Autors Komentāri: 6
Kushhh.... kiss: kiss:
2012-05-05 21:00:03
Atnācu atzīmēties
2012-05-05 21:02:46
Par ko vairāk kā kāju paplešanu vai mutes atvēršanu
2012-05-05 21:03:15
Gandrīz mana mīļākā tēma, bet nav vērts atkārtoties, ka ir jaunie, kas vecos sit pušu. Iemesli ir daudz... kā viens no viņi ņečīkst par to kā sieva nedod, miņeta naF, anaļņiks_kotletes izpaliek, preži spiež, Da Tu ko iedomājies es esmu vesels un nafig man tie preži! Jaunie nesirgs ar mazvērtības kompleksiem, ka kāds babsis viņu nav novērtējis, bet arī ir tikpat daudz mīnusu jaunajos. Man patīk tomēr viņu vēlme izzināt, iepazīt, provēt utt. Vecais turklāt domā, ka viņš dzīvē ir visus sasniedzis, jo iemācījies iespraust izvilkt , pats galvenais vienu pozu apguvis itin labi!
2012-05-06 08:44:35
atkal un atkal jau visam un visiem tā pamatdoma atduras pret gultu nu jā..esmu no tām,kam profilā līdzīgs teksts rakstīts.. Un tad?? Jā man vnk vienā brīdī piegriezās,ka rakstija pamatā nogribējušies zaļknābji,kuriem vajadzēja apskatīt,apčamdīt,pamācīt..vai atkal veči,kas man drīzāk tēta vai opja vecumā būtu...tiem otrā..nē,drīzāk jau 3 jaunība parādījusies Bet tāpat,pieredze liecina,ka reti kurš vsp izlasa vai iedziļinās tajā,kas teikts profilā...Vnk ierauga bildi un mauc tik savas copy/paste vēstules Un tikai vienīgi tamdēļ tāds teksts tur radās Bet tas nebūt nenozīmē,ka nekad netiek pieļautas atkāpes no rakstītā - ir pietiekami daudz jauku cilvēciņu dažādos vecumos,kas izlasijuši tekstu nenobīstas vai aiz tā ieraugā ko vairāk un atraksta.. Tikai iepazīstot tuvāk mēs varam redzēt ,kas otram aiz tās ,sava veida,aizsargbarjeras, atrodas..Katram cilvēkam savā vecumā ir savs jaukums un dzīves gudrība..Un tam noteikti nav jāaprobežojas tikai un vienīgi ar sexu( neatkarīgi no tā,kādā saitā mēs atrodamies) varbūt teiksiet,ka pārāk gari? jā,bet jēgu izlobīt no tā var..ja tik ir ar ko lobīt Jauku visiem dienu! Ejat baudīt saulīti
2012-05-06 09:15:48
A man jērotiska pidžāma A tev visu bez iepakojuma... ai neko Tu nesajēdz
2012-05-06 18:21:19