Autors Komentāri: 5
nu, kurš jau biļetes iepircis un jautājumus sagatavojis? http://www.tvnet.lv/izklaide/skatuve/495250-tev_ir_iespeja_ar_melderi_parunat_atklati_par_seksu
2014-01-27 13:19:56
Izlasiju tekstu, ieraudziju, ka notiek arī Ogrē. Pirmā doma. - es eju. Palasiju komentārus un sāku domāt, ka iespējams, ka neeju. Lai vai kā, nezinu nevienu no kungiem un tāpēc ar nezinu par ko tāds cepiens. Varbūt ir kāds, kas paskaidros sīkāk?
2014-01-27 13:26:27
Ogrē arī būs??
2014-01-27 13:28:48
Melderis ir normāls vecis... tas otrs tāpat liekas, lai gan lasījis, redzējis, dzirdējis esmu mazāk... bet tie komentētāji tur izskatās pēc īso krāniņu īpašniekiem nu tak kaut kas debīls ir jāiepirž lai savu pašapziņu celtu bet ne jau tur tā izrāde būs baigā lekcija par tēmu... droši ka vairāk tāda parunāšana un pašiem sevis izzināšana caur to, aizdomāšanās par kaut kādām lietām... man gan liekas, ka tā skatītāju iesaistīšanās varētu būt tur diezgan pasīva, ņemot vērā mūsu mentalitāti...
2014-01-27 13:44:04
ftw, sagribēji varbūt vēl kompāniju novākt? un tad paņēmi biļetes beigās Rīgā, nevis Ogrē? tas jau arī ir tāds variants kur tālāk no paziņām visādiem... Susuriņš ar Draiskulīti turēs laikam pie ieejas plakātiņus P.S. Splendid Palace ir vecais kino Rīga, viens no foršākajiem manuprāt un īstajiem kino kādi kādreiz bija...
2014-01-28 12:58:06