Autors Komentāri: 1163
Labi, mēģināsim pacelt nopietnāku tēmu par skvirta meistariem, intīmām frizūriņām un to kā kuram vāveri patik laizīt. Skatu punkts no abām pusēm par vīrieša dominēšanu gultā? Sīkāk paskaidrojot, cik svarīgi ir vīrietim, ka sieviete gultā kaut ko dara? Un kas tieši ir tas, ko vīrietis sagaida no sievietes gultā aktivitātes ziņā? Jo baļki gultā nevienam nepatīk, bet arī kad sieviete pārņem pilnībā kontroli arī ne visiem vīriešiem būs variants. Kur ir tas zelta vidusceļš? Un cik svarīgi ir sievietei just, ka vīrietis gultā valda? Ka sieviete jūt, ka viņa ir viņa pakļautībā un viņš kontrolē visu kas notiks? Cik ļoti jums pašām interesē uzņemties vadību gultā? Un kādos apstākļos jūs uzņematies vadību pār vīrieti, priekšspēli un vai vispār kādreiz pakļaujat vīrieti? Ne jau sado mazo variantā, bet tā, ka viņš praktiski guļ un viņam nekas īsti nav jādara. P.S. Es šobrīd vienkārši ceru uz kādu sakarīgāku diskusiju nekā lohiem lohu problēmas vai pohuj, jautri.
2019-08-13 18:26:57
Situācijas ir tik dažādas. Ne jau 2x dzīvē ir tas sekss.
2019-08-13 18:30:22
praktiskie gulētāji tak ir sačkotāji ! labi manās albīnās smadzenēs tomēr stāv rakstīts " saspēle"
2019-08-13 18:31:30
Protams, ka situācijas ir dažādas, bet kaut kāds pamat uzskats ir. Jo ir cilvēki, kuri kategoriski nevēlas būt pakļauti un ir citi , kuri kategoriski nemūžām negribēs uzņemties vadību. Un tomēr, ko mēs +/_ gribam sagaidīt gultā, tomēr zinam. Kaut kādas konkrētas ekspektācijas un normas visiem ir.
2019-08-13 18:33:12
Sačkotāji mūsdienās vispār kā tādi ir ļoti daudz, gan viena, gan otra dzimuma pārstāvji. Nav jau daudz arī to, kuri saprot vārda "saspēle" variantu. Jo vieglāk ir domāt tikai par savu labumu.
2019-08-13 18:34:56
Nepazīstu nevienu vīrieti, kuram patiktu kniebt “baļķi”.. Ideàlā variantā, ja abi var vienoties par vadību gultā... vienu dienu sieviete vadošā, citu dienu vīrietis.. Vadību uzņemties ir forši, reizēm vajag vīrieti kàrtīgi paņemt (šajā gadījumà nedomàju strap on utt).. Bet lielàkoties patîk, ja vīrietis ir vadošais, laikam lielàkajai daļai sieviešu tāda daba... Ar tām vèlmèm gultà var ieberzties, kad sapņo par aktīvu un seksuàli atraisītu sievieti/vīrieti bet kad beidzot tiec pie tàda/as tad neturi līdzi Visam jàbūt līdzsvarā... ideàli ja abu apetīte vienādā kvantumā
2019-08-13 18:37:00
Varianti ir daudz un dažadi.Ja piem. sieviete guļ kā baļķis un tu viņai to kkāda veidā ta kā pārmet un nakama reizē viņa tev metas virsū kā lauvene...tad tas izskatīsies samaksloti...tb jā...es ar par saspēli.
2019-08-13 18:37:11
Protams vienmēr ir svarīgi pirmajai noraut kaifu D vispār neas sliktāks nav par to, ka gultas manevros ir viss paredzams...
2019-08-13 18:37:25
Finessa, protams, baļķis nevienam nav sapņu piepildījums, bet reāli arī šobrīd interesanti arī saprast, kas vīriešu smadzenēs nav baļķis? Reizēm, man škiet, arī ir veselīgi, kad sieviete paņem virsroku. Bet apkārt klausoties draudzeņu stāstos utt, tad reti kura tiešām paņem to virsroku ik pa laikam. Un tikpat labi ir arī sievietes, kurām patīk ņemt jaunos puišus, tieši dēļ tā cik nepieredzējuši tie ir un , ka viņām ir iespēja viņu apmācīt un uztaisīt pēc sava skatu punkta labu. Un tā arī ir kontroles pārņemšana. Oi, šis ir mūžīgais... Gribu sievieti, kas vienmēr grib seksu utt, kad tiek pie tādas tad sākas čīkstēšana... No kurienes tev tāda apetīte, cik var, utt.
