Autors Komentāri: 72
Vakar satiku, sen neredzetu draugu,nebijam redzejusies dadzus gadus,bet satkamies seit Uk! Tad nu protams,apspriedam,ka gajis,kas jauns dzive.Saruna protams bija gara, par dazadam temam,lidz protams nonacam pie sievietiem
2014-10-04 09:54:20
Te nu vairak pat temu: Lai nebutu jaraksta visu dienu, meiginasu,saisinat.Draugs ar savu draudzeni ir kopa 7-8 gadus, ir ari berns.Dzives ritejums diezgan vienmuls, darbs, majas, kopa pavadit laiku praktiski neizdodas,jo strada ari brivdienas,tad viens, tad otrs.Tuviba vinu atiecibas bija neregulara, atiecibas diezgan saspiletas, stridi par to un so, bernu utt. Tad vienu dienu vins atklaja, ka vina ir uzsakusi jaunas atiecibas(darba kolegis).Tad nu vins saprata, ka var reali zaudet savu gimeni un vina ari to neslepa. Kadu dienu vinam izdevas vinu izsekot un pirms satiksasnas ar jauno milu uzrunat, vins centas atrunat vinu, no tiksanas, solija mainities,ka jebkurs kurs mill un baidas pazaudet....Vina solija padomat, laiks gaja, viena nedela, otra, stridi pazuda, majas valdija miers, dazreiz ari smiekli, itka viss mainijas.Vienigi tuvibas vinu strapa joprojam nebija, lai ka vins centas, ko uzsakt, vina vienmer ateica, vai aizbildinajas,lidz vienudien vina uzspraga: Visu so laiku, vina esot telojusi,tad vins prasija, kada velna pec, tev bija iespeja to pateikt un aiziet....vel jo vairak, vinas jaunais draudzins, vinu aicinaja dzivot kopa, nemitigi aplidoja ar sms un centieniem satikt, bet nez kapec vina neaizgaja..... Tad jautajums ir tads,kapec vina vel ir pie mana drauga....tuvibu vina nevelas,otru ari ne...vai ta ir kada spele, vai vienkarsi meli, laika vilcinasana?
2014-10-04 10:09:49
Sievietēm (pārsvarā) ļoti lielu lomu spēlē ģimene. Tomēr ilgi esot kopā, iestājas dziļa rutīna. Slepenas attiecības viņām ir, kā malks svaiga gaisa. Pašam ir bijušas līdzīga rakstura sarunas, tikai ar sievietēm. Ģimene ir svēta, bet tas aizliegtais tā vilina, tā kaisle pilnīgi ēd nost. Un lai cik skarbi tas nebūtu, ar vīru to nekad neizbaudīsi. Viens variants ir šķirties, bet ja tas nešķiet pareizais risinājums, tad var mēģināt sadzīvot, kas arī nav viegli. Var savā starpā mēģināt atsvaidzināt seksuālo dzīvi. Ir visādas spēlītes, kas spēj piešaut riktīgu pipariņu.
2014-10-04 10:40:48
Ja varu piekrist,bet cik ilgi vins gaidis!? Neviens nava no akmena,var ari atspeleties.....domaju tada situacija ir bijusi daudzi pari....tikai katram sava pieredze.
2014-10-04 10:58:54
Tur jau tā lieta. Viens ir gudri mācīt, bet pavisam cits, kad pats nonāk līdzīgā situācijā. Pašiem viss jārisina. Smagākais, ka pa vidu bērns, kurš pie šī visa vispār nav vainīgs. Lai izdodās rast normālu risinājumu.
2014-10-04 11:08:28
Iespējams, ka sieviete ģimeni nepamet, jo ...........ir brīdis, kad vīrietis aplido sievieti, kamēr viņu iegūst(darbojas dziļie mednieka instinkti), bet kad būs ieguvis, tad................un to vairs nezina neviens kas būs tad, arī pats aplidotājs. Un sieviete to zina......., bet tā aplidošana ir tik patīkama , tik galvu reibinoša......un ja nu viņa pamet ģimeni, mīlošo vīru, traumē bērnus un ......... finālā paliek pie sasistas siles. Tas arī varētu būt iemesls kāpēc nekur neiet.
