz acs!! Un paskatot sieviešu profilus, par to pārliecinos vēl un vēl!! Kādu iespaidu pašas atstāj, to arī saņem. Bet nu tas gan nav 100%! Jo pats zinu ka pat pilnigi tukšam profilam, bez bildes, truluma kalngali sūta savus šedevrus nešķirojot :D
2016-12-09 13:32:29
Lia, tev ar taisnība. Es to apzinos, bet nu likt vēl šo domu pie tās domas būtu par daudz diskleimeru. Saprātīgiem cilvēkiem viss jau bija un ir saprotams, ka v semje ne bez uroda, bet tieši veči ir tie, kuri skaļi vaid par sieviešu nedabūjamību un seksa negribēšanu. Mērķis bija - lai vismaz kādam, kam agrāk nepieleca, pielektu un pasaule kļūtu par vienu gudrāku veci un (cerams) daudzām apmierinātām sievietēm vairāk.
2016-12-09 13:33:22