izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 72

erased

32 Siev.

user
Postu skaits: 15
Jā, bet šobrīd gan kārojas vienu kāsīti.

erased

Siev.

user
Postu skaits: 118
Ērkšķi, ostu, a kas?

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Ir bijushi vairaaki taadi piedaavaajumi....jaasaka,ka pirmaa doma,kas man ieshaujas praataa ir,kaa man taa nauda buus jaaatstraadaa(skaidrs,ka man buutu jaapilda visas maksaataaja veelmes...tachu apzinos,ka pilniigi uz visu neesmu speejiiga,taapeec nepienjemu taadus piedaavaajumus)

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
es gan pieņemtu šādu dāvanu- kā saka dāvinātam zirgam zobos neskatās........) ko darītu- iegūldiitu savā jaunajā biznesa idejā.............un žēl ka tikai 50 000, man gan jaunajam projektam vajag mazliet vairāk........., ja piemestu vēl 30 000, tos varētu arī kā atstrādāt, paņemot savā jaunajā biznesā, kā līdzīpašnieku...

erased

32 Siev.

user
Postu skaits: 1020
padzīvotu kādu brīdi,kā vēlos.. nevis kā varu

erased

Siev.

user
Postu skaits:
es vienkarsi to izteretu...

erased

Siev.

user
Postu skaits:
tapat neviens nedavina,

erased

Siev.

user
Postu skaits: 2
nez vai tādu brīnumu varētu sagaidīt, ka kāds vienkārši tāpat uzdāvina naudu

erased

33 Vīr.

user
Postu skaits:
kā būtu ja tulpei būtu spārni?

erased

39 Siev.

user
Postu skaits:
nopirktu dzīvokli, samaksātu komunālos un b/d pāris gadus uz priekšu, nomainītu auto un patusētu

erased

Siev.

user
Postu skaits:
taak,shas pareekinaas-vispirms banku nomaksaatu,tad dziivokli nopirktu,tad masiinu un tiesiibas

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.052 seconds.