2014-10-04 13:03:49
Karoch, ir taadas baabas, kas grib seedeet uz diviem benkjiem, shausmiigi neizleemiigas un peec savas buutiibas miikstaas, kas bez vecha ir absoluutas nulles shai dziivee...tapeec gjorgaajas, shausta sevi neizleemiibaa, ko dariit- a ja nu mani pamet, tad man ir psc shai dziivee...ai nee labaak seedeeshu taalaak, iesildiitaa vietinjaa, kaut arii man no sava vecha jau sen, kaa veemiens naak...
2014-10-04 13:22:58
A ko darit vecim,saprotot, ka ta ir?..vajadzetu patriekt,elle rata..
2014-10-04 15:03:16
....dāma sēž uz diviem krēsliem un skatās -kur būs labāks scenārijs.....tam piesliesies........ ko darīt vecim??? viņam pašam ir jāizdomā kas viņam ir prioritāte.......ģimene, bērni, vai.................
2014-10-04 15:35:56
Visi labi gan sievietes , gan vīrieši, man liekas , ka te viss ir vienkārši kopā ir nepareizi cilvēki..... Viens otru uzskata par īpašumu un zaudē interesi, nevis padziļina, un dažādo attiecības, nevis cenšas atrast ko jaunu , abiem saistošu un interesantu, bet dodas meklet jaunu partneri, un tā nu bērni paliek kaut kur pa vidu, kas vainīgs, protams abi, jo viena pagale nedeg, ka mēs visi zinām
2014-10-04 15:46:27
Montys!!!! varbūt padomāt , kāpēc tā notika? mēģināt atgriezt sievu , veltīt uzmanību vairāk Es te lasīju tādu labu teicienu nesen (C) Sieviete ir jāmīl tā , lai viņai pat prātā neienāktu, ka cits to var darīt labāk
2014-10-04 15:49:39
Kas jūs vispār glupi paliekat,tagad ir brīvā pasaule,visi pišas ar kovien vēlas grupveida apsēklošana ir brenda lieta,kādas sievas ,kādas draudzenes,aizmirstiet un pisaties ,kamu niļe'ņ,un negriž galvu ar glupībām.
2014-10-04 15:54:35
ja jūsu sievu vai draudzeni nejāklē 5 vepri,tātad viņja ir grezele.
2014-10-04 15:57:09
Es vsp uzskatu, ka cilvēks kā viens kā arī otrs ir mazohisti.. Ģimenes dēļ kopā? Traumē bērnu? Wtf?! Mēs dzīvojam vienu dzīvi un nav jāmokās, bet gan jābauda!! Bet te nekā laba nav! Ne īsti ģimene ne īsti kaut kas labs!
2014-10-04 16:00:48
Dzīvijiet to savu vienu dzīvi ka gribat , tikai nevairojaties, nav ko tos mazos bērniņus mocīt, kamēr pašiem nav smadzenes paurī
2014-10-04 16:29:03
Kādui vēl bērni,ko jūs vispār viņjiem variet nodot,ko iemācīt,hei aļoo tauta perversā
2014-10-04 16:31:52
Ziemellveejss Un tu uzskati, ka bērns ir laimīgs,ja vecāki nav laimīgi? Varu apgalvot, ka no tā bērns cieš vairāk, kad mājās ir nesaskaņas nevis tad, kad dzīvo atsevišķi! Ir jāmāk bērnam to visu pasniegt un pastāstīt... Nevis mocīties visiem kopā, lai saglabātu tā saucamo ģimeni, kuras īstenībā nemaz vairāk nav
2014-10-04 17:21:54
nevajag taisīt bērnus, kamēr nav smadzeņu to es saku
2014-10-04 18:30:21
Mans dēls ir trīs gadus vecāks par Tevi un es lieliski zinu kā bija tad un kā ir tagad, galvenais ko esmu iemācījusi dēlam, lai nedāvā bērnus visādām blozgām, kas pirmais ko pajautā , kad satiekas, kas tev ir, es pasmējos un teicu , saki , ka Tev ir kredīts par dzīvokli uz 20 gadiem.tā ir liela bagātība..... par algu lai vienkārsi paklusē
2014-10-04 18:35:15
Un bērnam nevajag pasniegt jūsu nesaskaņas, bet normāli apģērbt un pabarot, nevis iet uz soc, nabagmāju ar burciņu pēc zupas, jo pašai jau no bērna pabalsta tikai cigaretēm pietiek....un dzemde no katra pimpja kas iesprūst kājstarpē........( nekaitini labāk mani )
2014-10-04 18:40:43