Autors Komentāri: 106
...La,es tik ilgi vairs nevaru... ...
2017-03-15 19:11:11
Franko tad 15.59??? :-P Vispār man viss seksis ar darbu
2017-03-15 19:13:23
...Anna,tieši ,tā... tāpēc jau Denisha vicinās ar plakātiņiem...
2017-03-15 19:13:44
Aleks, šobrīd esmu palikusi viena...ar priekšnieci tikai(priekšniecei 60+,šamā man visu laiku visādus jaunos gurķus mēģina piespēlēt ) Nu nepatīk man tie mana vecuma puišeļi.... Pagājušajā mēnesī(februārī),mēnesi strādāju kopā ar jaunu djefku(25.gadi)!Mēs mūsu apkārtnē bijām visjaunākās Šobrīd es esmu palikusi vienīgā jaunā djefka Protams, mums ar to jauno patīk viens(ne jau tur ģībām vai kā,vienkārši simpātiskākais vīrietis,kas mums tur ir ,nu ik dienu redzam viņu un komunicējam).Vīrietis solīda vecuma,ap +50!Bet nu tāds šerps un ar tādām divdomīgām frāzēm ik dienu Vēl tur viens tāds tips,tjipa telpu priekšnieks(viņš nepatīk),bet viņam tādi teksti nāk ārā,ka es ikdienu iekāpju viņa dēļ bietē Vispār,tie veči,kas ir vecāki,nu tā pa lielam vecāki ir ļoti perversi Protams, es ar viņiem nevaru atļauties šitā runāt kā te...toties viņi gan atļaujas Tagad es esmu atkal viena,noskrējusies esmu tā,ka pat nav laika te ieskriet darba laikā Bet jā...amzieris notiek, katru dienu
2017-03-15 19:14:34
...La,tā ir cita lieta..piekrītu... ...atliek tikai mazas nianses precizēt... ...skaļi neteikšu šeit..
2017-03-15 19:15:36
Anna
2017-03-15 19:15:38
Kas tur tāds slikts, ielaisties attiecībās ar darba kolēģēm? Es piem daru to regulāri. Pats strādāju eskortservisā par šoferi un bez ikdienas regulārajām grēkošanas reizēm, mums ir vēl arī visai vētraini korporatjivņiki. Pats interesantākais ir tas, ka pie mums strādā visādu profesiju meitenes. No sētniecēm, līdz pat valdības līmeņa dāmām. Dažas dara to dēļ naudas, dažām garlaicīga ģimenes dzīve un dažām vnk patīk drāzties. Nez, man savs darbs patīk, pārstrādājies neesmu, stresa nekāda un biežāk esmu noguris tieši no seksa.
2017-03-15 19:16:48
Franko kur tad teiksi???
2017-03-15 19:22:29
Ē.. man beidzot ir viens vīrieškārtas priekšnieks,pavisam aizmirsu Adminas!Tak Admins Teikšu godīgi,viņš mani neaplido,mums ir tīri darba attiecības,zvēru! Vispār viņš ir ļoti labs priekšnieks, ja kas
2017-03-15 19:24:34
Darbs ir darbs, un nevajag jaukt privāti intīmo dzīvi tajā Labvakar!
2017-03-15 19:25:24
Vispār, man bija doma pavedināt to vīrieti,bet Anna(skauģe tāda ) uzreiz pārvilka krustu pāri manai idejai Anna,Tu,esi pie vainas,ka man nav seksa:reeka: Es šobrīd runāju par ārpus foruma pišu
2017-03-15 19:36:20
Bērnībā strādāju lielā uzņēmumā, ūū sporta spēles kopā ar līdzīgu uzņēmumu, sex & drugs divu dienu garumā, vislabākais tas, ka grūti bija uzskriet tām dāmām virsū pēc tam, ja negribējās(nu darbā) , kā pārsvarā arī bija Fu kāds es kādreiz biju
2017-03-15 19:36:46
Fuj. Ļoti nepatīk darba pasākumi. Kaut gan ar jauno vadību ir tīri ok. Pavisam nesen tikai atskārtu, ka manu draudzīgo, jestro un optimistisko noskaņojumu un degsmi var pārprast un uzskatīt par koķetēšanu. P man to nosauca par pārāk koķetējošu komunikāciju... un pofig ar ko -sievietēm, vīriešiem... Mums bija lielais priekšnieks(paldies viņam par manis profesionālo novērtēšanu) -65gadi, aicināja pēc darba iedzet konjaku un parunāt par dzjēlām. Stāstīja par to, ka viņi ar kungiem pie konjaka visas lietas risinot. (Nu neticu, ka viņam stāvētu dzimumorgāns, bet par dzjēlām būtu bijis ko parunāt, jo tajā laikā bija baigā zapara.