izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 570

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 11
kaa manuellai neiet-nevar biezu miilaako atrast,suuda deshovkas peras virsuu...!?

erased

48 Siev.

user
Postu skaits: 90
x-fails, tu jau arii visu gribi par velti-daudz un labi

erased

44 Vīr.

user
Postu skaits: 402
a ZeltaMopeeds bij labais

erased

51 Vīr.

user
Postu skaits:
es taa ar neizkusteejos- izdomaaju, ka riit izlaidiisu- iemeegjinaasu jaunaas brunjas
tfu tfu tfu

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 11
krash-no kurienes tev taadi secinaajumi par mani...?

erased

Siev.

user
Postu skaits:
diskusijas autorei-----> AITA
es pilnigi redzu kaa tava pasapzinja straavo no taa ka kads tev te pieveers uzmaniibu,sajutusies baigi daargaa un izlepusi tu laikam esi no tiem gadijumiem kas te ienaak tik celt savu ego,pilniigi zeel paliek ja tu nemaaki izraadiit elementaaru cienju pret viriesiem kas pieklaajiigi megina tev piebraukt....es vel saprastu ja natuuraa nopisties prasiitu bet vel saadu teemu taisiit

erased

Siev.

user
Postu skaits: 4519
sharlote.......BINGO...

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits:
Piekrītu šarlotei!!! Topika autore laikam gaida kad pirmajā vēstulē, viņai paprasīs bankas kontu kur uzskaitīt ikmēneša tēriņiem pareddzēto naudiņu manuprāt pavizināties ar mocīti saulainā laikā ir ļoti pat oki, tas nenozīmē ka uzreiz pēc tam jāguļ!!! un galu galā lai ar sievieti gulētu ir jābūt iekārei to darīt, bet pēc šitādiem tekstiem es domāju daudziem iekāre jau zudusi !!!

SIRŽU LAUZĒ...

46 Vīr.

user
Postu skaits: 946
Manuella
Krutā beibe,varbūt par sms arī pastāstīsi,ko sūta Tev uz telefona.

erased

Siev.

user
Postu skaits:
laikam 'princese' vel cuc uz sava zirnja

erased

43 Vīr.

user
Postu skaits: 13
shai palika kauns (●̮̮̃●̃)

erased

47 Vīr.

user
Postu skaits: 14
Palasījos un kļuva žēl Manuelas............Visi vīrieši tik lēti ,es esmu tik vērtīga......ā un īsprātīgo ar nenormāli daudz!
Skarbi,bet ja katram otrajam ir mocis-super,tad tak esam biezi...............sievietes,paskatieties uz sevi-domājat ka esat tie dārgakmeņi un večiem jālien uz vēdera lai izpatiktu......ne vella,izvēles iespējas ir katram!
Lai veicas!

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
Cik skarbi!!

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 93
Es, piemēram, nekādas naudas vērts neesmu...

erased

Siev.

user
Postu skaits:
meitene iecepa tēmu un visi lētuči sarosījās

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
Mīļākais,tiešām???

erased

Siev.

user
Postu skaits:
V.S.O.P tu tak ar tagad te iekomenteeji

erased

Siev.

user
Postu skaits:
es palasīju, ka jūs stresu raujat par vienas babiņas izteikumu, par lētiem latvju pelēkajiem večiem

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 4
Cik tās sievietes ir lētas calis laikam ar labakiem nodomiem piedavaja pavizinaties ar mociti !A vinja jau nez ko zem ta saskatija

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits:
V.S.O.P. Nē mēs priecājamies ka beidzot ir viena dārga dāma starp mums !!! lai meitene ieliek tāmi lai nerodās domstarpības!!!
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.224 seconds.