Autors Komentāri: 44
Kāds ir saņēmis tik garu vēstuli?



Lēni pieeju tev klāt,apskauju tevi,pieploku tavam ķermenim skūpstot tevi uz tavām skaistajām seksīgām lūpiņām,mēs kaislīgi skūpstamies, es lēni saku glāstīt tavas jaukās krūtis,cur blūzīti kura tev ir mugurā.Tev ir patīkami,tu sāc uzbudināties pamazām,un es arī sāku uzbudināties,un man pamazām sāk biksēs viņš piebriest,es skūpstoties piezpiežu viņu pie tavas kājiņas.\'Pamazām sāku roku virzīt uz lejas pusi,uz tavas mitrās vāverītes pusi,tur es jau jūtu ka tur ir vis silts un sāk palikt vēl siltāks no tava uzbudinājuma.Tu lēni ar roku caur biksēm sāc berzēt nujau ļoti piebriedušo manu draudziņu!Man ir tik patīkami,ka sāku skaļāk elpot,un palīdzu tev ritmiski.Pamazām sāku es tevi izģērbt,novelku tavu viegli uzvilkto blūziti,zem kuras tev vairs nav ne kā, un atsedzas tavas skaitās krūtis ,tavi krūšu galiņi jau ir piebrieduši no uzbudinājuma.Tu novelc manu maiciņu,un nu mes esam puskaili!Mēs apguļamies gultiņā,un pamazām atbrīvojamies no visām mūsu drēbēm,mēs esam uzbudinājuma pilni!Kad esam galīgi kaili gultiņā mēs sākam viens otru glāstīt,un turpināt priekšspēli.Sākam atkal skūpstīties,nujau daudz kaislīgāk un uzbudinošāk,es sāku pamazām skūpstīt tavu kakliņu,un pamazām sāku ar lūpiņām virzīties uz tavām superīgi tvirtajām,piebriedušām krūtīm!Tu aiz baudas pat izliec vēderu uz augšu,un izteiti baudā skaļi iekunksties,.kamēr es ar tavām krūtim rotaļājos tu ar roku glāsti maigi manu locekli,un manas gludi noskūtās oliņas,tik patīkami ka es baudā sāku skaļāk uzvesties un ritmiski palīdzu tev.Es er mēlīti un savām mitrajām lūpiņām rotaļājos ar taviem krūšu galiņiem,ar mēlīti rinķoju ap vispirms ap vienu tavu krūšu galiņu,un pēc tam gar otru tavu piebriedušo krūšu galiņu,magi pa retam ar zobiņiem iekožoties tavos krūšu galiņos,lēni pamazām es virzos uz lejas pusi uz tavas nu jau ļoti uzbudinātās,loti mitrās vāverītes pusi.Skūpstot un ar mēlīti virzos,tev ir atkl visu laiku tik patīkami,ka sāc pamazām ar vien skaļāk ,baudpilnāk elpot,tev ir tik patīkami,ka vēderiņu no baudas pacel uz augšu,lēni ar mēlīti un lūpiņam skūpstot skupstu tavu seksīg\'\'as kājiņas,lēni un ar baudu es tiekot līdz taviem ceļgaliem virzos atpakaļ,tu aiz baudas paver savas kājiņas platāk,lai varu brīvāk tavai sulīgai vāverītei tikt brīvāk klāt.Es tuvojoties tavai vāverītei,bet nepieskaroties tevām mitrakām sārtajām,uzbudinātam kaunuma lūpiņām kautgan to tu šajā brīdi klusībā ļoti vēlējies,bet es nolēmu vēl nesteigties,bet vēl vairāk tevi uzbudināt!Es ar ļupinām un mēlīti sāku riņot ap tavu vāverīti,nepieskaroties tavām piebrieduši sārtajām kaunuma lūpiņām,un piebriedušam,pulsējošam klitoriņam,es lēni un ar kaisli riņkoju,izjūtot,katru bedrīti tajā vietiņā,un jūtu ka ļoti vēlies lai tuvojos tavai vis uzbudinātajaij vietiņai,bet mazu mirklīti vēl netuvojos,jo vēlos lai tavs uzbudinājums palielinās,bet ilgi tev nelieku gaidīt,tā riņķojot es it kā nejauši pieskaros tavām kaunuma lūpiņām,klitoriņam,tu aiz jau lielā uzbudinājuma,sāc arvien skaļāk un