ātri un bez žēlastības. ) Pēc tam bija lielā priekšniece. Es viņai ļoti nepatiku... Bet...man ir baigais potenciāls un esmu bijušā priekšnieka mīlulīte, tapēc mani nahrenizēt nevar. Viņa sev par vietnieku paņēma veci...un tad tik sākās. Darba tusiņi, smušiņi..vienā divdienītī tas man sāka dziesmas veltīt visu kolēģu priekšā, mēs neesam maz)...3.14gec..gandrīz nomiru no apkaunojuma. Tajā pašā tusiņā - datoriķis nolika savu sievu gulēt un davai -sāk mani grūzt ar varu kaktā. Nu..reāli brutāli. Pārējie kolēģi tik stāv un skatās. Rāvos ārā, šis tik tur. Viss augšdelms bija zilimelns. Izglāba no datoriķa priekšnieces vietnieks..-davai pazūdam, man ir Boska šampis... pie sevis domāju, -bļeģ, Tu, vecais āzi, nahujam man Boska šampi..Tu neredzi, ka es Meaukowu dzeru... Teicu, ka nē -Paldies, manam puisim tas nepatiks, turklāt -Re..mani kolēģe gaida, lai ietu gulēt. Tā jau šis daudz piezīmes pīpētavā par manu puisi izteica. mašīna viņam neekonomiska noteikti, kā viņam iet..u.t.t. Tad kantējās klāt jurists, pat pa logu liecās ārā, kad stāvēju un pīpēju ar P, bļāka- vai man nesalst un jaku man nevajagot nonest. No darba piedāvājās vest, suši pēc darba paēst, jaku viņam jaunu vajag nopirkt, lai palīdzu izvēlēties, aicināja kopā pīpēt, pusdienās, dzert tēju...Bezkauņa. visādus iemeslus meklēja. Lieki piebilst, ka visi viņi ir/bija precēti. Mans uzskats ir, ka ja Tu esi partnerattiecībās, tad darbs ir darbs un darbu nevajag jaukt ar gultu. Ne tusiņos, ne darba laikā...bet, ja Tu esi brīvs, tad kapēc ne? Ja ir vēlme un interese. Man nav pieredzes kā var izvērsties darba romāns vai draiskuļošanās...bet mums darba vietā strādā daudz savā starpā saprecējušies, no dažādiem departamentiem...un izskatās laimīgi un apmierināti.
2017-03-15 19:38:30
Bronza, Tev priekšnieks Jurka?
2017-03-15 19:40:46
Skatos bābas tik par priekšniekiem zaigo
2017-03-15 19:41:05
Deni, nu redz, un tā tai darbā notiek. ;) Veselīgs flirts domāju ir tāds foršs tonusa uzturētājs un atslodze no darba. Nu veči tur iet mazliet iztaisnotām mugurām, sievietes piepucējas un tā... Bet nu gadās norauties kādam. Bāc, atcerējos , man jaunībā bij vēl viens tāds romāns citā darbā... Es tur tāds kā ārpus štata jaunais darbinieks, kas piehaltūrēja. Kolektīvs mazs, vienai dāmai reāli bija ģimenē rutīna, otrai vīrieša nebija, bet mājā sīcis. Abas jaunas, skaistas, bet kā mācēja koķetēt un flirtēt Es jauns, skaists, neprecēts nu padevos un uzķēros... Priekšnieks tā skatījās uz mums šķībi reizēm, bet brīžiem piespēlēja tai flirtā Grāmatvede tāda vecāka damīte, bet arī patika jautroties :D tad bija tāds flirta grupņiks mums tur reizēm Bet ar to precēto dāmu mums bija tāds ilgāks nepiepildītais romāns ar bučošanos un gramstīšanos pa stūriem bet seksam nebija ne laika, ne vietas, ne iespējas
2017-03-15 19:42:07
Feder, tagad?
2017-03-15 19:43:44
Sekasam laiku, vietu un iespēju vienmēr var atrast
2017-03-15 19:44:07
Jā, mani priekšnieks uzlūkoja - ne gudru, skaistu, glīti noģērbtu ... meitēns, kā lellīte un sabiedrībā nav kauns atrādīt. A, es ar to gribēju ... pa Paradise dauzīties un visādi citādi. Pat nekaunos no tā ... vnk. tā bija.
2017-03-15 19:47:54
Bronza, tagad..un pirms tam...
2017-03-15 19:48:38