Autors Komentāri: 49
V.S.O.P. Tu runā nemitīgi par vītušām rozēm. Kur tava problēma? tev neviens neko nedāvina? Cik tev vajag rozes, lai Tu no manis at*istos? Un pievedīšu uz mājām klāt !!! Tikai at*isies
2012-02-28 13:51:55
Iesaku nākamreiz uzcirsties un likt domāt ka nu viņš tevi dabūs pa vecai modei , bet tu saki, ka plāno iet ar druzdeni uz kino, tā pēkšņi, saki, ka jau 3 nedēļas atpakaļ tu viņam to teici. vai tu sapucējies, staigā pa māju spicenītēs, esi seksīga, bet lauzies, redzēsi, ka šis rīkosies. ja būsi trenuškās, nek\'anebūs, bet ja būsi uzcirtusies, mazā galviņa jau mier\'aneliksies un nāksies piestrādāt. bet ja nekas nelīdz, met to maisu (noteikti vēl ar lielu vēderu) pie malas un meklē sev nākamo, ( vai vēl vienu) šitas, ja vecis tev liek visu darīt neies krastā...... koks ar vienu galu...
2012-02-28 14:02:25
Jā, klausi somera, meklē citu clapping
2012-02-28 14:04:04
WD40 Bet redz tavs variants atkal nonak lidz tam,ka velies savas velmes piepildit,nevis cita...... Ak viriesi viriesi
2012-02-28 14:04:53
somera viss tavs variants ir izmeginats,bet ar laiku paliek neorginals....
2012-02-28 14:07:23
Ide nosprāgsti un būsi at*isies ar visiem saviem vīrušajiem rožiem D
2012-02-28 14:12:26
Bandita = La moca = V.S.O.P. tevi sen nav izmetuši ārā, par debīlu uzvedību?
2012-02-28 14:24:20
WD, ja man ļausi sūkāt, tad es nokodīšu
2012-02-28 15:08:49
Afroditta - Man tu gan nelikies tik bīstama...Jāsargā savs krāniņš! blush:
2012-02-28 15:40:32
ar krāniņiem Afrodittai šodien labāk neuzmākties,aplauzīs pašā saknē...
2012-02-28 15:42:48
Ko mēs daram lai uzbudinātu sievieties? Sākumā pastumjam malā tos, kurus Tu aprakstīji. (c) Krupis fuck me, es raudu! :D P.S. runājot par tēmu. Nu sūdīgi tev tie jākļi. Varbūt pamēģini tādus, kas visu dienu nepavada pie alus bundžas un nenogurst tik traki, lai nespētu savu dūdu uzbudināt vai pievērst minimālu uzmanību.
2012-02-28 15:46:03
Janiso, ir jau ļauži ,kurus likteņa pirkts tik smagi netraumē
2012-02-28 17:35:27
ar likteni te nav nekāda sakara...
2012-02-28 17:38:16
Tāda sāpe 25cos? Godīgi sakot, šādu jautājumu 1mo reizi lasu no sievietes puses. Es 2x esmu noeksperimentējis 1mēneša garumā ar divām dažādām sievietēm, ar kurām bija 4 gadu attiecības. Uzvedos kā labs draugs un gultas sagulētājs. Gaidīju iniciatīvu no partnera, mīļotās un tai brīdī tuvāko cilvēku. :D Skuju milti. Pirmo reizi izšķīros pēc gada. Otrajā reizē pēc tā paša mēneša. Vienīgi neuzdevu jautājumu, kas uzdots šai sadaļā vai tas drīzāk pārmetums? Ja tā, tad tā ir pašu cilvēku, šai gadījumā vīriešu problēma, ka nespēj ņemt pretī ko dod. Saucās - pārsātinājums. koketka - tu jau izteicies
2012-02-29 00:29:28
Nu jaaa,nu ar savejo esam kopa 8 gadus....tapec biki ir sapite pa visu sito vagus :nu ja vinam tik visu vajag,bet lai no vina puses butu iniciative....eh to laikam nesagaidit......
2012-02-29 06:08:22
es tikai 25 gadi kopā -a kas vainas -dzīvo ar saviem plusiem un mīnusiem
2012-02-29 06:25:19
mccaaa nu ko jaasaka, ka variants ir galējs, manā gadījumā nostrādāja. man atkal savu kārt sākumā likās, ka nevisai, dažreiz tā gribējās seksu, ka vēders sāp, a manējais ņifiga, pagriež muguru un viss. kad runāju, teca, ka iepriekšējā nodarījusi pāri, un viss, negriboties bieži. nu ko neko, sāku kalt plānus par kreisajiem gājieniem. sāku sevi pastiprināti kopt, vizuāli veicu pārmaiņas, notievēju vēl vairāk, visādi citādi sevi mocīju, un nospriedu, ka meklēšu jākli. kur piedevu dabūt, jo vēl tak esmu forša, citu veču skatieni to parāda, man taču pienākas labs seks un daudz. tad vienā brīdī pateicui, ka ir bijusi vēlme šķirties laiku atpakaļ, jo neapmierināja sekss. Zini, ko manējais pārmainījās pa 180 grādiem, tagad tā ņemas apkārt ka nu tikai, sajuta, ka zaķis var aizcilpot, ja gulēs ............ ja viņš man pateiktu tajā brīdī, ka kā ir,\'tā ir, ja kā savādāk reaģētu, laikam būtu aizgājusi, jo ta būtu signāls, ka neks nemainīsies........ tas tā maza personīg\'apieredze. bet jaukā atceries, ka tev jāmēģina maksimāli viss izdarīt no savas puses, un tikai tad, kad iekšējā bals saka, ka neštimē, Maini ko radikāli dzīvē. veiksmīti tev.
2012-02-29 09:18:48
kā jaunībā =slaidi apaudzis jauneklis -precību gados
2012-02-29 09:22:31
nu ja ir pretenzijas pret veco pierasto mēbeli tad laiks padomāt par jaunu mēbeli uz laiku un pa kluso !!!!!!!!!!!!!
2012-02-29 09:23:24
Labi, publikai patika mana sākotnējā atbilde, bet ierakstīšu vēl vienu. Man šķiet, ka ir pilnīgi normāli, ka vienam vienmēr gribas mazliet vairāk, kā otram. Tas var būt pa periodiem vai konstanti — tāda dzīve. Tad loģiski sanāk, ka tas viens arī uzprasās mazliet vairāk un regulārāk. Jā, diemžēl tad rodas jautājumi, vai otrs vispār grib, kāpēc nekādas iniciatīvas utt. Pieņemu, ka ja reiz esat pāris, tad tās gribēšanas tomēr ir līdzīgas un ja tagad pati sāksi kaut ko pasākt tikai katru otro reizi, kad gribēsies, tad pēkšņi sajutīsi iniciatīvu no otras puses. Varbūt es idealizēju, bet man pašam šķiet kaut kā tieši tā. Tāpēc es nesatrauktos, ja iniciatīva pārsvarā ir vienā pusē, protams, nogurdinoši un var mazliet demotivēt, bet es sāktu satraukties tad, kad otra puse vairs neatsaucas un neļaujas motivēties seksam. Kad sākas \"sāpošās galvas\". Tad nav labi. Pārējais jau tikai spēja turēt līdzi tam, kuram gribas mazliet vairāk.
2012-02-29 09:34:02