Autors Komentāri: 108
ko tu suskje te vazaa so valodu,tu kur atrodies ,patiik krievu valoda tad pazuudi no siis valsts suskje blaa
2017-11-09 09:51:09
Argentum ja labi dod, tad kādas garantijas vajag?
2017-11-09 16:25:54
Piedodiet, nesapratu jautājumu...
2017-11-09 17:12:58
Jūs jautājāt kāpēc vīrieti bez garantijas... Lūk atbilde...
2017-11-09 17:46:08
"labi dod" arī vibrators, bet ar to taču cilvēka personība nebeidzas (ar dažiem izņēmuma gadījumiem, protams)! Un par dzīvesbiedru tomēr vajag personību, nevis vibratoru.
2017-11-09 18:21:23
Argentum
2017-11-09 18:25:17
Nu ja viņš ir slikta personība , tad te jautājumu vairs nav...
2017-11-09 19:49:13
Nu re. "dot" ir bāzes komplektācija katram vecim, bet prātiņš, audzināšana, raksturs, ambīcijas, empātija, diplomātija gan ir Shelby Cobra ekvivalents.
2017-11-09 20:05:13
Tieši tā, tāpēc jau mēs esam dažādi...
2017-11-09 20:09:23
Jautājums paliek atvērts: kāpēc jāsamierinās ar leitnantu un jāaudzē no tā ģenerālis? Man liekas, ka viņu bija jāaudzina jau mammai.
2017-11-09 20:32:57
Argentum, jāaudzina viņu nevis mammai, bet tēvam. ;) Bet jāaudzina, nevis jāuztaisa par ģenerāli.
2017-11-09 21:20:59
Nekas, gan Argentum iztrakosies un viņai pēc pāris gadiem piedzims dēls, bet....ja jau līdz šim nav bijusi tendence uz patstāvīgām attiecībām, tad visticamāk, viņa dēlu audzinās viena. Lūk, būs reāla iespēja paskatīties, kā tiek uzaudzināts īsts ģenerālis. p.s. Visos šajos aprakstos vīrieši tiek pasniegti kā tādi nekādi. Gaidu, kad tiks iemests akmens arī sieviešu lauciņā. Ne jau visas sievietes ir skaistas un tik perfektas, kā jauni auto tikko no salona. Kāda nu ir tā sieviete, tāds arī tas viņas ģenerālis. Ja es esmu nekāds, tad man arī nebūs kkas woow un ne jau sievietes tur tāpēc pie vainas. Sievietēm jau arī visām gribas ģenerāļus, nevis nopuņķojušos un saburzītus jauniesauktos, bet.....ja mēs paņemam to sievieti šķērsgriezumā, tad beigās var izrādīties, ka lielajam vairumam nekas vairāk par kareivi bez pakāpes nepienākas, jo pašas nekādas, taču grib hvz ko Tas nekādā gadījumā nebija uzbrauciens sievietēm. Vnk aicinājums abiem dzimumiem būt daudz maz adekvātiem un objektīviem gan vēlmēs, gan iespējās un lai tās pēc iespējas biežāk mums sakristu.
2017-11-10 09:31:29
Septītais, starp sievietēm ir tik pat daudz aitu kā aunu starp večiem. Pirmkārt, grib visur ar pīzdu izbraukt cauri - viss viņām, redz, pienākas par caurumu vien: man ir caurums un es tev rīkošu histērijas un neadekvātas prasības, smadzeņu pišanu uz katra soļa! Otrkārt, kad uzrodas bērns, tad ir vispār mūžīgā indulģence un prioritāte visur, jo "es esmu māmiņa, jums tam ir tagad jāpakārtojas", smadzenes (ja bija nedaudz) atslēdzas vispār un vairs nekādu adekvātu robežu prasībām nav, jo, redz, viņa kājas paplest mācējusi, a padomāt, kā nodrošināt bērnam pārtikušu dzīvi vai vispār ka ar bērnu būs jāpavada laiks, tas jāaudzina un jāattīsta - nav pieticis smadzeņu. Treškārt, mazums, ka sēž savam nabaga vīram uz kakla finansiāli (vairākums), jo nekad savas smadzenes kustināt un kaut ko vairāk sasniegt nav gribējusi (ir takš caurums, caur kuru dabūt visus labumu), tad vēl i palaižas slinkumā debīlās detoks diētas uz piecām dienām, nagu mode, kardašjanas piedzīvojumi un ugunsgrēks. Par ko ambiciozam, inteliģentam, daudzpusīgam cilvēkam ar viņu runāt? Par mākslīgā intelekta pētījumiem, bitcoin, ekonomisko uzvedību, pēdējiem sasniegumiem medicīnā, aktuālajām mārketinga tendencēm un trikiem? Par ko ar viņu runāt, ja viņa uzskata, ka var paņemt kredītu labākam aifonam ir ok, ka AI ir atšifrējams tikai kā all inclusive, ka cilvēka ķermenim ir vajadzīga detoksikācija ar sulu(!), ka jaunais smiņķis no reklāmas viņas pumpas um celulītu maģiskā kārtā iznīcinās,kamēr viņa stumj iekšā burgerus un mafinus? Jā, Septītais, ar sieviešu izvēli arī ir skumji. Man ir forši draugi-vīrieši, kuri grib dzīvesbiedrenj, bet tādu, kas būtu viņam nevis caurums ar krizuļainiem nagiem, bet dvēseles draugs, dzīves partneris, domubiedrs.
2017-11-10 10:08:51
Kam nav ekzistenciālu pretenziju pret krievu valodu, tad lūk//youtu.be/aEhIsAULEj0 Šim stand up komiķim es piekrītu par 100% attiecībā uz sievietēm.
2017-11-10 11:23:10
saakusi bukstereet Latviski,bet vienalga neiztiek ar frazeem savaam
2017-11-10 12:14:38
Belcifel, kad tu sāksi rakstīt latviski? Ar diakritiskajām zīmēm un bez kļūdām? Savu mīļo latviešu valodu necieni?
2017-11-10 12:29:46
skukiit,man dzimtaa valoda paliek mana dzimtaa valoda,kas teica ka mana valoda dzimtaa ir Latviesu a
2017-11-10 12:30:51
A, tad tev ir principiāla nepatika pret mani, un tas ir tavs veids "paraustīt mani aiz bizītēm"? Ak, nu paldies, bet tomēr atteikšu: neesi manā gaumē. Piedod
2017-11-10 12:36:03
smiekls naak,varbuut kadreiz bija interese,tagad tikai pasmiikneesana
2017-11-10 12:38:27
Nu tad rimsties! Nevajag tik ļoti aktīvi informēt mani par to, cik ļoti es tev neinteresēju!)))
2017-11-10 12:42:42