2019-08-13 18:40:55
Man vēlmes un lomas seksā mainās,un tas, manuprāt, tikai normālō. Baudīgi just aiz sevis spēcīgu, vīrišķīgu tēviņu, kurš pakļauj, un kurš jāklausa,kā arī sagādā prieku skatīties kā vīrietis zem manis mokās agoniskā kaifā, acis pārgriezis un nezin, kur aiz krāsaini kutinošajām sajūtām, likties. Patīk gan dominēt, diktēt noteikumus, gan būt pakļautai, ļauties. (sanāk, esmu totāls "baļķis", kad paļaujos :D)
2019-08-13 18:43:48
Paredzamība ir libido slepkava.
2019-08-13 18:43:57
Par šito ir tik dauz grāmatu sarakstīts , bet kam nav lemts saprast, - tie arī nesapratīs vai sapratīs ~ 20 gadus vēlāk.
2019-08-13 18:46:20
“Nav baļķis” kad sieviete iesaistās procesā, nevis vnk guļ vai stāv četrràpus... Pardon, varbūt ir kaut kur tàdi “vīrieši”, kuri ķer kaifu ja sieviete “nostàjas” pozā un vari vnk izdràzt ...., bet nuuuu... (vienīgais) varbūt tikai lomu spēlès- ne ikdienà Ir jau starpība tēlot vadošo un būt vadošajai... Daudzàm nemaz nesanàk.. bieźāk nàk smiekli un kautrējās
2019-08-13 18:47:40
Man ar lauleni ir līdzsvars dominēšanā, un vis ir ok.
2019-08-13 18:52:10
Cepums Scarlet par tēmu. ;) Vispār jau pa lielam jāpiekrīt Moccai ka vajadzīga saspēle un tomēr katram ir kaut kādas savas vēlmes, vajadzības un norma ikdienā, ko viņš vēlas, gaida, ko un kā dara pats. Plus tad šad tad ir kas jauns ko izprovēt. Cilvēki ir dažādi un katram savs. Un te nav īsti nozīmes vīrietis vai sieviete. Skaidrs ka sabiedrībā ir stereotipi un pēc tiem arī daudzkārt vadamies, vai rīkojamies. Dažreiz tas ir labi, dažrei nē. Personīgi esmu mierīgs un man agresija, dominēšana jebkāda ir izņēmumi. Dominēšana man nepatīk un ja kādai tāds vīrties vajadzīgs, lai meklē citu. Drīzāk labāk sadzīvošu ar mazliet aktīvāku par sevi. Par sievieti patīk tas ka viņa arī izrāda iniciatīvu. Nu iesāk koķetēt, pieskaras kaut kur, novelk kaut ko, ieelpo ausī, iekožas, pieglaužas. Lai rīkojas tā ka man vienmēr nav jābūt iniciatoram. Pašā procesā...?! Nu lai piespēlē. Lai pati iesaka, piedāvā pozas utml. Citreiz būs labi arī ja "gulēs kā baļķis", citreiz ja baļķis būšu es. Vispār jau ar savējo iglaicīgo partneri viss ir jāizrunā, jāizmēģina (kas ir pieņemams) un tad viss būs štokos. To kas abiem patiks vairāk atkārtos biežāk, to kas nē, retāk.
2019-08-13 18:52:16
Praktiski ar šo tēmu gribēju, lai vienkārši katrs padalās ar savu skatījumu par dominēšanu un skatījumu uz baļķi un aktīvo. Finessa, tikpat labi, ne labākais piemērs, bet diemžēl pretīgā realitāte, kad no klubiem savāc meitenes, kuras jau ir konkrētā kondīcījā un tas ir praktiski ņemties ar dead body. Bet tak ir vīrieši, kas to izmanto un ņem. Nesaprotu un nemūžām nesapratīšu tam jēgu, bet diemžēl ir tādi idioti kam galvenais, ka caurums. Nja, šai momentā ir tas, kad nav pārliecības par sevi un kompleksi, tad sanāk mistrojums no tēlošanas, smiešanās un viss process pārvēršas par ko komisku.
2019-08-13 18:56:34
Kkāda īsa tēma sanāca...Aleksis visu pateica. good:
2019-08-13 18:56:53
Īstai princesei jābūt tādai........kuru, pārsvarā, var grozīt un locīt kā gribi Protams, ne jau katrs var dominēt
2019-08-13 18:57:15
Zvēren, tas ir tas foršais saspēles moments, bet ne katram sanāk līdz tam nokļūt. Jums ar Zvēru vispār ir laikam perfektā saskaņa.
2019-08-13 18:57:31
Neviens un neviena negrib gultā koka kluci konstantīnu.
2019-08-13 18:59:13