izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 41

erased

40 Vīr.

user
Postu skaits: 4
kursh buus?

erased

36 Siev.

user
Postu skaits: 1020
Lemona viesmīle būs /noklausījos/

erased

Siev.

user
Postu skaits: 202
Mans bračka (Janka) laikam brauks...
a kas?

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits:
mazgadigos pipetaju bezpridels :x

erased

40 Vīr.

user
Tom esi tur bijis? Ja neesi tad nevirini muti par to ko nezini

erased

47 Vīr.

user
Postu skaits: 5
Dikti jau nu pancigs pasakums, ka saka na ljubitelja, bet ir ok.

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Būs jau jābūt ...

erased

36 Siev.

user
Postu skaits:
Šogad tik positivus! Zvērā nespīd

erased

Siev.

user
Postu skaits: 2
man kaa liepaajniecei pienaakums apmekleet bbp. bet uz zveeraa brauks mana maasa.

erased

40 Vīr.

user
man kaa liepaajniekam nav pienaakums apmekleet bbp

erased

Siev.

user
Postu skaits: 6
BBP vispār nav ko darīt!
Lūk Zvērā tā jau ir pavisam cita lieta...

erased

40 Vīr.

user
Postu skaits: 19
Baisi jau nu gribētos vienreiz pabūt tajā anarhijā, bet laikam jau nav lemts .. :/

erased

39 Siev.

user
ļooti resna, nesmuka, slima sieviete
Postu skaits: 10
Man kā liepājniecei pie kājas tāds BBP, bet kas ir zvera?????

erased

40 Vīr.

user
ē jaunkundz, braucot no Rīgas uz Liepāju pāris kilometrus pirms Zirņiem.. tieši sūdainā BBP laikā notiek tāds alternatīvi pancisks pasākums, ar hard core elementiem vienvārdsakot, bohēma pilnīgākā

erased

36 Siev.

user
Zvērā visi sadzerās samagonu, uzpīpē marihuānu.. un pie vēmēju mūzikas izkrata blaugznas... :x fui.. kā var tādi vīrieši patikt.... tādi smerdeļi... par sievietēm vispār nerunāsim...

erased

40 Vīr.

user
Var jau būt, ka tur arī kāds dzer samagonu, bet to noteikti dzer arī tajā pašā BBP.. kas attiecas uz narkotikām, tad labāk pīpēt zāli, nekā saēsties ripas vai sašņaukties kaut kādus sūdus un pilnīgā transā kretīties visu nakti vienā ritmā. Kas attiecas uz muzikālo lietu, ir skaidrs, ka nemaz neesi skatījusies programmu, jo esi pārņemta ar saviem stereotipiem. Drīzāk jābrīnās, ka var patikt tādas sievietes kā Ensha, kas pat teltī nav spējīga pagulēt (runa ir par Positivus).. princese uz zirņa atradusies

user
Postu skaits:
Kas taads ir vispar??

erased

43 Siev.

user
Postu skaits: 159
netiek ne uz vienu ,ne otru ,bet tiem kas pošas - novēl jautri pavadīt laiku!

erased

40 Vīr.

user
http://www.zverafest.lv/lat/muzika/

erased

36 Siev.

user
volns
Kāda man jēga skatīt programmu, ja tāpat man tāda stila mūzika neinteresē ? nevienu no izpildītājiem tāpat nezinu!!
Nu man draugos ir daži eksemplāri,kas apmeklē to zvērā.. nu paskatoties bildes man priekštats ir radies, ka es tur savu kāju labāk nesperu

Un par teltīm.. nav tā,ka es nevaru tādās pagulēt.. ja man vajag.. guļu!! Bet nejau tusiņā... kur es pēc tusiņa vēlos izgulēties - ko man darīt,ka es teltī nespēju izgulēties un atkopties nākamā dienā ? Nevaru.. značit, nevaru pilnvērtīgi patusēt!!

Tapēc aizver savu klabināmo, ja nezini par mani neko
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.104 seconds.