Autors Komentāri: 690
Myrka,nu es to neuzskatu par pasaules galu....bet jā no malas izskatās viss muļķīgi Jo cilvēki to šobrīd saprot kā kašķi starp divām personām-tjipa Eņģelis pret Denishu Nu jāsaka,ka Eņģelim ir liels nopelns šajā murgā,sorry nekā personīga
2016-02-03 13:12:07
Esmu, Asmij, saskārusies ar cilvēkiem, kas nesaprot salikti nepaplašinātus teikumus.
2016-02-03 13:13:04
cilvēki neko nesaprot... tas jūs paši sev te liekat, kas ar ko ir pret... pārējiem uz to ir nospļauties tik vien iemesls kā kopējā fonā pagvelzt ko stulbu Asmi es vairs neesmu tajā jaunībā, kad man baisi gribētos visas pipeles provēt... es pieturos pie pārbaudītām vērtībām un tādām, kas lieki muti nevirina!
2016-02-03 13:14:33
Manis pēc kašķis varētu būt starp Putinu un Ziemeļkorejas to uzblīdušo seju - aizmirsu kā sauc. Pofig.
2016-02-03 13:14:47
asmi, protams, kā jāraud...kā tu nabags bez pipiskas dzīvo
2016-02-03 13:15:32
Jutekliskā nu re, un tagad iedomaajies kas man ir būtiskāk - mēģināt idiotam iestāstīt, ka viņš nemaz tik liels idiots nav un lai tik uzvedas apkārtējiem ciešami, vai iedot pa purnu un izsviest ārā, blja tas ir tusiņš nevis psihoterapeitu pieņemšanas punkts
2016-02-03 13:15:37
Kremļik tā ir vieglāk lai arī škrobe jau ir ka nav ko pakasīt :D
2016-02-03 13:16:20
Atceros vienu pasākumu. Ja nemaldos, tas bija kaut kur netālu no Jelgavas. Toreiz es zināju pāris personāžus, bet ļoti daudzus nebiju redzējis. Un ļoti lielai daļai bija tieši tas pats. Zināt forumā gadiem un ieraudzīt dzīvē nav gluži viens un tas pats. Tad nu tajā pasākuma bija reāli fun. Cilvēkiem ir kaut kāda veida normas tomēr. Visi tomēr cenšas būt cilvēki. Arī toreiz, kas gribēja izklaidējās, kas gribēja kniebās, kas gribēja pirtojās un peldējās pa pliko. Bija arī tādi, kas paspēja sev erotiskās plikbildes sataisīt ar māskliniecisko pieskaņu. Tas pats arī bija nesenās publiskas pirtī, kad visi tikās pirmo reizi. Maza atturība, centieni vienu otru kaut kā savilkt kopā ar virtuālu tēlu. Viss nepiespiesti un nenopisti. Arī tajā pasākumā, kas gribēja pirtojās, kniebās, klačojās, sēdēja vienītī un klausījās mūziku, izbaudīja skatus. Kas attiecas par visiem nākamajiem pasākumiem. Eh, tur jau aiziet kārtējā huiņa, kad cilvēki izdomā, ka var uzvesties kā cūkas un bez jel kādām morāles normām un ētikas kodeksiem. Kur prikols ir atbraukt tālus km uz pasākumu, pieliet seju ar Kapteini un atrubīties un neko neatcerēties? Vai tiešām cilvēkam ap tiem gadiem nav sajēgas par to, ka var atpūsties arī savādāk? Īsāk sakot. Cilvēki pārāk ātri pārvērš to visu brutālā nodzeršanās pasākumā. Tiem kam tas ir pa prātam, go ahead, pasākumi Jums. Bet ir cilvēki, kas atpūšas savādāk... Vismaz vēlas. Tā nu agri vai vēlu cilvēki atrod savu "kopienu", kas viņam liekas gana pievilcīga un taisa savus pasākumus. Palmira ir viens labs piemērs. Gribēja sev pasākumu, sarīkoja un gailis pakaļ nedziedāja. Gan jau vairāk vai mazāk bija pareizie cilvēki.
2016-02-03 13:17:09
mocc tavu muti nevirina vai savu? :D
2016-02-03 13:17:19
Eh, Asmij, Tu pamācīsi mani kā kauties? Apsolījos no šī gada vairs neļaut sevi apbižot.
2016-02-03 13:17:53
ne par jūsu tusiņiem, bet par jaunatni.... un puikiem protams.... es esmu vienmēr bijusi sasodīti lielā veču kolektīvā, bet nekad neesmu redzējusi, kad veči tusiņos ko dala un vēl viens otram dod pa muti... bet tad man nācās pabūt pastarpināti pasākumā kurā bija liela daļa jaunatnes... ak Tu mīļo pistolīt.... viņi tak uz līdzenas vietas sāk skaidroties un kauties... tas man bija liels šoks... es pat no savas jaunības ne ko tādu neatminos.... man gribās teikt, kad viss tomēr ir dziļā pakaļā un aizgājis tādā infantīlā pašplūsmā, ka maz neliekas... Asmi nemodini manī pumu! D viss būtu labi FTW tekstā, bet ir viens bet... atkal sākam kādam pārmest... vai tad ir tikai viens personāž, kas piedzerās un neko neatceras... tas vienītis laikam pats ftw ar piezīmju kladi kur visu piezīmē
2016-02-03 13:18:24
Pirmais un pēdējais komentārs šajā sakarā - Man nav nekādu problēmu un kara, es vnk dažām personām vairs nepievēršu uzmanību un neatbildēšu uz nevienu komentāru . Punkts Manis pēc var man nāvi kaut vēlēt pie dirsas
2016-02-03 13:19:47
ftw buutiibaa pareizi saki, katram savs, bet piemeeram man taada deniska zvaigzniitee netrauceetu, nu ok , mosh paliktu zeel aiznestu uz gultu, bet vinja jau guljot nevienam dirsu nepleesh, tiekas aprijaas taa ka saak vemt vai lauzt kaut ko taa ir atseviskja saruna un par to jau jutekliskajai teicu, kaa mezjaa sauc taa atsaucaas, ja lopsesi kaa pret lopu attieksme....
2016-02-03 13:21:19
Jutekliskaa tev ir Vīrietis Sievietes kautiņiem nav paredzētas :D
2016-02-03 13:22:29
Nu ja dirsa liela, tad varētu tā arī būt, ka vienalga.
2016-02-03 13:23:26
..Un nedalās eneviens pa frontēm..kā jau ftw minēja,katrs atrod sev domubiedrus..nō hārd fīlings. Nav, par ko cepties.
2016-02-03 13:23:41
Ftw(arī pārējos,kas ir nedzērāji un tolerantie),bet nu tāpēc ka Tev nepatīk ka es un vēl kāds/a pielej seju ar Kapteini kā cūkas,es arī Tev vairs pat nepiedāvāju apmeklēt pasākumus,kur es uzvedos kā cūka un punkC Tas arī naF jāuztver tā,ka Tu man tur nepatīc vai vēl kaut kā O.k Tev ir pretenzijas pret mani,man pret Tevi naF nekāds,česno saku
2016-02-03 13:23:51
asmij - neiet runa tikai par denish. ne viņa vienīgā dzer... Bet ir tas brīdis, kas ir starp apdzēros un aizgāju gulēt, tas brīdis, kad cilvēks vairs nemāk uzvesties.
2016-02-03 13:24:12
Ja nebūtu Denis ar savu zvaigznīti uz kā fona tad jūs izceltos??????
2016-02-03 13:24:19
Jā, Asmij, man ir vīrietis.
2016-02-03 13:24:22