izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 39

erased

36 Siev.

user
Postu skaits: 1020
Da lietus būs.. 100 punkti!! Tapēc es laikam izvēlēšos solāriju

erased

Siev.

user
Postu skaits: 3191
Ensha....psc...man te toč uz lietu taisās

user
Postu skaits:
Meitenes solārijā pietiktu man vietas neiesprūstu es tajā aparātā,gribētos jau ar dāmu kopā???

erased

36 Siev.

user
perfectt, man tas pats !! Paskatījos laika ziņas.. toč šodien lietu sola

erased

42 Vīr.

user
Postu skaits: 29
Kur tad jums auksti nesaprotu pie mani saulite tikai plus 40 gradi un udens ka teja ta luk tikai

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits:
ebal, juras vietā izveleties solariju...

erased

40 Vīr.

user
Postu skaits: 19
Nezinu kādas prognozēs jūs skatās, bet windguru un gismeteo saka, ka būs apmācies bez lietus

erased

42 Vīr.

user
tur tev taisniba un lietu jau sen neesmu redzejis kas tads ir vispar tikai saule katru dienu jura un baseins mans dienas ritms un vakara

erased

Siev.

user
Postu skaits:
kikers........beidz ķircinat

erased

42 Vīr.

user
es ari nekircinu saku ka ir jelgavniec ta ir taisniba

erased

40 Vīr.

user
kikers, pēc tādas pirts es galīgi nealkstu, man konforta temperatūra ir 24-26 pēc celsija

erased

42 Vīr.

user
es ari nekircinu saku ka ir jelgavniec ta ir taisniba

erased

42 Vīr.

user
Valon bet zin cik labi var nosauloties bruns ka sokolade tas ir to verts

erased

40 Vīr.

user
es labāk uzspēlēju futbolu un iedegu mazāk, nekā guļu tādā svelmē un strēbju kokteiļus, bet katram jau savs

erased

35 Vīr.

user
Postu skaits: 778
visi vakar tik daudz kuba litrus izdzeerushi, ka tikai vakaraa celsies - arii gribeeju iet, bet vienam nav interesanti

erased

47 Siev.

user
Postu skaits:
Ensha, padomaa labi, solaarijs tomeer nav laba izveele veseliibas zinjaa. Varbuut labaak mazaak bruuna,tomeer - vesela.. (ja buutu mana teikshana,visus solaarijus aizklapeetu)
1.ir juurinja
2.ir siltaas zemes
3.ir iedeguma kreemi(toneejoshie)
4.ir dabisks aristokraatisks miesas tonis

erased

36 Siev.

user
Tak nebiju nekādā solārijā.. pa vasaru neeju uz solāriju!! Bet ja šitā visulaiku ir.. ka nedēļas nogalēs nav saules... tad pizdū.. riebjas bālums!!

erased

47 Siev.

user
Postu skaits:
Nu taada ir muusu teevuzeme, ko padariisi - vasara reizi triis gados, toties skaista tiki un taa.

bum - bum

Vīr.

user
Postu skaits: 16083
Nākamo nedēļu sola saulaināku, tad jau varēs pasauļoties...

Ja jau katru dienu pie jūras dzīvo, darbs nav vai atvaļinājums, tad jau caur dūmaku ar var nosauļoties, bet vispār mums tā vasara švaka - silts jau ir, bet saulītes pietrūkst...
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.105 seconds.