izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 570

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Manistenav, domā pavilksi to tāmīti????

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
Es gan neatteiktos pavizināties ar mocīti!!

erased

Siev.

user
Postu skaits:
meitenes, kas grib vizināties jums vajadzētu tāmi sastādīt lai pretendents zina vai spēs pavilkt ar to rumaku jūs

erased

47 Vīr.

user
Postu skaits: 14
V.SO.P.

erased

Siev.

user
Postu skaits:
es jau esmu sarunajusi pavizinaties bez visaadaam taamiiteem

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Nerātnais tu tāmi tagad te rādi ????

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits:
Nav mans mērķis būt par sponsoru kautkādai izlutinātai jaunietei, ar tādām ir tikai problēmas !!

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 93
maijasaulite, tiešām... par mani nevar samaksāt nekādu naudu....

vienīgi algas dēļ, varu kaut ko padarīt....

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Manistenav, tad ar tevi nekas nesanāk... ne vizināšanās ne arī sponsors

erased

Siev.

user
Postu skaits: 318
Manā jaunībā arī vizinājāmies ar močiem,un varēja visu nakti sēdēt uz mocīša,un bučoties,un bija tik jauki.

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits:
Ja kāda grib pavizināties varu piedāvāt uzsēsties aizmugurē bet jāturās būs cieši

erased

43 Vīr.

user
Postu skaits:
es gan citu izvēlētos...

erased

Pāris

user
Postu skaits: 1
Manuella - ko lai saka jaaseez Tev draugos vispaar saproti kada portaa Tu sito rakti?? portaala nosaukums vien jau izsaka visu...

draugos var aizinaat un davinaat roziites

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Manistenav!Varu sēsties aizmugurē,bet mugurā man būs īsi svārciņi un augstpapēžu kurpītes,tas nekas?

erased

Siev.

user
Postu skaits:
tik' ķiveri paķer priekš dāmas līdz... ar svārkiem vizināties ar maoci īsti prāta darbs nav. Nevizinās tak pensionāru lēnā līganā stilā... tad nav vērtības tam mocīša izbraucienam

erased

Siev.

user
Postu skaits:
V.S.O.P.zinu,ka nav prāta darbs,protams,ka jokojos,neesmu jau pašnāvniece tādā paskatā kāpt virsū mocītim!

erased

Siev.

user
Postu skaits:
ek jaunībā ar klasebiedru gan es tā vizinājos tad gan likās kruta, bet kad tev drebulis uzsit pēc ilgas braukšanas beidzās visa krutā padarīšana

erased

Siev.

user
Postu skaits:
V.S.O.P...ehh,vasaras naktī ar mocīti vizināties,tas bija kaut kas.

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Tagad vasaras naktī atliek ričuks ar ko paripināties
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.229 seconds.