ritmiskāk elpot,ar katru aplīti es ar vien vairāk sāku piskarties tavai vis uzbudinošākai vietiņai.es maigi ar savām lūpiņām apskauju tavas kaunuma lūpiņas,un iesūcu viņas es.Mana mēlēte ar baudu no tavas nu jau ļoti mitrās vāverītes,lejas kaislīgi virzās uz tava piebriedušā klitoriņa pusi,tā mana mēlīte leni un ar baudu staigā starp tavām kaunuma lūpiņām,es jūtu ka tev ir tik patīkami,un ka vari drīz sasniegt kulmināciju,bet es tev to neļauju,jo vēlos paildzināt tev to.es nomanu kustības,es ar lūpiņām savā mutītē iesucu vis pirms vienu tavu kaunuma lūliņu,pēc tam otru,un atkal es ar mēles galiņu sāku rotaļāties gar tavu klitoriņu,no apakšas uz augšu,un klitoriņa apakš pusē es vibrējoši ar mēlīti kustos,visu to darot ar baudu,tab es lēni ievadu tavā vāverītē vienu pirkstiņu,es jūtu ka tur ir tik mitrs,mans pirkstiņš vienkārši ieslīd tevī,un tu aiz baudas iekunksties skaļāk,un vēlies lai ritmiski kustinu pirkstiņu tevīm un ar mēlīti,ritmiski apmīļoju tavu kārdinoši piebriedušo klitoriņu,un es arī tā sāku darit.
No sākuma mans pirkstiņš un mēlīte maigi ritmiski un lēni kustas,tā lai tu izjūti katru manu kustību,pieskārienu,lai tu izjūti visu visu!Sāku nedaudz es kāpināt tempiņu ,mana mēlīte tik patīkami ampīļo tavu klitoriņu,ka jūtu ka viņš sāk ar vien vairāk piebriest un pulsēt,un jūtu ka tev tuvojās pirmais nujau ļoti ļoti baudpilni lielais spēcīgais orgasms,es lai tev būtu vēl patīkamāk tevī ievadu vēl vienu pirkstiņu,un sāku viņus tevī ar vien ātrāk kustināt tevī,kā arī ar mēlīti sāku nedaudz stingrāk,ātrāk ritmiski,riņot pa tavu klitoriņu,es jutu un dzirdu,ka paliec nevaldāmāka,aiz tā ka tev tuvojas spēcigs,pat ļoti spēcīgs orgasms,tev ir tik patīkami,ka sāc gandrīz balsī to izrādīt,ka tev ir ļoti spēcīgs orgasms,bet mana mēlīte un mani pirkstiņi aizvien ātrāk sāk kustēties lai paildzinātu tavu spēcīgo orgasmu,tu līdo orgasma viļoņos,tev ir tik patīkami,kā ne kad,un man ar ir ļoti liela baudas sajūta,ka tev bija tik liels,spēcīgs ilgstošs orgasms,bet mana mēlīte,un pirkstiņi pēc tava superīgā orgasma sāk lēnāk kustēties,lai vēl tu izjustu mazās daļiņās to spēcīgo orgasmu,es vēl jo projām kaislīgi ar baudu bet nu jau lēnāk,ubn atkal baudkāri rotaļājos ar tavu nujau ļoti ļoti slapjo šķirbiņu.tu vēlies nelielu atpūtiņu,un apvel mani uz muguras un sāc rotaļāties glāstīt manu piebriedušo locekli!Lēni un ar baudu glāsti viņu,gan locekli,gan manas gludi noskūtās oliņas,man ir tik patīkami,ka sāku pamazām skaļāk elpot,tad tu ar mitro meles galiņu nobrauc lēni baudpilni no galiņa līdz pašm manām oliņām!tu lēni un ar baudu paņem mana locekļa galviņu mutītē,es aiz baudas atkal skaļi iekunkstos,un tu baudpilni rotaļājies ar mana locekļa galviņu,ar katru kustību arvien dziļāk un dziļāk viņu ievadi sev mutītē,un sāc lēni un ritmiski kustēties uz augšu un lēju,un manas oliņas ar tu neatstāj novārtā,arī ar mēlīti un lūpiņām apmīļo arī tās,tad atkal paņem manu draudziņu mutītē,bet nu jau dziļāk,kamēr tu rotaļājies,ar manu locekli,es glāstu,tavu muguriņu,krūtis,dibentiņu,neļaujot tavam