Autors Komentāri: 58
makitan... jautājums nav nekas īpašs,tik atbildēs nav izvēles... līdz ar to nav nekā kas saistās ar vērdu ''elementārs''!
2014-09-22 08:05:03
Disharmony... Nejautātu, ja būtu kaut kas "elementārs". Par to nebūtu ko pajautāt, jo atbildes visiem zināmas.. Kad mums ir izvēles brīvība, mēs neko nedarītu — loģiski! Jautājums ir par parakāšanos savās smadzenēs, kad ir situācija, kurā neviens nevēlas nonākt, bet jātiek ārā izvēloties iespējami mazāko ļaunumu. Tāda jau arī ir jautājuma būtība — rīcību izvēles iespēju trūkums / bezizejas situācija! P.S. Ir dzīvē posmi, kad nevari atļauties dzelteno lapiņu, jo kritiski svarīgi būt pie stūres, nevis nonākt kājniekos. Ir pat tādi amati, kas bez tiesībām braukt var momentā rakstīt atlūgumu.
2014-09-22 08:37:51
Tad sanāk ka Tu būtu gatavs gatavs izlaizīt kadam policistam pakaļu lai nenonāktu situācijā P.S. ????
2014-09-22 09:08:16
Tēmai nebūtu ne vainas ,ja netiktu pieminēts policists un autovadītājs.... Man saprotams ka sievietes un vīrieši seksu uztver savādāk.Lielākai daļai vīriešu seks ir tehnisks,pārējā neiedziļinoties tāpēc ar tādi jautājumi... Sieviete prostītūte noteikti šo uztvertu mierīgi..pat iesmietu....
2014-09-22 09:20:30
Disharmony, šī aptauja ir domāta sievietēm, ne man, vari veidot savu! Un te nav nekādi filozofiski jautājumi par to, kāda ir pieeja seksam no vīriešu vai sieviešu puses. Ņemot vērā, ka tamlīdzīgās situācijās cilvēki diemžēl pasaulē nonāk ik minūti, radās šis jautājums, uz kuru var atbildt gan teorētiski, gan varbūt kāda praktiska pieredze, kas, piemēram, likusi manīt izvēli. Jautājums ir par skarbu realitāti, nevis filozofiju.
2014-09-22 09:28:03
eeh, ar makitančiku es uzspēlētu policistus blush:
2014-09-22 09:33:05
Skarba realitāte Kādai grīdas lupatai jābūt lai ko tādu piedzīvotu!!! Drīzāt izskatās pēc jauna vīrieša sapņiem par to,kā būtu ja būtu.. Tāpēc jau pasaule un domāsana ir samaitāta ka pieļaujam domās un darbos ko tādu...otra izmantošanau un pazemosānu. Tik nesaki ka tā ir atkal filozofija!!!
2014-09-22 09:37:28
Disharmony, palasi ziņas, palasi, kas notiek pasaulē! Šī nav moralizēšanas diskusija par labi / slikti, nav filozofēšanas un nav fantāziju apkopošanas. Noņem klapes no acīm! Un novēlu, lai Tev nekad reāli šāda izvēle nebūtu jāizdara! Nolaidies uz zemes! http://www.diena.lv/pasaule/indija-grupveida-izvarosana-cietusi-turiste-no-danijas-14040081
2014-09-22 09:41:56
Dish.......sekss ir un paliek sekss..........katram sava bauda.........kādam klasiskais , kādam bdms MK ..........izvarošana ir krimināli sodāma .................es par izvēles iespējām
2014-09-22 09:42:54
Lūk, blēde drīzāk uztver domu. Kā bezizejas situāciju mēģināt vērst sev par labu. Nācās sabiezināt krāsas, lai Dishamony uztver, ka pasaulē viss nav tikai tā kā viņas galvā.
2014-09-22 09:45:08
Vienalga kadas sarunas galvenais lai notiek kustiba. Ir tadas meitenes ko var seit ievilinat tikai ar forumu. Bet autors ir luzers fantaziju vergs.
2014-09-22 09:46:14
Atbilde.........mēs visi esam savu fantāziju vergi
2014-09-22 09:48:40
Bet autors ir luzers fantaziju vergs.(c)
2014-09-22 09:49:39
Atbilde-jā, es nezinu, ko es iedomu rezultātā būtu zaudējis, bet zinu, ko Tu vari zaudēt savu iedomu un fantāziju dēļ.
2014-09-22 09:52:40
Visas manas fantazijas ir izpildamas. Bet tu iskaties pec karteja inteligenta kurs maca citus dzivot. Vecit ar savam korkam nodzivosi muzu un ta ari smukajas galu neiemerksi. Nem to vera.
2014-09-22 10:22:35
Saņemtu kunilingu..
2014-09-22 10:31:47
Neteicu ka esmu seksa pretiniece...bet esmu par to kas tīkams abiem..vienalga un jebkas kas tas būtu!!! Bet to ka ierēdnis izmanto savu dienesta stāvokli (MK Tavā pieminētajā gadījumā )vai darba devējs izmanto padotos un ...to ka kāds to kultivē vai ņirgājas par to...nu atvaino! Es ļoti daudz ko zinu par vardarbību un man nav nekādas klapes jānoņem! Bet ja kāds vai kāda šo absurdo ķēdīti nepārtrauks tad izvarošanas un izmantošanas turpināsies..un kāds pret kādu vienmēr slaucīs kājas... Ar kādu zināmu personāžu jau var izspēlēt jebko un jebkur...arī policistus un slikto braucēju. Bet ar nezināmo... ..it īpaši sievietei kas ir mazāk pasargāta un fiziski vājāka..
2014-09-22 11:37:24
Dish.......tu par emocionālo vardarbību darba vietās?..............tas notiek visur, katru dienu un gandrīz ar katru.............es labāk nokniebjos vai piekukuļoju (skarbākajā gadījumā), ja nevar savādāk...............bet parasti tas ir flirts vai neliela paglaimošana
2014-09-22 11:41:06