Autors Komentāri: 30
London, būs..............kafija+energy drink................... .......un viss notiek
2008-05-13 05:23:46
pamēģināsim, ap pusdienlaiku jau laikam nāks virsū lūziens
2008-05-13 05:30:57
Labriit, ar izbriinu lasu topiku, biju pilnaa paarlieciibaa ka atkal izlase tiks ar meesliem nolieta, bet nav tik traki. Uzskatu ka chempis bij OK. Tas ka Latvijas vieta ir otrajaa A grupas astotniekaa ir jau sen skaidrs
2008-05-13 05:33:55
Gribeetos teikt, ka skaidri tika ieraadiita Latvijas vieta dotajaa briidii....
2008-05-13 06:59:32
Nu bet pateiksi ka taa nav, taa vieta vienmeer ir ieraadiita . . . tikai nez kapeec daudzi sadomaajushies ka mees esam hokeja lielvalsts
2008-05-13 07:01:04
Es gan nepiekrītu, viņi bija pelnījuši augstāku vietu...Vismaz Bronzu! Un punkts..un iepūtiet man...
Vienkārši nepaveicās, kā jau katru gadu
2008-05-13 07:03:57
es te lasu un njirdzu ,jo tadi gudrisi salasijusies, ka dirst gribas.ejiet pasi uzspelet pret kanadu,vai pret to pasu vaciju un tad redzesim ko jus teiksiet,jo no malas ir viegli runat!
2008-05-13 07:09:10
martin atsaalbsti puikinj neviens te nedirsh tik izsaka savu viedokli, es uzskatu ka muuseejie dabuu vietas kas atbilst vinju speeleetprasmei, nesaliidzinaasim meisteriibu un aatrumu Kanaadai ar Latviju, pavisam cita liimenja komandas.
2008-05-13 07:17:16
Labrīt tiem kam garīgais pilnīgā pi un ko es teicu vēsture atkārtojas.
2008-05-13 07:22:34
Isteniiba LV vareetu būt labāko 10 katru gadu stabili un isteniiba varetu katru gadu klauvēt pie cetrutdaļfināla (šie ir vārdi ko ir teicis N. Lindstrēms).

īstā vaina jau ir LHF!!
Lipmanim sen jau vajadzētu atkāpties no savas amata! jo naudu manuprāt viņš ir sagrābis pietiekoši!
Bez tam kāds zin kapēc valstsvienības komandu trennē teiksim tā \"Pēc PSRS laiku skolas\"??
tapēc ka Lipmanis savu laik ir saņēmis kukuļus , un visticamāk vēl saņem. Gan no beresņeva, gan znaroka , gan Pantiļējeva.

Un zinat kapēc LIndstrēms tika noņemts ka trenneris no LV komandas ,neilgi pēc tam kad mēs bijām sasnieguši augsto 7vietu PČ??
Tapēc ka zviedram nepatika LHF politika , un tas ka LHF lika spēlēt vecajiem, un jaunajiem neļava vaļu!
Tad savas naudas makus pažvindzināja beresņevs, un pantiļējevs un Kirovam iemirdzējas actiņas!! Zviedram tika lauzts līgums kas bija vēl uz gadu, un izlase atkal nonāca PSRS skolas rokās (Beresņeva) .

Jūs varat teikt ka tadam muļķībām neticat, bet tad kapēc par to runā prese, vadošie hokeja klubi ,un tad kālab uzreiz pēc zviedra aiziešanas no izlases atteicās spēlēt S.Ozoliņš un tolaik dzīvais S.Žoltoks (Lai viņam vieglas smiltis)!

Vēl jau nemaz nerunājot par zemo LV klubu čempionātu! kurā faktiski nespēlē vastvienības spēlētaji!!!
Neaizmirsīsim, to ka LHL tiek apvienota ar baltkrieijas hokeja līgu... Kartējais Kirova Lipmaņa naudas ievākšanas plāns...
2008-05-13 18:13:04