uzbudinājumam norimt.Tu ar baudu taisi man minetiņu,un pamazām paņem viņu ievadi līdz galam savā mutītē,man ir tik patīkami,ka skaļi un ritmiski elpoju,tad viņu paņem saujā un kustini uz augšu un leju,bet ar lūpiņām,apmīļo mana locekļa galviņu,tu jūti ka man aiz baudas ka tik superīgi apmīļo manu locekli,tuvojas orgasms,viņš sāk pulsēt,bet tu neļaij man to sasniegt,un apstājies uz pāris sekundītēm,un jūtot,ka man orgasms ir atkāpies,atkal sāc ar baudu pievērsties viņam.pēc īsa brītiņa abi ļoti vēlamies lai mans draudziņš ieiet tevī.Tu uzsēdies uz viņa,un baudā izrādi to,tad tu lēni sāc kustēties uz augšu un leju,un es kustos tev līdz padodot pretī.Man ir tik superīgas sajūtas,ka uzsēdies uz viņā ar mitro un vēlmju pilno vāvarīti,un ievadot viņu sevī OOOooooo MMMmmm!Tu lēni kusties,tad maini kustības,uz priekšu un atpakaļ,un tavs piebriedušais klitoriņš berzējas gar manim,un tev ir tik patīkami,un man tā pat,un mēs skaļi,baudpilni viens otram to izrādam,tu pamazām palielini tempu,kustoties,es ar rokām sāku glāstīt tavas krūtis,tad piepaceļos un piezīžos tavam piebriedušam krūts galiņam,tev dodot vēl patīkamākas,baudpilnākas sajūtas,tad es rokas uzleiku uz tava dibentiņa,un un palīdzu tev nedaudz stingrāk kustēties,un nedaudz agresīvāk padot tev pretī,mums pamazām abiem tuvojas baudpilnais ORGASMS,un sākām abi ar vien ritmiskāk,ātrāk spēcīgāk kustēties,es jūtu,ka tev tulīt būs paša lielākā kulminācija,jo tu sāc skaļāk uzvesties,un arī es jūtu,ka man no tā ka tev tuvojas man ar tūlīt būs baudpilnais orgasms,es jūtu ka tev jau sākas,un man tā pat mēs neprātīgi kustamies abi baudā,un abi mēs reizē kulminējam,un mūsu kustības paliek ar vien lēnākas,un mēs apstājamies,mans locekls paliek tevī,tu uzgulies man uz vēdera un magi skūpstāmies,es glāstu tavu muguru,mums abiem bija tik superīgi,ka pat grūti mums attapties no mūsu orgasmiem!Vai tev tā patiktu,un vai vēlies tā to ar manīm izjust???


2008-08-21 15:11:04
njaaa.. cilvekam darit nav ko
2008-08-21 15:11:32
copy/paste drīz aizies...
2008-08-21 15:11:54
Ja godīgi es pat visu neizlasīju
2008-08-21 15:12:09
jā ,sailen pirmā viņu publicēja ;)

es tādu ar esmu saņēmusi ;)
2008-08-21 15:12:15
es esmu, bet neizlasīju līdz galam
2008-08-21 15:12:21
atkal tie kopētie savārstījumi....
2008-08-21 15:12:34
Kāpēc es neko tādu nesaņemu?

2008-08-21 15:13:12
es ar saņēmu
2008-08-21 15:13:34
nee nu psc
2008-08-21 15:14:00
Bāc,šito vēstuli,tas gudrinieks jau sūtīja arī citā saitā
2008-08-21 15:14:25
harry potter jaunaa graamata?
2008-08-21 15:14:54
aiz komatiem nav atstarpes, pat nelasītu
2008-08-21 15:15:18
/saliks komatus un aizsūtīs Fantai, moš sagribēs pafukāties/
2008-08-21 15:17:00
amil
2008-08-21 15:17:48
a es sanjemu, bet pat pirmo teikumu neizlasiju!
2008-08-21 15:22:39
Kā viens arābs teica: \"Sātana vārsmas\"
2008-08-21 15:33:25
Gultā jāņem līdz... tā teikt, kontrolei.....
2008-08-21 15:35:15
saņēmu, bet neizlasīju
2008-08-21 15:48:07
tikko izlasiju... deminutīvi katra vārda galā -iņi, -aņi, -īti! Traks var palik!
2008-08-21 15:59:30