izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 1546

erased

Siev.

user
Postu skaits: 8
Ko domājat par mīļākā/s/ statusu?Sterva/kretīns kas izjauc gimenes?Cilvēks,kam trūkst mīlestības?Kāpēc precēti vai it kā stabili pāri meklē mīļākos kaut kur citur?Kāpēc kļūst par mīļākajām/iem/,zinot ka šādām attiecibām nav nākotnes?

erased

35 Vīr.

user
Postu skaits: 900
Varbuut vienkaarsi nogruusties grib????

erased

Siev.

user
Postu skaits: 8
Es nedomāju vienas nakts attiecības,bet tādas kad mīļākais/ā/ ir jau ilgāku laiciņu.

erased

41 Siev.

user
Postu skaits:
Mīļākajai ir labi,jo nav parastās ikdienas,bet ir svētki .
Nav pienākumu,nav saistību.Mīļākā ir kā atpūtas komplekss,kur brauc relaksēties un uzņemt pozitīvo enerģiju

user
Postu skaits:
bāc, jau 3x šī tēma šovakar.....

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 52
Lauviņa!

Dzīvo, dzīvo ar savējo un pēkšņi satiec citu, kurš iepatīkās. Nu ļoti iepatīkās! Nu ko tālāk!? Visu atlikušo dzīvi sev pārmest to, ko neizdarīji. Un tur bez variantiem. Vai pārmest sev to, ko izdarīji, taču te jau parādās varianti.

P.s. Ne katram tas pa spēkam.

erased

41 Vīr.

user
Postu skaits: 2
man liekas ka tas ir normali, bet nu kamer pats neesmu pamegjinajis, gruuti spriest
Labpraat pamegjinaatu, bet veel neesmu atradis ar ko

erased

Siev.

user
Postu skaits: 482
ar mīļāko tikšanās nav ikdiena...tie ir mazi svētki,mirkļa baudījums bez nākotnes. Mīļākās diez vai ir ģimenes jaucējas-nebūs viena, būs cita, ja pats negribētu,tad mīļāko nemaz sev negādātu. aizliegtais auglis vienmēr bijis saldāks..tāpat arī ar šīm it kā bezjēdzīgajām attiecībām

erased

32 Siev.

user
Postu skaits: 90

erased

32 Siev.

user
Postu skaits: 90
vaitad milakaas ir tas labakas.....

erased

41 Siev.

user
Postu skaits:
Mīļākās ir savādākas.Tas ir kā saldais ēdiens. Ja mīļākās būtu labakas,tad viņi pie sievām negribētu atgriezties.

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 52
Iza!

Laikam tev ir taisnība!

erased

41 Siev.

user
Postu skaits:
Parasti sievu izvēlās tādu,ar kuru var izveidot labu ģimeni.Tatad lai būtu laba māte,pavāre,patiktu vecākiem,"salīdzinosi"gudru.Mīļākajai nekas tāds nav vajadzīgs-
viņai vienkārši ir jābūt labai un tad un tur kur vajag

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 6
Mīļākā... tas ir super....tie kas nav to izbaudījuši, kas mīļākā/mīļākais, tiem nesaprast ...

erased

39 Siev.

user
Postu skaits: 6
Kapec raksta autore uzskata, ka tiek izjaukta gimene! Taisni otradi, tas nozime, ka otri pusitei laiks padomat, kapec taa tas noteik. varbut vajadzetu but labakam/labakai!

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
es arīīī grrrrriiiiiiiiiiiibuuuuuuuuu mīļāko!!!

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 631
raganina jau tik aatri...?

user
Postu skaits:
Esmu sava veida mīļākā jau divus gadus.. neuzskatu, ka jaucu attiecības kādam, un man nekad nav bijusi tāda doma to darīt.... Jo pati negribētu būt šī vīrieša sieviete ikdienā (esmu bijusi... nu nesader... nekā)
Jājautā vīrietim drīzāk.. kādēļ viņš uztur tik ilgas "attiecības" ar mīļāko.. ???

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Esmu bijusi mīļākās loma, nevienu ģimeni nēsmu izjaukusi, jo ja nebūtu manis, būtu cita! Mīļaka tas ir kā *pasija* teu maxā vainu nauda, izcila bauda vai dāvanās. Tas ka nau saistību ir labi, labs sex, dāvanas un nekādu lieku jautājumu!!

erased

49 Vīr.

user
Postu skaits: 4
Milako mekle tie kam ir problemas ar savu pasnovertejumu.Bet tas ir mans subjektivais viedoklis.Katrs daras ka pasam patik.

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.111 seconds.