Autors Komentāri: 1849
Labvakar curtsey: Laiks konkursam bez bildēm Balsojumā var piedalīties visi Konkurss ilgs no 24.septembra(tobish šodienas)līdz 25 septembra(tobish rītdienas) plkst.22.00 Balsošanas noteikumi-jābalso par diviem kandidātiem(diviem profiliem)-par vienu vīrieti vai sievieti(pāru profili arī piedalās,jo tik un tā zem tiem sēž parasti tikai viens dzimums,kas mums vietējiem tā pat ir zināms).Bet nedrīkst vienkārši balsot nosaucot tikai niku,ir jāpaskaidro,kāpēc viņš patīk utt. Vismaz viens paplašināts teikums ir jāuzraksta par saviem foruma favorītu Jābūt diviem favorītiem,diviem!!!! Lūgums atsaukties patstāvīgajiem foruma lasītājiem( biliotekāriem ) Balvā-pirmās vietas ieguvējām Vip+; otrās vietas ieguvējām parastais Vip; P.s.Aplauzos tikko...nemaz nav tik vienkārši nosaukt vīrieša kārtas favorītu Man ir veseli trīs ar Djefkām viss vienkārši,viss skaidrs Labi,man vēl ir laiks...padomāšu/aiziet meklēt pīpeni/ P.s.s Karoče,trešais Vip+ tiks kādam no balsotājiem,izlozes kārtībā Balso un iegūsti Vip+ Priekšroka tiks dota tam,kas visinteresantāk pasniegs savus favorītus
2017-09-24 18:40:49
No meiteņiem,Denischa . Bez viņas te nekas nenotiek,bet ja notiek,tad piemet ugunivai apslápé..tas tá,péc garastávokļa-) Ar vīrieśiem ir grūták,kádreiz tas bija Misters Krupis,bet sen neesmu manījusi. Tad lai tas ir Balamuts(neká personiska):-),vienkárśi patīk viņa asprátīgais izteiksmes veids. Ká saka,jáprot uz Tirst tá,lai otrs neapvainojas,bet viņam paliek muté patīkama meźa ogu garśa Balamutam tas izdodas.
2017-09-24 18:54:28
Vecis - H., ar humoru vislabāk apveltītais zin kurā momentā kas jāpasaka.. Ir tēls.. Djefka - Lia, jo viņa ar ir tēls, pārējās čurkstes nav tēli ir reālas Nesaskatat uzreiz, ka viņa man patīk, gribu izpis& u.t.t.
2017-09-24 18:58:01
Nu tad es par Pervi un savu sievu. Jo nu..sekss ir labs, sekss ir traks, tēmas par seksu ir daudz un plašas, eksperimenti ir super duper, šeit publicētais ļoti labi sader ar portāla nosaukumu. Nav tur nekāds "ikvakara ģimenes strīdi, kamēr vāra rīsus.lv" vai "māsas nespēj sadalīt spoguli.com" Es par beisbolkām un fistingu
2017-09-24 19:04:49
Rakete, jo vina medz but pele. Par Jurku balsoju, mani mielo ar putru.
2017-09-24 19:05:26
Sieviete - Denisha (nominēt B, nebūtu objektīvi) Vīrietis - Jurka (viņš priecāsies un viņš vienīgais, Denkai plaukstā ieslidināja sevi)
2017-09-24 19:10:49
Jurka ir mans foruma favorīts naber van, jo tā vienkārši ir. Bez diskusijām. Patīk kā P un B māk izrunāties,nav uz mutes krituši. Personīgi nepazīstu, bet šajā virtuālajā valstībā piesaista.
2017-09-24 19:16:20
Njus es balsi par Deņku, dulla kas dulla, reizēm inčīgi palasīties un ierēkt. Ar par bibjveidīgo, Jurku, nu viņš tāds žēlojamais objekts, jautri no malas pavērot tādu.
2017-09-24 19:16:47
Es par Belciferu un Lia. Belcifera fantāzijām nav robežu tā pat kā Lia perfektumam.
2017-09-24 19:19:39
Sievieti Midnight Un puisīti Michaelu Pamatojums- lai arī šīm dvēselēm pa dzīvi tiek kas jauks
2017-09-24 19:21:32
Es arī tad pr Belu un Lia ...... cik viens karalis tik otra princese .....
2017-09-24 19:28:24
Ok, pele- patīk, imponē viņas rakstība, ( gramatika un domas lidojums ). Jurka...JRT Hermanis raud pēc viņa. P.S. sorry deņ.
