Autors Komentāri: 64
Par randiņiem nezinu, laikam pārāk sen tādi nav bijuši. Bet par to, ka labas lietas sabojā un paceļas individuālā latiņa gan piekrītu. Pēc tam dzīve grūta, jo vairs neko sliktāku negribas. Principā pat negribas mēģināt riskējot, ka var nebūt gaidītajā līmenī. Tā iedzīvojas regulārās problēmās.
2019-04-23 10:07:16
MK, tieši par to arī gaužos!
2019-04-23 10:16:18
Ar to jau sākas tās problēmas, ka kko gaida!!! Un šeit ar... dažbrīd liekas, ja šeit cilvēks atrodas, tad ar savu klātbūtni jau ir apstiprināts, ka nu tik būs sex!!! Ja uz vēstulēm atbild, tad nav labi, jo ko gan atbild, ja negrib neko vairāk, ies te tērēt laiku TIKAI kafijai!!! Ja neatbild, tad iedomīga... ņihuja te neko nevar saprast!!!! Labi, ka man viss ir pa vienkāršo - man ir Opis Mums viss notiek ik pāris dienas un ar vairākiem raundiem... un jā.. kafiju mēs dzeram pēc sexa!!! Vienkārši, PIRMS nav laika !!! P.S. Un nē- pierādījumi nebūs ... opis neļauj publicēt mūsu video un bildes... es vispār nevienam to nedrīkstu teikt
2019-04-23 10:26:47
Bizze, mēs nevienam neteiksim!
2019-04-23 10:29:21
Bizze, tas, ka "gaida seksu" un pēc tam aplaužas, jo nedabū ir cits temats. Jo principā mēs visi normāli gaidam seksu 24/7, tikai ne jau ar ko pagadās un kā pagadās. Piekrītu, ka nevar iet uz randiņu sadomājoties par seksu, ja par to nav bijusi vispār nekāda runa. Es drīzāk par situāciju, kad pierasts pie laba seksa, pie kaut kā varbūt vairāk kā tradicionālā seksā — tad viss randiņu process un sliktāks par pierasto latiņu (bet pilnīgi normālu un kvalitatīvu) seksu pārstāj interesēt, plus nevari vairs īsti saprast, kur un kā tikt pie tāda, kā pats sagaidi. No vienas puses sanāk, ka sēdi mājās tā kā tāds lohs un gaidi nez kādu sapņu lietu, bet no otras puses, izejot ielās un mēģinot kaut kā dominē tā vilšanās un attiecīgi pēc tam ir pārmetumi sev, kāpēc vispār gāji ārā, ja nevarēji dabūt to, ko gribēji. Ja gribas iet uz restorānu, tad makdonalds radīs šos iekšējos pārmetumus. (Un nav runa par cilvēkiem badā, jebkādā badā.)
2019-04-23 10:34:55
Paldies, Arg.., es to novērtēšu...!!! Grūti dzīvot ar šo noslēpumu ... es esmu sieviete- ar patīkamām lietām veljovairāk gribas dalīties... stāstīt, jā, droši varat teikt - lielīties !!!
2019-04-23 10:38:14
Hmmm Krupi... labi jokus pie malas.... /pakāpjas uz soliņa... aizsniedzas pēc.... “Sievietes psiholoģijas pamati”/ Maķen uzgaidi... es izskriešu galvenajiem punktiem cauri..- lai skaidrāk noformulētu ...” neiegūtā sieviete” Pag.,Kurmi...? a jūs te vēl par randiņiem runājat? (iekārot, neiekāro) vai jau par sexu? Blins, par sexu es knapi varu vienu rindkopu izspiest... - nav tik lielas pieredzes
2019-04-23 10:41:26
Mēs te par individuālajām prasībām, kādā līmenī kādu lietu gribas saņemt. Var par randiņiem, var par seksu. Var par vīnu, automašīnām, mājām un jahtām, bet tas laikam attiecināms drīzāk uz citiem forumiem.
