Autors Komentāri: 559
Kungi, šodien būs elementārās seksa matemātikas stunda. Katrs pirmais brēc, ka sievietes ir tik merkantilas, ka nav vērts pat cienīt to gaļas gabalu ar aicinājumu uz randiņu vakariņās, bet jājautā uzreiz par gultu ar tikai diviem atbilžu variantiem "jā/nē", jo cik tad var naudas laist vējā vakariņām - viņas tik ēd un nedod! Surprise: jums ir doti visi rīki gūt panākumus, bet jūs spītīgi tos ignorējat. Par cik profesoru te ir maz, stāstu priekš parastajiem mirstīgajiem. Kārtējais kavalieris, kārtējās sākotnēji it kā jaukas un pieklājīgas vēstules un neizbēgamais fiasko, jo: 1. Vairākums no jums (un šis) uzbrūk kā sniegs uz galvas. Jums savajagas iespraust tūlīt un tagad un jūs rakstat vēstulē aicinājumus uz kafiju tūlīt un tagad. Spontanitāte un iniciatīva ir laba lieta, bet vai jums nav ienācis prātā, ka dāmai var būt notikumiem un plāniem bagāta dzīve? Ka viņa nesēž kā Solveiga 20 gadus pie loga gaidot tieši tavu vēstuli? Loģiski, ka ietrāpīt brīdī, kad viņai pavisam nav ko darīt - ir gandrīz neiespējami! 2. Atkal vairākums, lūgti ieskicēt savu personību kā es par to esmu parūpējusies profilā, atbild, ka profilu nemaz nav lasījuši un viņiem gluži vienalga, ko es tur esmu sarakstījusi. Kam es to profilu aizpildu? Kam es to visu saceru, ja jūs nelasāt un tad tik čīkstat, ka neviena neko negrib? Ja tu nevīžo izpētīt par mani JAU piedāvāto informāciju, tad loģisks secinājums manā skatījumā ir - tev es neinteresēju. Tad kādēļ lai es eju tērēt savu laiku un plātīties randiņā ar tevi, ja tu jau man liec saprast, ka tev neinteresē? Ka tu palaidīsi visu manu runājamo gar ausīm, gaidot un domājot tik "nu dos vai nedos"? 3. Bildi parādīt jūs visi baidāties - izskatās, ka mums te ministru kabinets pilnā sastāvā šeit portālā, cik ļoti visi par savu konfidencialitāti baidās! Atgriezieties uz zemes - neesat jūs ne uz pusi kādam tik ļoti interesanti un svarīgi, lai nerādītu bildi. Ko? Lai es piekrītu uz aklo randiņu un tad jau redzēšu? Nu tad varbūt pats ņem un raksti tukšiem profiliem un spēlē krievu ruleti ar aklajiem randiņiem!? Tā jums būs vienādas izredzes uz veiksmi. Un fiasko: Laiks ir jau iztērēts vēstuļu rakstīšanai, randiņa nav, seksa nav. OK, gribat, lai es šos loģiskos secinājumus ignorēju un tomēr piekrītu kafijai? Labi, tad būs tas variants, par kuru visa brēka par sieviešu merkantilo dabu: es atnākšu, es izdzeršu kafiju ar kūku vai pat izrīšu kārtīgas vakariņas uz tava rēķina, es uzdošu trīs pieklājības jautājumus sarunas uzturēšanai un iešu mājās. Jo tev neinteresēja mans profils, tev neinteresēju es, tu biji par slinku prezentēt sevi vēl internetā, kur to varēji darīt bez maksas: parādot labi saskatāmu bildi un iztaustot manu profilu un mani sarakstē. Ja tu to visu negribēji darīt, tad tu maksāsi šo "stulbuma un slinkuma nodokli", maksājot rēķinu kafejnīcā, pēc kuras tev nekas neatleks. Tev par laimi man ir vairāk goda, jo es tieši lūdzu tev ieskicēt savu personību, jo man tā ir/būs svarīga; jo es cienu tavu laiku un naudu un tas ir zem mana goda līmeņa iet notrallināt tavu laiku un pat tās nieka kapeikas, ko izmaksāsi kafijai. Vai varbūt man tiešām bija jāskrien un jāizspiež no tevis viss, kas izspiežams, blisinot skropstas, un jāaizlaižas vējā, lai tu pēc tam gaudotu visās malās par mantkārīgām ņedavalkām? Internets tev tieši arī dod to iespēju atlasīt no kandidātēm to, ar kuru izredzes tikt līdz seksam būs vislielākās, bez materiālām investīcijām! Vajag tik izvilkt acis un mēli no pakaļas un smadzenes no galviņas pārlikt atpakaļ galvā, un tu tā paša neveiksmīgā randiņa vakara vietā no mājām un bez izdevumiem paspēsi izpētīt un pačatot ar 5-10 sievietēm, no kurām atradīsi to, kurai būs interese par tevi vairāk nekā par bezmaksas kafiju! Vai tiešām šī loģiskā ķēde ir tik grūti saprotama? Vai tiešām vieglāk turpināt dauzīt sienu ar galvu nekā sākt būvēt trepes?
