Autors Komentāri: 244
Dalailama, nezinu... es tomēr saku, ka paredzēt mēs nevaram un vēl jo mazāk - paši sevi
A par to - nekad nesaki nekad! Tas jau katram ēzelim skaidrs tak :D
2008-07-17 10:49:31
Mocca!.... nepiekriitu..... nekas nav jaaupuree..... un manupraat klluudaini ir domaat.... ka tas ko tu dari.... ir kaada tur upureessanaas!!!..... nnefiga.... es nekad neesu attieciibaas upureejies.....vai kaa juus parasti sievietes to sakat!!!..... ES VINNAM UPUREEJU SAVU JAUNIIBU UTT...un taajo projaam...!!!.... dzirdeeta fraaze no sieviessu puses...!!!.... Nekas nav jaaupuree.....skataties uz visu racionaali...... un nebuus nekaadu jums tur probleemu personiigajaa dziivee!!!....
2008-07-17 10:52:58
es tieši gribēju teikt, ka man nepatīk tas termins - upurēt.
2008-07-17 10:55:33
Dalailama... tas ir tikai un vienīgi teiciens... negribēju izplūst garās runās un pateicu īsi... labi pačukstēšu man pašai nepatīk vārds upurēt.... varbūt vairāk iederētos vārds peislīpēties.... un es vienmēr uzskatu un arī uzskatīšu, ka otram ir jādod brīvība... nevar nevienu ierobežot.... ;) Katram no mums ir arī jābūt stūrītim kur palikt pašam ar sevi un savām domām, pārdomām ....
2008-07-17 10:56:57
Nu, es tad izvēlos to frāzējumu - atteikties no kaut kā.
2008-07-17 10:58:21
Moins visiem(sām)

Manā skatījumā,meitenei vajadzētu atmest dzert un pīpēt
2008-07-17 11:00:21
meitenei nevajag atmest dzert un pīpēt, ja viņai tas patīk ;) iedzert ir normāli... uzpīpēt (protams,ja otrs nepīpē.. tad ir jāatrod kāds risinājums šim).. bet ja otrs pīpē.. tad lūdzu... kas pa problēmu !?
2008-07-17 11:01:24
Tik pat labi arī džekam tad jāatmet, Norcix. Šajā ziņā, nav atšķirības. No veselības viedokļa - abiem vienlīdz kaitīgi. No estētiskā - gaumes jautājums.
2008-07-17 11:01:32
Kristiin........ skatoties kaa uz to paredzeessanu skataas....... pa siikumiem.... domaaju ka neee..... bet pa lielam........ viennoziimiigi....... tas ka mees dzimstam un mirstam....... domaaju nav apstriidams...... bet taads siikums... kaa..... buus tev massiina maaja ggimene utt...... patiesiibaa ir siikums........ ir tikkai tavs dziives celsss.... kurss tiessi tev arii ir jaanoiet!!!.....ar savaam atzinnam tajaaa.....neviens cits to tavaa vietaa neizdariis....viss paareejais.... ir tikai tavas dziives eertiibaam..... un tikai..... bet ja ar galvu nedomaasi..... tu pat nesapratiisi....a kakova hrena tu pleesies par kaut ko....uzskatiidama ka tas ir kas iipassi svariigs tavaa dziiveee....... bet kad dziives beigaas uz to paskatiisies..... sapratiisi...... patiesiibaa tam visam nebij nekaadas noziimes tajaa...... kur tu tagat taalaak dosies........ .... es pat esmu diezgan paarliecinaats ka to ko tev tagat teicu.... tu ne visu saprati......bet buussu prieciigs....kad kaadreiz peec gadiem ...to sapratiisi.......
2008-07-17 11:02:26
Mocca!!!.... tur nu es tev piekriitu....... varbuut ka muusu stuuris pagaidaam ir sseit..???..... neesi par to taa iedomaajusies..??...
2008-07-17 11:04:03
Ensha,šeit mazliet vajag paskatīties nākotnē.
Tavā tēmā ir jūtama nopietna pieeja dzīvei,kas nebūs 5 min,mazliet ilgāk.
Es jau nu negribētu lai bērni dzimtu ar promilēm un mazliet appīpējušies.
2008-07-17 11:06:47
Dalailama... stūris nebūt nav koplietošanas telpa... kur nāk un iet visi pēc kārtas... ;) es to esmu domājusi vairāk kā pabūšanu ar sevi un paskatīšanos ko jau esi savā dzīvē sasniedzis.... un kapē esi tieši tur kur esi tajā brīdī un laikā.... Tev nekad nav velme mājā pabīt vienam ???
2008-07-17 11:07:14
Norcix, es protams,ka Tev piekrītu... Un es, protams, vēlētos lai mans bērniņš būtu plānots... un tad tiešām šādas drazas tiktu atmesta... no veselības viedokļa tas kaitē mums, bet kas mūsdienās nekaitē !?
Bet nu... nekad neko nevar teikt.. tā absolūti.. es to un šito darīšu!! Tak dzīvē visādi gadās !
2008-07-17 11:08:27
Dalailama, pēc tava teksta tad sanāk, ka nekam vispār nav jēga!
Ne, es pagaidām palieku pie sava.
Katram taču ir savs redzējums uz lietām un procesiem, kas balstīts uz personīgo pieredzi. Kkādā laika posmā viss varētu balstīties uz ilūzijām, sapņiem, plāniem, iecerēm, kas viss, protams, ir nepieciešams!

Un vispār - aizgājām auzās biku. Davaj atpakaļ pie tēmas labāk.
2008-07-17 11:08:39
vaij, atkal sāksies- dāmai viss jāatmet, džeks tik smoļī kā vilciens un dzer galonos!
2008-07-17 11:09:35
Pirms bērniņa ieņemšanas manuprāt būtu tikai veselīgi ABIEM attīrīties ;)
Bet tas ir ideālais variants, protams ;)
2008-07-17 11:11:03
a no praktiskā viedokļa - ja otrs atklāti pasaka, ka kāds ieradums traucē, tad arī vajag sākt apdomāt to upurešanas rituālu. Varbūt tu viņam tieši ar to esi iepaticies vispār!
2008-07-17 11:11:06
Mocca.... tu uz Jeekabpili brauc..??...
2008-07-17 11:12:50
Jā, vajag daudz ko.... Bet vēl nianse - jo vairāk tieksies pēc tās pilnības, jo tālāk tā attālināsies. tas nu ir fakts.
Arī absolūti veseliem cilvēkiem dzimst slimi bērni.
2008-07-17 11:13:27
Enshuk ... diemzhjeel beerninja piedzimshana ir laimes speele ... un ja nav lemts ... , ... attiiriishanaas neko neietekmee
Taa ir realitāte
2008-07-17 11:13:58