Autors Komentāri: 127
O, par tām gaļas un asins desām bija interesanti palasīt..
2016-07-16 13:57:09
Oho, kā Nebēdnis nodeva.. no sirds.. Tā arī ir. Dzīves sagurušie un sarūgtinātie, ilūzijas zaudējušie 40gadnieki, kur nu vēl 50gadnieki - ek, smagi ar jums.... 30gadnieki ir vairāk vai mazāk ciniski un pašpārliecināti, drusku narcisms pavīd.. Meitenes, mīliet 20gadniekus! Viņi vēl staigā pa dzīvi brīnuma gaidās, un kādu biškīti brīnuma atnesīs arī jums Bet 1. ir ciniķi un "vienreizējie kniebēji" arī starp viņiem, 2. iziet ar viņiem sabiedrībā izredzes ir vājas, jo viņiem kauns savas tik iekārotās "vecākās sievietes" rādīt draugiem...
2016-07-16 14:01:05
20-gadnieki? nopietni? nespēju vēl ar tiem sevi iedomāties.
2016-07-16 14:05:02
ftw: ka vecākas sievietes reti, kad mēģinās ko kinky. Viņas iespējams ir atvērtas ekpermentiem, bet ne kinky stuff vai arī BDSM nosliecēm. Jēziņ! Tu nu toč pateici kā no padomju laikiem! Kaut ko TIK ačgārnu sen sen nebiju dzirdējusi... Tiešām vēl kaut kur klīst mīts par to??
2016-07-16 14:05:54
Spīdala, vo, vo.. arī nesaprotu ftw novērojumu, bet varbūt vienkārši ftw nav paveicies, jo "iekritušas rokās" nepareizās kārtis. Visādi jau var gadīties, no kā veidojas tikai mums personīgā statistika.
2016-07-16 14:08:07
Afroditta, tu varbūt vēl viņiem nepiestāvi :D Bet ir sastapti pāris brīnišķīgi 20gadnieki, pat nobrīnījos par viņu briedumu un inteliģenci. Citi 50 gados neiemācās to, ko piemēram viņi.. nu.. 24 gados.. Tas atkarīgs no cilvēka. Ja ir, tad ir. Ja ne, nu tad neko...
2016-07-16 14:08:09
Jā, ar nožēlu man jāteic, ka ftw vienkārši nav paveicies.. bet gan jau viņam viss vēl priekšā.. trakākas bābas par manu vecuma grupu es neesmu satikusi! :D
2016-07-16 14:09:09
Es gan vēl neesmu zaudējusi interesi par 40-gadniekiem, bet jau nupat kā tikko jūtu, ka ir lietas, kas man sāk nepatikt viņos. Vienaudži nav bijuši un jaunāki ne tik. Ah, jā... pirmais vīrietis bija 8 gadus vecāks par mani, kas man lika aizmirst jebkādu interesi par saviem vienaudžiem, skolas biedriem ( nu reti, kurš skolas /vidusskolas laikā nav pameņģējies ar blakus klases puisi/meiteni vai vecākas klases puisi/meiteni, bet man tas izpalika), jo viņš bija perfekts, ar attieksmi pret sievieti un ļoti iemīlējies manī un otrādi. Par cik man prāts un dzīves uztvere bija samērā nobriedusi jau pusaudzes gados, tad tāds vecāks vīrietis bija.. wouw, ņamma! Tā mēs vēl turpinājām 6 gadus meņģēties pa gultu un dzīvi.
2016-07-16 14:13:20
oho, Spīdala, ļoti interesants viedoklis. Tiešām Bet es jūtu, ka mans interešu lauks sāk pamazām mainīties... es jau skatos uz vienaudžiem .. ne ar tik ļoti kritisku aci, kā gadus 7, piemēram, atpakaļ to darīju Bet nu 20-gadnieku ņemt par šerpu .
2016-07-16 14:15:58
Nu ir jau viens otrs 40gadnieks arī tā nekas.. Es noteikti neesmu puišeļu medniece, vienkārši ir dzīvē pāris reizes gadījies sastapt sakarīgus un interesantus jauniešus.