2016-12-12 12:11:58
Ģeniāli! Vnk Ģeniāli. "Ministru kabinet" pieceļamies un aplaudējam! Bez ironijas ;)
2016-12-12 12:33:15
Viss tas ir diezgan precīzi utt, bet vai tiešām tu ceri iegūt rezultātu šeit to visu rakstot? Shēma nemainīsies. Esmu daudziem jēlo tekstu rakstītājiem jautājusi, vai tiešām tie teksti strādā uz kādu? Un atbilde ir - jā. Ir sievietes, kas uz to piekrīt, kuras ir vienā līmenī ar tiem. Ja tu sev šeit vēlies atrast normālu fuck buddy būs vien pašai jāatsijā starp pelavām dimanti. Nu neredz viņi jēgu šeit iespringt. Esmu šeit jau gadus 6, te apgrozās gandrīz vieni un tie paši un gadu gadiem izmanto vienu un to pašu tehniku. Un dēļ pāris ierakstiem šeit vai tavā profilā, lai cik tu būtu burvīga, seksīga utt,viņi neko nemainīs, jo atradīsies kāds vieglāks guvums, kur nebūs jāiespringst.
2016-12-12 12:37:25
Ballantjne, es rakstu, jo man ir iedvesma un platforma "pa tēmai", un tas izklaidē cilvēkus in general. Un es zinu, ka 100 paies garām un neko nesapratīs. Mana misija nebūs veltīga, ja kaut vienam pieleks. Ir neglābjami idioti, kuriem nekas nepalīdzēs. Ir adekvāti, kuriem pašiem tas ir skaidrs. Bet ir tas nelielais procents pa vidu, kurš vēl ir glābjams un izaudzināms.
2016-12-12 12:41:08
Paies garām ,jo ne visi ir gatavi sēdēt un lasīt nelietderīgu ''grāmatu''. Es ierakstīju, bet nemaz nelasīju to, kas augšā sarakstīts.
2016-12-12 12:42:05
Argentum, vienmēr esmu teikusi, ka katrā sievietē sēž iekšā samāriete, kas centīsies kādu glābt un vest uz pareizā ceļa. :D
2016-12-12 12:46:49
Keorkiņ, tev uz ģīmja rakstīts, ka tev ņičego ņe pomožet uže.
2016-12-12 12:47:42
Ballantine: ir gan, nemaz neliegšos)
2016-12-12 12:48:18
Argentum apvainojās, ka es noniecināju viņas centienus .
2016-12-12 12:51:23
Keork: много чести клоунам, чтоб я на них обижалась
2016-12-12 12:53:24
Kurva!
2016-12-12 12:54:03
Shēma nemainīsies. Esmu daudziem jēlo tekstu rakstītājiem jautājusi, vai tiešām tie teksti strādā uz kādu? Un atbilde ir - jā. Ir sievietes, kas uz to piekrīt, kuras ir vienā līmenī ar tiem(c) Ball, a Tu domā, ka viņi godīgi Tev atbildēs?Nesmīdini Paprasi tam pašam Poliss vai Big Penis(lielā daikta īpašnieki),neviena negrib un cik man zināms arī nav tikusies ar viņiem Pateikt jau daudz ko var,bet vai tā ir patiesība?! Un jā...gadiem sēž vieni un tie paši šeit,gadiem drukā(bilžu komentāri mani vienkārši iespārda ) ,vienu un to pašu! Piemēram viens bilžu komentātori-zinu,ka arī pm viņi visām raksta Un tā karonnaja fraza-Es gribu Tevi! (c) Tāds komentārs ir pie Tavas bildes ,Ball,arī pie Argentum,Lariskas,Leduspeles,manas un savulaik arī pie Glotaju u.c bildes Mans secinājums ir viens-gan jau ka kāda arī viņam pateiks karonnuju frazu-Es arī gribu Tevi! Gaumes nekādas,drāzt ir pilnīgi vienalga ko,ka tik caurums!
2016-12-12 12:57:38
Arg,a kur dzīvo tā Solveiga?
2016-12-12 13:00:28
Lasi Pēru Gintu. Tur Solveiga.
2016-12-12 13:01:59
Man te divi paziņas sēdēja un tiešām- visu laiku staigāja pa pisšām. Vienam pat dāmas pirmās rakstīja. Es nespēju tam noticēt, kad sieviete pirmā atraksta par tikšanos, bez ilgākas sarakstes. Jāmin, ka gan vienC, gan otrZ nav dižie rakstītāji un i vienu elementāru teikumu bez kļūdām nav spējīgi uzrakstīt. Tā kā, jā, katram podiņam savs vāciņČ. Ja man tur kāds liekās fu fu fu, tad cita atkal pati kaklā viņam kārsies. Nekad nekas nebūs balC vai melnC...
2016-12-12 13:02:44
Kuram drāzt pilnīgi vienalga ko, ka tik caurums - iesaku iet mežā meklēt koku ar dobumiem un drāzt. Atdeve tāda pati būs, bet kafijai nebūs jātērējas.
2016-12-12 13:03:15
Ou, Argentum,privetgirlwink: Prosti što ņipozdorovalas,man prieks, ka esi pasākusi pie mums iegriezties Ķirš, jap drēbi runāgood
2016-12-12 13:03:49
Nepiedāvās pišu.... atkal būs slikti. Ar kādu vēstījumu paši nāk tādu arī pretī saņem!
2016-12-12 13:04:51
Kjirsīt, kuriem pašas uzprasās, tie dabū un laimīgi iet mājās. Par viņiem nav runa, jo tie pēc tam nebrēc par mantkārīgām ņedavalkām. Brēc nedabūjušie
2016-12-12 13:04:52
Ir viens tāds pārītis (it kā pāris) kuri gandriiz katru dienu vienu un to pašu tekstu jau kādus 2 mēnešus raksta. Tā arī nav skaidrs, viņi speciāli,jeb neatceras kam raksta. Bet tādi sīkumi mani absolūti netraucē.
2016-12-12 13:04:54