Autors Komentāri: 152
Kim, uztaisi jaunu profilu, ieliec fotku, sakarīgu vervelējamo un Miltjem ir Tava!
2013-11-18 17:52:56
Bet tu tā arī neesi pamatojusi kapēc. Vienīgais tavs pamatojums ir \"40 gadīgie ir labāki\". Es negribu braukt augumā , bet šitajā situācijā jūtos visai stulbi , tev nav pamatojuma kapēc un ar ko vecāki ir labāki un jaunāki sliktāki , bet es turpinu ar tevi strīdēties. Un jāmācās takš uztvert veselīgu kritiku. Par sevi piemēram man ir daudz slikta ko teikt , bet ir arī labs. Es zinu savus mīnusus un cenšos pilveidot sevi tos likvidējot , zinu savus plusus. Nesatrauktos par uzdirsieniem , ja vien tie ir pamatoti , Bet \"viņš ir labāks nekā tu\" apgalvojumi , mani neinteresē , sorry princesīt.
2013-11-18 17:53:02
Es domāju, ka vagīnas ciešums un prāta spējas diži nav no vecuma atkarīgas iezīmes.
2013-11-18 17:54:29
B-52: labs padoms. Bet Miltjem nav bijusi un nav dabuonama...
2013-11-18 17:57:17
B-52 , haha varbūt Bet diemžēl es tēmēju uz adekvātāku personību , cilvēku kurš varētu paskaidrot savas domas un cilvēku kurš spētu objektīvāk novērtēt situāciju pirms izdara secinājumus , tapēc ši personība , es atvainojos , neinteresē
2013-11-18 17:59:02
Miltjem, Tu vēl jaunava? Tev vispār 18 ir?
2013-11-18 17:59:33
ko kasties ?
2013-11-18 18:01:24
Ehh, kā apnicis rakstīt vienu un to pašu jau kuro reizi , bet saprotu, ka katrs mēs te izkliedzam savu sāpi un jautājumus. Tāpēc jau ir forums...... Laikam ir jānonāk līdz zināmiem gadiem, lai uz lietām skatītos savādāk. Kad biju jaunāka - domāju tāpat kā Mitjem, tagad - pavisam savādāk Man personīgi labāk patīk jauni puiši, jo es ne arvienu kopā dzīvot netaisos, bet laiku varu pavadīt saturīgāk, nekā ar vecākiem \'\' pāviem\'\' . Kāpēc? Tāpēc, ka jaunatne tagad ir gudra, man ar viņiem ir vairāk ko runāt nekā vecajiem. Liela daļa dzīvo vēl iepriekšējo attiecību ēnā, viņiem sava rutīna pret sievieti izstrādājusies, viņi ir tie, kas gaida kad sieviete piebrauks pie viņa klāt uz mājām. Pareizi Kims saka - kasa olas un skatas TV, citi krutie vēl ar draugiem aliņus strebj. Jaunie dzīvo nākotnē, viņu fantāzijas lidojumi, plāni, mērķi ir vnk jauki - paklausies un lido līdzi Ja runa par seksu - neesmu visus pasaules vīriešus vēl iz*jājusi, ir kur tiekties , bet protams, ka jauniem ir priekšroka. Un nestāstiet man par pieredzi un praksi - ir bijis tā, ka vecāks pat nezina kur klitors atrodas, bet jūtas baigais ērzelis un drāzējs, un jaunāks , kurš vnk pēc seksa var visu nakti gulēt blakus un apbrīnot sievietes ķermeni - kā dievišķu skaistumu.....
2013-11-18 18:03:53
Miltjem, \"Izklaidei ari kadu naudigaku pampernieku panjemtu\" Redz , tās ir tavas domas , bet realitātē , viņš vienkārši tevi nopērk , tāpat kā nopirks citu pēc 2 dienām. Nevis tu viņu kontrolē , bet viņš tevi , tu esi kārtējā golddiger kas rakājas viņam pa kabatu. Tu viņu pametīsi pēc 10 minūtēm , viņš pavicinās ar pāris banknotēm un tev līdzīgi domājošā piespries pie viņa , savukārt tu meklēsi bagāto un seksīgo vel 5 gadus
2013-11-18 18:08:20
Kim, dzīvē, ja visā grib saskatīt loģiku, būs daudz to-kāpēc! Ne visu cilvēki spēj izskaidrot....patiesi īstos iemeslus. Dzīve viņus pakļāvusi lielākai, mazākai, smagākai un ne tik, pieredzei. Tad nu, cik nu kurš spējīgs saprast, domāt, analizēt un visbeidzot, atrast to SAVU atbildi konkrētajam jautājumam. Vai pareiza, vai nepareiza, ne mums par to spriest, ja cilvēks izvēlējies, lai dzīvo laimīgs...iespējams, cita dzīves pieredze viņu mainīs, tad arī citas atbildes sekos. Viss ir kustībā! To dēvē vnk vārdā, par iemīlēšanos! Un manas domas, stulbi ir tie, kas cenšas to likt uz galda un izķidāt, meklējot tos savus kāpēc...Ja ir saikne ar otru, ņem, nedomā, priecājies un baudi.. Dzīve ir pārāk īsa, lai lauzītu galvu par liekiem-kāpēc.
