Autors Komentāri: 64
Te jau visu pateica. Un vispār, tā kā diez ko neticu cilvēku uzticamībai vispār, tad labāk un vieglāk ir pieņemt domu, ka visi visus krāpj. Cerēt, ka nekrāps ir kā gulēt uz sliedēm Centrālajā stacijā un gaidīt, ka vilciens nenāks. OK, uz dažam sliedēm vilciens būs pēc 15 min, uz dažām reti, uz dažām kādās ārkārtas situācijās, nemaz nezinu, vai Centrālajā stacijā ir sliedes, uz kurām nekad vairs vilciens negadīsies... Un tad jau atkal kāda atšķirība, kas tas par vilcienu — drezīne, prečinieks vai pasažieru... Kad pašam gribas kur aizbraukt, tad tikai būtiski neiekāpt prečiniekā, guļot uz sliedēm tas jau vairs tikai tā psiholoģiski iedarbojas.
2011-11-30 13:19:17
Papildus uzdotajam jautājumam un dažas atbildes izlasot ieslīgstu pārdomās par tēmu: Kā sanāk... Ja vīrietis (vīrs) mani krāpj ar citu sievieti, tas ir slikti, bet, ja es guļu ar precētu vīrieti (un to zinu, ka viņš ir precēts) tad viss OK
2011-11-30 13:22:16
/donzuans ir izcēlies ar pašu saturīgāko 1. postu portāla vēsturē. Un saka vēl, ka jaunpienācēji esot jāciena un jāuzņem silti /
2011-11-30 13:22:51
SB no kurienes Tu to izzīdi ?
2011-11-30 13:23:34
oooi! Johaidi. Es te galigi aišavu ne tur. 1001.reizi atvainojos.
2011-11-30 13:24:26
Jūs kā pastulbi visos galos trusi piesaucat!
2011-11-30 13:24:41
CR. Vai tad tā nav visu mīļāko filozofija??
2011-11-30 13:24:54
Tas bija domats tam gudritim!
2011-11-30 13:26:01
SB nezinu neko par mīļākajām Bet neredzu tevis teiktajam nekādu, pat ne vismazāko saistību ar jebkuru citu šajā tēmā rakstīto
2011-11-30 13:27:21
CR. Vai tad Tev nav sanācis ar kādu precētu veci pakniebties? Lūk tajā brīdī neviena it kā neiedomājas, ka sekmē krāpšanu, ka tādējādi kāda cita sieviete tiek krāpta Bet pati jau tā dzīvot nez vai vēlētos, jo krāpšana ir slikti
2011-11-30 13:28:41
Ja mans vīrietis krāptu mani ar sievieti.....nezinu kā tā situācija beigtos, bet man viņš nebūtu pašā saknē pretīgs. Ja es uzzinātu, ka viņš ir krāpis mani ar citu vīrieti, tad gan visam beigas - es tādu nekad vairs neiekārotu.
2011-11-30 13:31:38
Ā, šādi, Sieviete Baltā, vajadzēja sākt! Tas jau par to skabargu otra acī un baļķi savējā. Ka otra izgājieni vienmēr būs sliktāki par paša, jo savējiem izgājieniem mēs vienmēr gatavojam skaidrojumus, attaisnojumus, nu, pat veselu grāmatu ar argumentiem, pamatojumiem, dzīves un situācijas analīzēm un nez kādiem psiholoģiskiem tipiem varētu sarakstīt ar nosaukumu, \"Kāpēc man, Vārds Uzvārds, paslīdēja kāja\". Bet otru nolinčos bez tiesas par to, ka tikai ne to padomāja.
2011-11-30 13:34:38
SB, jā, ir sanācis, un ? Vai tam būtu jānozīmē, ka es nedrīkstu būt greizsirdīga ster** savās attiecībās
2011-11-30 13:37:33
Šī tēma lielākoties ir viena vienīga demagoģija. Jo mēs vienmēr un visur raugāmies tikai no savas izdevības un intereses viedokļa Ja mani... tas ir slikti, ja es... tad neredzu nekā nosodoša Tāds ir lielākās daļas cilvēku viedoklis. Un rakstīt te var katrs ko un cik skaisti grib. Savos darbos, ne runās jāskatās /šausmas izskanēja kā no kanceles/
2011-11-30 13:37:44
CR. Kas Tev to var liegt Un tomēr šķiet, ja reiz ir tādi uzstādījumi otrai pusei, pašam arī būtu tie jāievēro MK. Tieši tā pēc principa: Ņevinavataja ja... on sam prišol
2011-11-30 13:39:34
SB, ir visādas krāpšanas, es pieļautu tādas arī savās attiecībās (tiesa gan neesošās ), ja es skaidri zinātu, ka cilvēks ir spējīgs uz vienkāršu dzimumaktu, kādus es arī piekopju ar precētiem vīriešiem ļoti pa retam Lielākā daļa to neprot, viņi/as nemāk apstāties pie robežas, kur ir tikai akts un seksuāla iekāre, bet atļauj to pārkāpt ar pieķeršanos, siltām jūtām, draudzību utt . Tas ir tas, kas mani kaitina, jo tāds pliks dzimumakts aizņem 30 minūtes, stundu, nu kā nu kuram, bet tāda krāpšana, kur ir emocināla iesaistīšanās ir blakus no rīta līdz vakaram, vēstulēs, īsziņās, telefona sarunās utt.
2011-11-30 13:42:32
ha,.... vot tāpēc es neprecos... gribu guļu ar gredzenotu spārnu vicinātāju, gribu guļu ar brīvu vīrišķi..... un pašos pamatos man pie vienas vietas, ko domā spārnu vicinātāja sieva vai kā viņa jūtas, jo tā nav mana problēma, bet gan tās ģimenes... teksts, ka,ja ģimenē viss ok, tad neviens nelaiž nekur ilgstoši - ir patiesa.... te runa neiet par ņammas sadzeršanos un kājas slīdēšanu vienu reizi.... tā kā uzskatu, ka krāpšanas nosodīšana nav jābīda uz trešo lieko personu..... a kas attiecas uz vīriešu aktu savā starpā - ja mani tas nemaisa dzīvot, tad lai mēģina.. :D
2011-11-30 13:42:54
jā brūte, pa skarbo Tev tur Tavā zviedru famīlijā iet...
2011-11-30 13:43:31
Vispār es pirmo reizi šausmīgi jutos, ka esmu nokrāpusi, un ar precētu... sirdsapziņa ilgi mocīja... un kauns pašai no sevis bija. Bet tad nebiju tik samaitāta... šādas darbības izraisīja negatīvas emocijas pēc tam... taču DZĪVES PIEREDZE maina cilvēkus.. un nu jau zināms po*ujisms uz visu.
2011-11-30 13:46:43
CR. Vai tad Tev nekad nav sanācis kādam tā emocionāli pieķerties Vēstules, sarakstes līdz vēlam vakaram un tā nu gan jau ir, gan jau pati zini. Bet ne jau Tavu dzīvi es te taisos analizēt! Redz te jau atkal viss atkarīgs no konkrētā pāra attiecībām un pieņemtā dzīves modeļa. Kādai varbūt arī tas vienkāršais kniebiens ar viņas vīru ir krāpniecība, bet kāda cita var vīrieti dalīt (atvainojos par vārda \"dalīt\" izmantošanu )
2011-11-30 13:49:14