2019-04-23 10:48:45
Saukt seksu par seksu ir pliekani. Saukt seksu par randiņu ir elegantāk + saglabājas intriga. Neciešu, kad visu bliež pa taisno savos vārdos! Tas nokauj visu "medīšanas un lenkšanas maģiju".
2019-04-23 10:50:52
Laba tēma...sekss tiešām... ir kaut kas labs, tikai katram savas sarkanās līnijas...,reti kad izveidojās koalīcija...
2019-04-23 10:52:52
Bet nu pa lielam jau ir tā... nu es par - tikai satikās, ieraudzīja ... , no sievietēm jau daudz nesapratīsi... satiki, A viņa pat uz vīrieša pusi nepaskatijās... un ja skatījās, tad ātri novērsās!!! Iedomības kalngals!!! Un vispār izskatās- ne mazākās iespējas pie viņas durvīm klauvēt un tapt sadzirdētam!!! Bet citreiz izrādās, tā sieviete vai beidzas nost pie katra klauvējiena.., vienkārši tik ļoti patīk, ka bail atklāties..- ko gan viņš padomās?!!! Bet nu jā - ej tagad, vīrieti, izdomā... patīc tu viņai vai nē??? Ai dzīve, dzīvīte - sarežģīta!!!
2019-04-23 10:54:55
Tpuuuu... Ko es to Kurmi pieminēju... !!!!! Atvainojos, Krupim curtsey:
2019-04-23 10:58:10
Bizze, kas neriskē, tas nevinnē. Un tas attiecas gan uz vīriešu pirmo soli, gan uz sieviešu prasmi pateikt "jā" nepasakot to skaļi. Charm is the way of getting the answer yes without asking a clear question....
2019-04-23 10:58:49
Nja, katram savs. Jau labu laiku vairs nejūtu nekādu "medīšanas un lenkšanas maģiju", bet atceros to azartu bērnībā. Man maģija pazuda, kad saskatīju tajā rutīnu. Randiņš = "darba" intervija. Un vienā brīdī viss kļūst tik zināms un paredzams, ka maģija pazūd, paliek tikai intervijas kārtas, lai dabūtu "darbu". Bet vispār jau man žēl, ka vairs nejūtu to maģiju — dzīve būtu krāšņāka. Kā dabūt atpakaļ?
2019-04-23 11:03:39
Es nevēlos būt rupja..., bet izklausās, ka Tu to vien esi kādreiz darījis, kā darbu mainījis ... tad nu tas ir tikai loģiski, ka iestājas rutīna ...
2019-04-23 11:06:30
Es ar biju domājusi, ka viss ir jau redzēts, bet tas amerikānis aizskāra tik sen netraucētas stīgas, ka uhhhh...
2019-04-23 11:07:18
Argentum.., parūmējies /apsēžas blakus/ es ar.. es ar, nesen satiku TĀDU vīrieti ... nu TĀDU.... ehhh, sen tā neesmu jutusies un jā, visdrīzāk arī viņu vairs nesatikšu..., bet nu stīgas vēl tagad virmo... Uhhhhh
2019-04-23 11:10:13
Nu vāks kā tā Argentum laiž. Tev pašai no mutes regulāri veļās ārā sievietei netipiska tieši teksti un vispār tev spriešana kaut kur ir pat vīrišķīga, bet tagad pēkšņi ieslēgusi aristokrāti ar ļoti jūtīgu un romantisku dvēselīti, kas no vīriešiem sagaida ārkārtīgi pārdomātu un inteliģentu pieeju. Tu normāla esi? Tev jau no bezdarbības iet ciet un nezini, ko no sevis iztēloties.
2019-04-23 11:10:59
Bizze, te jau ir nopietns iegansts kopīgi piedzerties!)))
2019-04-23 11:11:28
Arg...varētu, a diez aiz ko??? Aiz bēdām, vai priekiem?
2019-04-23 11:12:59