2017-09-24 19:43:00
Eva, par Tevi, jo Tu te esi un kad esi, tad forums arī ir te, tobiš ... "dzīvs". Balamute, jo viņš ir vnk balamute un Tirš smaržīgas ogas nevis kā es kaku bumbiņas, pozitīvs un man patīk dzeja. Ja Džo te būtu biežāk, balsotu par viņu.
2017-09-24 19:51:51
Lia un P. Man viņi tiešām patīk. Pozitīvi un asprātīgi. Galīgi ne ļauni, bet zobgalīgi. Forši.
2017-09-24 21:04:14
Sveiki, nu tā vīrietis, Pervis, kāpēc, jo man viņš vnk patīk, tā beibe, pat grūti nosaukt Denka, jo palīdzēja atgūt man viepli, vispār izpalīdzīga sieviete!
2017-09-25 04:40:19
/izvelk domīgi visas savas Pokemonu bumbas,nosēžas un skatās ar mīlestības pilnām acīm wub: / Ripina trīs Pokemonu bumbas(Džo,Merzu un Jurku)...ļoti grūta izvēle...es tomēr svēršos pēc savādākiem kritērijiem..viennozīmīgi Džo ir mans mīļākais foruma tēls no laika gala,ar Merzu arī iņčīgi,nav ļauns un patīk pavilkt uz zoba Kritēriji būs vērtēšanā savādāki-es tagad domāju,ja kāds no šiem tēliem pazudīs uz ilgāku laiku,pēc kura semeika sauks-Kur pazudis ...?Nu un atbilde skaidra-Jurka!Kurš ir radījis manī visdažādākās emocijas?dusmas,prieku,nelabuma sajūtu-Jurka. Visvairāk smieklus man šeit ir sagādājis Jurka Merza un Džo,jūs esat forši,bet no citas frekvences Jurka tomēr ir foruma dvēsele,lai arī kā kādam to negribētos atzīt Es izvēlos Tevi,Pokemon Jurka wub: Domāju,ka nevienam pat nav noslēpums,kas ir mans favorīts no sieviešu Pokemoniem Džo bieži vien pārspīlē manus enerģijas resursus,da es nobālu ar savu enerģiju Beonzes priekšā Es vispār apbrīnoju,kā viņa visu paspēj?!Džīvot pa divām frontēm+vēl te google cienīgas vārsmas spļaut ārā,strādāt,gatavot hwz zin kādus tur jocīgus ēdienus un pie tam izskatīties snogšebateļna Šeit ir daudz skaistu sieviešu,koptas izskatīgas un tā,bet ne viena nav tik efektīva izskata ziņā kā Beonze...es visu laiku Beonzi apzīmēju kā efektīvu,jo neesmu vēl izdomājusi kā,lai viņu dēvējo citām ir skaista seja,acis utt.,Beonze nav skaistule no augstā plauktā,bet viņa māk izskatīties lieliski...tā,ka pa ielu ejot visi uz viņu atskatās,pat sievietes Es izvēlos Tevi,Pokemon Pikačū Beonze Nāc nu klēpī ar savu maigo un glaudāmo ādu Bildei ir ilustratīva nozīme
2017-09-25 05:33:13
Ieteikums- arī starp balsotājiem loterejas veidā izlozēt vip, lai būtu kaut neliela motivācija balsot!!!
2017-09-25 08:42:00
Lai gan esmu te nesen, pa šo laiku acīs iekrituši divi cilvēki - Jurka un Deniša, tad arī savas balsis atdodu par viņiem . Abi ar dīvainībam, bet dažreiz jautri un forši noder atslodzei no ikdienas steigas
2017-09-25 08:59:39
Ja par večiem, tad vienozīmīgi par virsu2 - īsts vecis, garās sarunās neiesaistās, bet īstā mirklī māk ja par dāmām, tad nav īsti varianti, ai, tad, lai iet Denisha, ja uzvarēs uzsauks sev vip un neviens nejutīsies apčakarēts
2017-09-25 12:41:16
Lia-4(Fake,Rozačka,Chibis,Beonze Zvērēns-1(Zvērs, Leduspele-2(Pervelis,KremļMyrka Beonze-2(Zvērēns,Denisha Mid-1(Lazy, Denisha-7(Mid,Purene,Merza,Afrodžita,Leduspele,Kilograms saldumu,Feder Merza-3(Mid,Afrodžita,Beonze Hores-1(Fake' Lucis-2(Rozālija,Chibis Pervelis-2(Zvērs,Leduspele Jurka-6(Pervelis,Merza,Purene,KremļMyrka,Denisha,Feder verMešeļ-1(Lazy Virsu2-1(Kilograms saldumu
2017-09-25 13:44:14