Autors Komentāri: 141
Sveiks. Rakstu šeit pirmo reizi, jo tikko reģistrejos 1. forum ko googlē izmeta. Esmu 25 gadus jauns vīrietis, attiecībās esmu 3 gadus. Man ir jautājums Jums. Varbūt kāds zina kā varu samazināt savu vēlmi pēc seksa? Es gribu to pārāk daudz, no rīta un vakarā un pa dienu vel kādas reizītes. Paveroju mīļās dāmas, kājas, augumu un daikts jau biksēs stingrs, starta pozīcijā. Prasu, jo ir tā, kas par daudz tas par skādi, draudzene nevar isturēt uz sevis tādu slodzi + lidz ar to arī bojājās attiecību kvalitāte. Es vnk gribu, lai tas beidzas. Kaut pa visam. Jo kad palieku nedabujis, garstavoklis kā izsalkušam vilkam, nevaru koncentreties ne uz ko citu, ļoti traucē ikdienai.
2016-10-22 06:53:32
Jāņem cirvīc....
2016-10-22 06:55:48
Libido vēlmi samazina fiziska slodze. Līdz ar to ej pasporto kaut kur.
2016-10-22 06:59:20
Vai pastrādā fizisku darbu...
2016-10-22 07:01:55
Man darbs ir diezgan fizisks. Bet lai cik noguris jutīšos, seksam vienmēr atrodas enerģija.
2016-10-22 07:03:50
Dille, es pēc skrējiena ļoti labprāt sevi dušā apmierinu. :D Neko nemazina.
2016-10-22 07:06:14
Nebēdni, par maz skrien vienk.
2016-10-22 07:08:57
Ne tas tiešām nepalīdz un tad sanāk, ka dien dienā sevi brutāli janodzen:D Es nez, myb ir kadi medikamenti vai kas tads? Google vsp neko nevar atrast.. Tur lai ko raxtitu, atrod tikai pretēju situāciju.
2016-10-22 07:11:51
3stūri, saudzē savu skuķi un sāc vairāk
2016-10-22 07:15:10
Dille, ja skrietu 24/7, tad neapmierinātu sevi. Tas tiesa.
2016-10-22 07:21:16
Man pašapmierināšanās ir jau līdz kaklam, arī pārāk bieži. Ja paliktu dienu viens mājās, to darītu visu dienu :D Es nevaru ta dzivot.. Nespeju koncentreties uz lietām kurām vajag. Pavasaris vsp ir murgs, daudz sieviete svārkos. Kadreiz tas bija tikai + kad gaju vel skolā. Kamer visam kopmitnem pargāju pāri :D Ballītēs.. Itvisur tas bija forši, ka vareju jebkurā laikā apmierināt sievieti. Bet tad nebija viena patstāvīga :D Ari tgd esmu no rīta pamodies, viņa man blakus cieši piekļāvusies, jūtu visu augumu. Bet no viņas - nē. Tas jau viņai ir pilnīgi automatiski. Un saprotu kapec. Citreiz negribas iet pašapmierinaties, jo ceriba ka varbūt tomer viņai sagribēsies. Vienmer pacenšos, mīļi skūpsti, brokastis gultā, mīļi vārdi, apskāvieni. Bieži vedu arī ārpus mājas, forši vakari. Nu visādi cenšos. Cenšos uzturēt romantiku. Bet pats jūtu, ka man tā vēlme pēc sexa par daudz.
2016-10-22 07:29:33
tā nu tok ir problēma.. a moš Tev vajag vienkārši citu meiteni kas ar ir gribīga
2016-10-22 07:33:55
3stūri, pasaki viņai, ka atriebsies pēc gadiem 15-20
2016-10-22 07:39:42
Atrodi mūsdienās sievieti, kura vēlas bieži sexu. Ir 2. varianti: , vai nu viņa ir jau aizņemta.(tādas vispār jāliek sarkanajā grāmatā) Vai arī viņa prasa samaksu par katru reizi.
2016-10-22 07:51:34
Vnk ir apnicis pašam tas, ka man burtiski ir jaludzas, jaizdabā līdz pēdējam un tad ir 4% iespēja ka viņa piekritīs. Rodas tā bezcerības sajūta ka viņai vsp vairs negribas. Attiecību sākumā gan viens otru vilkām gultā. Tgd Tas ir palicis tik jēli. Tpc vnk gribu atbrivoties no gribēšanas pa visam. Lai pat tad kad vinjai varbut kadreiz sagribetos, es varetu pateikt ne.
2016-10-22 07:52:21
Ar medikamentiem čali nemēģini samazināt savu libido! Tikai nodarīsi kaitējumu vīrieša svarīgākajam orgānam (jap, svarīgāks par smadzenēm). Labs ieteikums nebūs, bet ja tava draudzene seksu grib tik 2x nedēļā, tad gan nav jābūt aklam lai saprastu, ka tev jāmaina draudzeni meklējot tādu, kurai augstāks libido. Jo ilgāk vilcināsies, jo hroniskāka būs problēma.
2016-10-22 08:03:53
Viens variants palidz nodarboties ar motosportu tas ir vairāk attiecināms uz enduro braucieniem kur 6h esi pamatīga slodze... Otrs centies daudz citas lietas darīt kas nav saistīts ar seksu un pēc paris dienām ta gribēšana jau pamazām pāriet... Saku pēc pieredzes jo daļēji man ar bija tāda lieta...
2016-10-22 08:04:17
Es nodarbojos ar autosportu, un arī darbā man ir daudz fiziska darāmā, bet es vnk citreiz nevaru nokoncentreet sevi darbam, vai attiecigajam sportam, jo gribeshana pec sexa ir lielāka. Tas man traucē ikdienā. Esmu gatavs kaut ar medikamentiem, jo man ir vng ka sbojāšu tur visu.. Ja negribēšu vairs tā sexu, varēšu dzīvot citu dzīvi. Kā jau teicu, sievietes ar palielinātu libido ir tiešām retums, vairums sākumā ir gribošas, velāk viņām pāriet..
2016-10-22 08:14:35
Tev pec 30 arī mazāk gribēsies varbūt... autosportā tev nav ķermenim noslogojums tas kas ir motosporta kādreiz pamēģini 6h pa dubļiem, izcitumiem, smiltīm utt...noturēt moto tehniku pēc tā jau būs secinajumi lieli...
2016-10-22 08:21:37
Es arī kādreiz motosportā braucu.:D zinu ka 6h it īpaši kājās braucot ir ļoti smagi. Bet ir tā ka citreiz pec pamatigas slodzes, pirmo mierinajumu gribas meklēt sexā.:D Tas nav tā.. Nogurums lai vai kads, bet gribešana ir un paliek. Es tiešām to jūtu kā problēmu. Ja būtu iespējams atrastu kādu iespeju, kaut 3 mīļākās, bet nesanāk ne laika, ne naudas tam. + man nepatīk tukš sex, bet tieši tā kaisle, kas rodas no otra cilvēka apmierinājuma. Tapec isti masturbacija ari isti neder. Tpc tiešām domaju par medikamentiem. Varbut kads zin? Un tadi kas neizraisa miegainibu. Jo pec entajam darba stundām ikdiena jau tā padara miegainu..
2016-10-22 08:31:53