Autors Komentāri: 168
Leduspele....tāpēc jau neskrienu uz katru "svilpienu", tad tiešām jākļūst par bezdarbnieci! Liekas jau ka ar sakarīgiem cilvēkiem sakomunicēju, bet laikam jau ir daļa vīriešu, kas sievietes nespēj cienīt pēc būtības.....satraumēti
2017-02-28 10:25:58
Ekkkkk.....nu laikam sapratu, ka ne es viena "uzraujos" uz tādiem
2017-02-28 10:28:01
Tak..vēstulēs lieli varētāji un daritāji..kad jādara, tad čušš :D
2017-02-28 10:29:12
Aijaaija, vai tad tas, ka Tev paziņo, ka netiks, nenozīmē kaut elementāro cieņu? Manuprāt, nozīmē gan. Zobu sāpes neieplānosi, varbūt kādas ļoti svarīgas štelles risināmas vai arī vnk interesē dinamo... gribēšana gribēt..ilgas, satraukums un viss. Vairs neko nevajag.
2017-02-28 10:30:10
Jā, jā... un tik ļoti, tik ļoti vajag satikt.....tik ļoti grib....
2017-02-28 10:30:29
Un es esmu śoká ,ka Jurka vel pacel kádu várdu ,par biznessu,tá ir katra privátá darìśana .Varbùt iet strádát,vesels,stiprs vecis,diedelnieka lomá,loti skaisti!!!!
2017-02-28 10:31:55
...aijaija....uz randiņiem jāiet eksprontom...kamēr abi vēl uzkarsuši......prognozējams pasākums....vismaz vecim...nu galīgi neiet pie sirds.......Es saprotu ka jums tur vismaz nedēļu tam pasākumam ir jāgatavojas....saprotu...bet kāds kaifs medniekam no piesietas pie žoga noteiktā vietā kazas........labrīt atkarīgie....
2017-02-28 10:33:21
Eh...saproti... dienas laikā pārsvarā tiekas precētie. Moš pārdomāja un nevēlas krāpt sievu... moš no diezgan tāla apvidus un izdomāja, ka dēļ vienas vecenes, kas iespējams, pat neatsūkās autiņā, nav vērts braukt, ja neapvieno ar kādu dzjēlu braucienu.
2017-02-28 10:33:49
Brrronze..... zini, es kaut kā ar grūtībām noticu un ja 1x tā, tad jau neko. Bet nupat jau ir trešais pēc kārtas ..... es tomēr atļaušos domāt citādi!
2017-02-28 10:33:50
es vnk pipec šokā....nu vo jums daiļrunātaji aijaaija....beidz raudāt!...uzaicinu Tevi uz kafiju. būs Tev mierinajums.....seksa nebudet P.S. reku pulisks piedāvajums un ja neatnaku, tad varesi teikt ka visi veci vienādi!
2017-02-28 10:39:01
Kamjabut....paldies, bet laikam labāk tamborēšu, biju jau noskaņojusies satikt kādu citu.....nav šis mans "sportiņš"
2017-02-28 10:48:58
aijaijai...paskaties uz to no pozitīvās puses.......varēja būt tak daudz ļaunāk....aizietu jums pasākums līdz teorētiskajam seksam....izģērbj viņs tevi noliek uz gultas.....atkapjās kadu soli atpakaļ...nopēta tevi....un secina....nē...ņemajo.....ielēc biksēs un pazūd pa durvīm....vēl kreklu nepaspējis aizpogāt........vo būtu neaizmirstams eksemplārs...lūk tad tu varētu nākt...un mēs tevi te bariņā visi mierinātu un apčubinātu....lūk...nelietis...bet tā....neredzu par ko bēdāties....nu bivajet...mazums kas viņiem tur misējās.....tāpēc es saku....randiņiem ir jabūt eksprontom....lūk..
2017-02-28 10:49:01
Nē, nē... vienkāršāk ir te pamuldēt un viss .... visiem labi!
