Autors Komentāri: 152
Pilnīgs ēzelis, grib izlikties par nez kādu izglītotu, pazīstamu mūzikas pasaules pārzinātāju. Nekas netika izdzēsts, beidz dirst zirgagose. Tagad tikai uztvēri, kādā kontektā es Argentum vispār to teicu. Tā ir, ka starp rindām lasa.
2018-07-18 11:43:46
Es vairāk Račam ticu, nekā kaut kādam zirgagovei, kurš spriedelē pēc tā, ko festivālos dzirdējis un youtubē redzējis.
2018-07-18 11:51:02
Nu katrā ziņā par skāņu es zinu reizes simts vairāk par tevi. Vēl viens fakts, ka ir tādi cilvēki kā Tu, kas neko nesaprot bet tik stulbi diršs, jo diršanass pēc. Piemērs: Pixel skipping, ir gana daudz cilvēki, kas neko nesaprot, neredz, nejēdz atšķirt kā pelēm, tā monitoriem un citām iekārtām, kas izmanto līdzīgas tehnoloģijas. Cilvēka acs vienkārši nav trenēta kam tādam, tā pat ir ar skaņu, tā pat ir ar garšu un citām cilvēka maņām, kaut vai ņemot primitīvo, cilvēka fizisko formu. Ja attiecīgais muskulis dzīves garumā netiek trenēts, attīstīts utt, tas notrulinās un paliek ļengans. Tā pat ir ar Tavu skaņas uztveri. Vienkārši samierinies ar to. Man nav finanses, lai ieskatīties augstākajos mūzikas plauktos, bet gana savā dzīvē esmu sapratis, izmēģinājis, lasījis un izglītojies par to. ;)
2018-07-18 11:53:44
A, ko es savādāku pateicu nekā Račs? Latvijā skaņas kvalitāte teju visos pasākumos, kur esmu piedalījies ir zem jeb kuras kritikas...
2018-07-18 12:00:20
A kas tu tāds esi, lai tevi uzklaisītu šajā jomā? Ne tu mūziķis, nekas. Skaņu saklausītājs bļin. Sacentīsies ar mani vēl te muzikālajā dzirdē. Pat zirgiem jāsmejas. Čigāniem jau no dzimšanas ir perfekta muzikālā dzirde.
2018-07-18 12:03:29
and there we go again... Vienīgais Tavs arguments bija Račs. Un arī to es nenosauktu par argumentu. Vienīgais, ko Tu atkal pierādīji, ka esi stulba un tikai māki gudri dirst bez seguma. Nākošo reizi paliec vismaz paklājiņu apakšā pirms pļūtī...
2018-07-18 12:07:26
Nu labi, tu jau labāk zini par mani. Pietiks kašķēties. Es braucu peldēties. maninlove:
2018-07-18 12:13:05
SūC par skaņu un tās kvalitāti ...vakar tā vilku līdz Mortenam Harketam...ka no rīta knapi čiepstēju....kāda tur vēl varbūt runa par skaņas kvalitāti ....kvalitāte lai paliek ierakstam
2018-07-18 14:52:34
Un vēl Raču, kurš pats neko nejēdz, piesaukt... Kaut kur noteikti atrodams pilnā versija, bet īsā ir tāda, ka šis kaut kur izdzirdēja šos//www.youtube.com/watch?v=AEvtM6vV2NU Pateica, ka nu, tā, bet dziedātājs labāk lai ar mūziku nenodarbojoties. Tas izvērtās mazā industrijas skandālā, jo Račs nezināja, ka dzied profesionāls, pieprasīts, izglītots akadēmiskas mūzikas dziedātājs, kas par mūziku zina visu no A-Z un kotējas dažādos žanros, vienkārši viņam patīk gan tā, gan šitā. Račam pašam ta izglītības nozarē principā nav. Beigās Račs publiski TV vai radio (neatceros precīzi) atvainojās par saviem iepriekšējiem izteikumiem šīs grupas sakarā — viena no retām un zīmīgām reizēm, kad LV mūzikā kāds par kaut ko dabūjis publiski atvainoties. Tā ka, Lia, šoreiz jau nu labāk būtu paklusējusi, pārāk diskusijā neiesaistoties, par mūziku acīmredzami zini tikpat daudz, cik par kodolfiziku.
2018-07-18 17:14:07
Muļķīti un tu būtu tas zinātājs, kas atļausies mūzikas profesionāli nosaukt par neko nejēdzošu? Tev ar pauri kaut kas nav kārtībā un laikam jūties nenovērtēts un vismaz virtuāli centies pasniegt sevi ka zinošu visās jomās. Es nezinu par ko tu runā, bet es lasīju Rača interviju, kad viņš atbrauca no Grammy balvas pasniegšanas vai Mtv balvu ceremonijas un sniedz interviju par tur redzēto, dzirdēto. Ka viņam profesionālim bijis liels pārsteigums redzot, dzirdot turienes tehniskās iespējas kādas pie mums nemaz nav redzētas. Es par šo runāju idiņ.
2018-07-18 17:53:55
Lia, ej labāk dārzu paravē!
2018-07-18 18:08:16
Ipatj. Pilns ar visu jomu speciālistiem! Kurā portālā vēl var vienuviet iesaistīties tādās erudītās sarunās un produktīvi padiskutēt par jebkuru tēmu no anālā seksa līdz bitcoiniem?! Nemaz nerunājot par tik globālām un svarīgām lietām, kā - 'es vakar kāpu kalnā', ' mans ne/ceļojums uz Turciju' vai profesionālu feik un ne feik profilu atmaskošanu. Dzēlas serjoznas. Spēcīgs sastāvs. Što, gdje, kogda - otdihajet good:
2018-07-19 08:43:11