Autors Komentāri: 10
Labdien! Zinu, ka šajā portālā ir savākušies ļoti gudri un inteliģenti cilvēki. Rakstu Jums, jo esmu nopietni nobažījusies. Kādu laiku satiekos ar fantastisku vīrieti, viņam ir 39 gadi, mums ir ļoti laba komunikācija, man viņš patīk viscaur, tāpat es viņu iekāroju, bet nodarbojoties ar seksu pirmo reizi es nevarēju uzcelt viņa draudziņu, ar ko tādu 1x sastapos, līdz šim ar citiem vīriešiem ar seksu bijis vislabākajā kārtībā, esmu skaista, slaida, kopta, pievilcīga, labi ģērbta, viss kā vajag, vīrietim būtu jābūt trakam, izslēdzu, ka viņam varētu būt potences traucējumi. Protams beigās viss notika, lai gan ne tik labā kvalitātē kā vēlētos, jo es gaidīju to lietu dabisku, skaistu, baudāmu, patīkamu. Varbūt Jūs vīrieši varat dalīties ar viedokli, man šis cilvēks ārkārtīgi simpatizē, esmu kā traka viņu ieraugot, gribu lai arī mums sekss būtu lieliskā kvalitātē! Paldies par atsaucību!!!
2010-12-12 10:32:41
viņš bij par daudz uztraucies un parfantazējies, tā gadās!Vai arī lielas problēmas darbā, vai citur, kur vēl nav atradis risinājumu...;)
2010-12-12 10:34:22
Nav ko uztraukties... pagaidām pasties ko viņa draudziņš teiks nākamajā reizē... ja tas atkārtojas vairākkār, tad varētu meklēt palīdzību !! Varbūt čalim tiešām vienkārši pilna galva ar visādām domām !!
2010-12-12 10:40:34
Ja šādas lietas atkārtojas tad secini vienu tu kē seksuāls objekts neesi viņam iekritusi acī. Jā paflirtēt muļķi palaist pabarojot savas ambīcijas un nekas vairāk.... Turklāt es domāju tā, ka jelkā vecis var būt satraucies, bet, ja viņam širmis uz to babuli aizvērsies tad viņam nekādu problēmu ar potenci nebūs...
2010-12-12 10:42:46
Atļaušos pārkopēt savu pašas rakstīto kādā citā tēmā Man ir īsteni foršs draugs, ar kuru mēs mēdzam runāt par visdažādākajām lietām un tēmām un atceros kādu sarunu ar viņu, kur runājām par impotenci un tās paveidiem...Man patika viņa pastāstiņš par to, kā sieviete var vīrieti padarīt arī sekundāri impotentu Un proti, vīrietis sievieti var gribēt tik ļoti, ka nevilšus kļūst, mans pieminētais, sekundārais impotents Džekam zemapziņā ir ierakstījies: tev jābūt supermenim, lai visi viņas iepriekšējie nobāl, tev jābūt vislabākajam un jāsagādā viņai vismaz pieci orgasmi. Un vīrietis ir tik ļoti pārņemts ar šo virsuzdevumu, ka ...nekas nesanāk. Sieviete pamuļļājas ar džeku kādi brīdi un saka: nu, ja nestāv, tad čau. Un vīrietis dabū vēl kādu neirozīti klāt. Bet sieviete var censties būt arī saprotoša, norīt pirmā nelielā, nepatīkamā pārsteiguma kumosu un neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus... Un paverot nākamo reizi
2010-12-12 10:47:37
Apskati reklāmas tv,kur ārsti saka vīriešiem ap 40 var rasties problēmas ar prostatu,būtu viņam pamasējusi prostatu orāli provējot pacelt draudziņu,iespējams tas palīdzētu Ja zini kas tas ir vispār?
2010-12-12 12:02:29
Ooo jā man šitā ar ir bijis,satikos ar foršu modeli no brazīlijas laba draudzene ,sākām maigoties bļā uztraukus šlangs ļurgans nu inat jaunība,tagad pieeju lietai viegli,kautgan riktīgs sekss mani tik uzvelk tā kankretnai! Jā dāmas ja gadās kutkas līdzīgs nospļaujaties un ņemat nākošo krečju
2011-11-17 13:06:26
kaspars dzen tuftu... pie tam ir dažāda tipa diabēti.
2011-11-17 13:08:27
būtu interesanti uzzināt, kā šīs attiecības attīstījušās, laiciņš jau pagājis
2011-11-28 10:21:13
tik veciem tak skaidrs,ka slikti stav,vajag nemt tadus lidz 30mit. vecaki labakaja gadijuma ir tikai gliti,bet ar potencem sakas jau problemas.
2011-11-28 12:46:17