2017-02-28 11:01:35
A man, piemēram, vajag tikai pamuldēt... Par laimi...esmu pilnīgi neieinteresēta iepazīties un veidot komunikāciju. Pelīte paēdusi-miltiņi rūgti.
2017-02-28 11:17:05
Nez, cik ļoti tas piederas pie tēmas, bet es vakar pieķēru sevi, ka automātiski dodu instrukcijas/padomus vīriešiem sadzīvē, jo viņi 90% gadījumu ir kā akli kaķēni, kuri neko nezin un nevar! Nē, te nav runa par gultu. Te ir runa par, piemēram, "a kur mēs iesim kafiju dzert?", kad jau atnāca uz randiņu, vai "a kā tur aizbraukt?", "a kur te nogriezties", jāpasaka, cikks jāizbrauc, lai paspētu uz kino, jo korķus "gudrinieks" nav paredzējis (lai gan ne pirmo dienu pilsētā), jāpasaka, ka uz ilgāku pastaigu vai izbraucienu jāpaņem uzkodas, ūdens un salvetes, jāpasaka no kuras puses ielai jābrauc, jo pats jau savlaicīgi kartē ieskatīties nevar... Un tā tālāk un tā joprojām! Da ko tur - puse neiedomājas pieturēt aiz rokas, kad uz papēžiem jāiet pa bruģi, vai atvērt durvis mašīnā un ieejās ēkās! Un es vakar braucu po djelam ar vienu nopietnu, labi audzinātu īstu veci un automātiski viņam sāku stāstīt, kā krustojumu izbraukt (lai gan man pat mašīna nekad nav bijusi, tiesības ir tikai). Un šis man saka - es zinu, visu tā arī būtu darījis! Tev nav par ko uztraukties, mazā, es visu kontrolēju! Tu taču esi sieviete, tev par to nav jāuztraucas! Un es sapratu, ka tas ir pizdets, kā tie ņuņņas mani līdz refleksiem noveda - es negaidu, kad čalis nolažos, es jau paredzu, kur viņš nolažos un laicīgi dodu instrukcijas! Meitenes, neļaujieties šim sliktajam paradumam! Kas tas par veci, kura vietā sieviete visu paspēj izdomāt un izplānot un kurš nāk kā balta lapa, galvu neiedarbinot!?!?!?
2017-02-28 11:43:38
Jā..ir ņuņņas un ir vīrieši.
2017-02-28 11:50:08
Un šis man saka - es zinu, visu tā arī būtu darījis! Tev nav par ko uztraukties, mazā, es visu kontrolēju! Tu taču esi sieviete, tev par to nav jāuztraucas!(c) es jums ieteiktu labaak nestaastiit par saviem chaljiem,jo tas tikai padara juss melnakas,ja jums dzivee sastopas taadi pudelji tad var iedomaties kadas jus pashas esat
2017-02-28 11:55:06
Argentum tu turpini spridzināt ar vien vairāk un vairāk... . Un ar katru dienu mans viedoklis par tevi paliek vien sliktāks un sliktāks. sīkais, kad iesim uz randevu!? :pipe:
2017-02-28 11:55:28
Ftw, nu tad tev ir vēl kur tiekties, jo man uz tevi ir pilnīgi vienalga no sākta gala!)
2017-02-28 12:01:31
Argentum Superīgi uzrakstīji. Absolūti Tev pievienojos. Es tikai ļoti cenšos jau sarakstē šos "nezinīšus" atsijāt. Man vajag tā - ja esi vīrietis, zini ko vēlies un vēl labāk zini, kā dabūt to, ko vēlies! Arī mani tracina jautājums - kur mēs tagad brauksim?... randiņš ir "izgāzies" jau tajā pat brīdī. Neteikšu ka nav to vīriešu, bet ak vai cik viņu ir maz!
2017-02-28 12:01:58