2013-11-18 18:10:41
Manai draudzenei patīk jaunāki, jo viņos ir enerģija. Es patīku draudzenes čalīšiem, jo enerģija ir manī. Man nav tāda noteikta tipa vīriešu, kas man patiktu. Vienīgais - jābūt pāri tricāram. Nesen uzzināju, ka klientam, kurš man pēc izskata patīk, ir tikai 27i... bet izskatījās uz 34-38.
2013-11-18 18:15:23
Vsp.. skaists vīrietis. un tas pat nekas, ka īsāks par mani. vot tā bija simpātija no pirmā skatiena...
2013-11-18 18:23:37
B-52 , ja runājam par mīlestību tad jā , tieši tā , bet tu nevari iemīlēties cilvēkā , ja zini , ka viņam ir mazāk gadu nekā tavam standartam. Pēc Miltjem vārdiem viņa nemaz neskatītos uz tādu , kaut arī iespējams viņš ir tas īstais. Izdevība būtu garām tikai gadu iemesla dēļ. Pashlati* , tas priecē , ka sievietes ir tik enerģiskas un viņām nav piemeties tas neglābjamais veco veču sindroms kuri neko negrib darīt. Ar tādām prieks kontaktēties , arī čaļi kas ir enerģiski liek sievietēm starot no savas enerģijas viņas ir priecīgākas un laimīgākas līdz ar to , nevis ieslīkst dīvānā kopā ar depresīvo kuili. Tu uzzināji , ka viņam tikai 27 un tev viņš vairs nepatīk ? Tiešām ?
2013-11-18 18:28:22
/paklausīsies gudrus ļaužus/..
2013-11-18 18:29:41
Kim, pilnīgāko bulshitu Tu raksti...Kādi vēl standarti? Vecīt, tiem, kuri iemīlas...vai vienalga, tāds pamatīgs klikšķis..tādiem nekādi standarti nepastāv. Stereotipi cilvēku iegrožo, vaicāsi, tad kāpēc viņi to dara...un lūk uz to, diez vai sakarīgu atbildi saņemsi!
2013-11-18 18:35:15
mans vīrietis sākas no 35 un netaisos ne pierādīt ne diskutēt, man tā patīk un viss, patīk noteikts tips , noteikts temperaments, un kas te ko pierādīt, raksta ļoti daudz jaunu džeku, bet sarakstes beigās piebilst, ka protu eleganti atšūt,Mēs katrs atrodam savu odziņu, ja gribam, un par ko tas troksnis īsti nesaprotu, te jau nav piespiedu darbi , bet izklaide un katram sava, katram mums ir tiesības pateikt NĒ , ja man garšo zemenes es tak nepirkšu vīnogas loģiski?????un tas troksnis liecina tikai par to , ka cilvēks neprot pieņemt NE, jaunības maksimālisms un nekas vairāk, mēs visi tādi bijām
2013-11-18 18:35:45
Kim: njaa... A kas tev pa sapi? Tu tagad esi vientuljs ? Nav vecenes blakus?
2013-11-18 18:35:51
kim, patīk jau patīk. man jau pašai nav vairāk gadu.
2013-11-18 18:36:08
Kim..........jaunie var patikt, bet jaunos nedrīkst iemīlēties ............un ne jau tāpēc ,ka - ko gan domās cilvēki utt. utjp., bet tāpēc, ka tādām attiecībām nav nākotnes. Sievietei nav prāta darbs pēc 40 gadiem dzemdēt, nu labi - līdz 45 vēl ok, bet ne pēc tam. Bet jaunam vīrietim, kuram ir 26-27 utt. ir jāražo bērni, viņi ātrāk vai vēlāk vēlas bērnus..... Foxy.......galīgi slinkumā esi palaidusies, nemaz rakstīt vairs negribi
2013-11-18 18:36:32
Ble, kāds temperamentam sakars ar vecumu?!
2013-11-18 18:39:08