2016-07-16 14:17:17
Ai, bļāviens, beidz šito diršanu, nulūdzu, Afro!
2016-07-16 14:17:22
Afro, kurš viedoklis? Par tām bābām?
2016-07-16 14:17:50
Afroditta, tu varbūt vēl viņiem nepiestāvi (c šis, Spīdala
2016-07-16 14:18:49
ā.... nuja neko sliktu es negribēju teikt, bet.. nu.. jau Zālītim padomju laikos bija tas jēdziens "bioloģiskās šķēres" nu tavs vecums nesaiet ar 20gadnieku šajās šķērēs
2016-07-16 14:20:49
Spīdala, a man te maniem gadiem drīkst nepievērs uzmanību, jo blefs Nebija jau slikti pateikts, bet tiešām likās interesanti: tjipa, vēl nepiestāvu
2016-07-16 14:22:45
labi labi
2016-07-16 14:24:02
Beidzot patīkama diskusija. Man šķiet, ka jo vecāka kļūstu, jo vairāk atveros un vēlmes arvien vairāk nāk klāt. Noteikti, ka katram ir kāds kas "paver"skatījumu uz seksuāliem piedzīvojumiem un lai arī kādi partneri gadās, katrs sniedz kaut kādu dzīves mācību. Vai nu labāku vai sliktāku un tas viss veido mūsu vēlmes pēc kaut kā konkrēta. Rodas prasības un skaidras vēlmes. Turklāt nedomāju ka ir viegli atrast kādu partneri kas var patīkami ievest, piemēram, BDSM pasaulē. Daudzi saka ka patīk, interesē, bet retais to tiešām pieprot labi un pal'diz gūt baudu no tā.
2016-07-16 14:31:12
daudz var runāt par to, ko katrs mums dod, ņem, iemāca vai nepamāca, bet vairāk jau ir tas, kādi mēs esam ar otru cilvēku. katrā no mums ir gan fantāzija, gan iztēle, gan perversija, gan viss pārējais, bet tikai ar retu cilvēku tas viss uzpeld augšpusē. ļauties otram vai pakļauties, arī izvēle un arī, katra lieta nāk ar emocionālu pieredzi, robežu, uzticēšanos. ja cilvēki jūtas brīvi redzot viens otru, tie arī intīmajā dzīvē būs brīvi un ļausies visam, kas tobrīd uzplaiksnīs cilvēkā. skolotājas un skolnieki... nu tāds bērnišķīgs variants, ko es varu iemācīties, un ko man iemācīt viņam... tāda sajūta, ka iztēles un fantāzijas vispār nav, vai ir palicis tikai daļai, un tad vieni māca otrus, un otri no skolniekiem kļūst par guru un māca citus... to pašu veco, ko tie, citkārt zin jau sen. vispār, diezgan banāla tēma bet... žults jau vienmēr atrodas!
2016-07-16 14:36:23
Iztēlei protams ir liela nozīme - tam piekrītu. Bet jebkuras zināšanas tomēr tiek nodotas tālāk lielākoties caur skolotāja - mācekļa metodi. Protams var jau seksā visu mācīties tikai no paša pieredzes, bet uzskatu, ka prasmīgs skolotājs, skolotāja var paātrināt mācīšanās procesu
2016-07-16 14:42:51
skolotājas un skolnieki... nu tāds bērnišķīgs variants, ko es varu iemācīties, un ko man iemācīt viņam... (c Te jau nav runa par to, ko tiešām iemāca! Te ir runa par to, nu par cilvēkiem, kas nepiespiesti un brīvi, ienākot mūsu dzīvēs un gultās, atklāj kaut ko jaunu, jaunu pieredzi, jaunas sajūtas, atbrīvo mūsu prātu, ka siepriekš varbūt kaut kādā psiholoģiskā veidā ir bijis saistīts. Un tas noteikti viss realizējas tikai un vienīgi brīvi un nepiespiesti! Ja tas būtu mākslīgi veidojies, veidojies skolēna un skolotāja attiecību līmenī, diez vai mēs to uzskatītu par vērā ņemamu un ko paliekošu, lai paturētu savās dzīvēs.
2016-07-16 14:44:09