Autors Komentāri: 31
Pag, būs tā izrāde, vai nē? tūlīt darba laiks beidzās.
2008-04-11 13:54:20
tas pinkods neder a varbuut tie bija cipari no tava tel.numura )
Izraadi parceela jo viens aktieris nebija ieradies
2008-04-11 13:55:39
aj, vsjo! Mans dezertē!

Visai ģimenei - jaukas brīvdienas! Uzvedieties smuki, lai pārējai ģimenei nav kauns ;)
Un pirmdien no rīta visi šurp ar atskaitēm

Bučas puikiem
Sveicieni dāmām ;)
2008-04-11 13:56:08
Chau Kristiin... Uzvedies labi... Un sargi sevi..
2008-04-11 13:57:15
Osam, kods autentisks, banka DnB NORD, VISA karte.
Tel nr satur citādu ciparu kombināciju. Es pat kaut kad sen atpakaļ publicēju nr Forumā un tā arī neatradu, lai izdzēstu
2008-04-11 13:57:23
OK,bet iztusee taa kartiigi un lai ir ko vecumdienas acereeties un mums ko atskaitiities
Jaukas un seksiigas briivdienas
2008-04-11 13:57:46
Tad vismaz ielec baseinā, ja negribi, lai nomētā Tevi ar tomātiem
/ baigi vīlies/
2008-04-11 13:57:52
Kam tagat viegli,jo ir jau ciparu laikmets ) Labi miiliisi Binladens dodas tautaas
2008-04-11 13:58:32
osams, laiks iztecējis................varētu jau visu mūsu saraksti ielikt forumā, vismaz es varētu attaisnoties to acīs kuri tiešām pavedās uz vakardienas taviem sūdiem, nepatiesiem, bet tu jau esi lupata, un savu nepatiesību neatzīsi...........vari rakstīt tālāk savas asprātīgās piezīmes..........iepīt bābisku intrigu, bez pamata, moš atradīsi radniecisku dvēseli..................lai veicas.....protams ka forumā neko nelikšu, jo man ir kaut cik arī gods, un cieņa pret foruma apmeklētājiem lai piesārņotu to ar tēmām kas nav saistītas ar seksam.lv...................... /būs atpakaļ pēc stundas/
2008-04-11 13:58:47
Tad es nesaprotu tos cilveekus ka tic visam ko te visi raksta un tic, ta jau nav ne tava ne mana probleema ka vinji ir ar putniem un visam tic ko te raksta. Vinjiem vajag paliidziibu jo vinji tic virtualai pasaulei un nemaz nedziivo reaali,pec ka vinji spriez par cilveeku no iineta,tu jauzprasa cik liels ir vinju intelektualais liimenis un cik gadu.
2008-04-11 14:03:25
pri čom te intelekts, žēl ka nav vakardienas tēmas, izdzēsta, tur tu rakstīji ka es nepildot likumus, hansenes kontus liki, teici ka es naudu neatdodot, prasīji kad būs kāposts..........u.t.t. kad es solu tad es daru, vai ne tā KO???????????, bet citu acīs tu mani pataisīji par losi, par kidalu, un vienkārši par hujasosu.............bet to ka tev nebija vakar taisnība tu te atzīt nevari......................par ko vispār runāt, var jau novelt vainu ka visi ir ar zemu intelektu, un vēl sazin ko, pats tik balts un pūkains.................
2008-04-11 15:06:41