izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 1297

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Vai vēlaties kādu kopīgu pasākumu.. tjipa tādu, kā pirc, slidošana? Kurš ietu? un kādi ierosinājumi?
P.S. tikai aptauja...

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 47
.,.,.

erased

38 Vīr.

user
Postu skaits: 2898
Nu kur nu man ar tevi sacensties....tas ir tas pats, kas ar kamieli spljaudiities!

erased

36 Vīr.

user
Postu skaits:
kada jega sadam pasakumam? sexa ta pat nebus

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 47
NU blin,psc!Tev tikai seksu padavaj??Tak var normaali atpuusties,sapaziitos!!

erased

Siev.

user
Postu skaits:
gribēt gribu, bet ar varēšanu pašvaki

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Art, pravdo...
zbjau, jēgas- nekādas... vnk socialoģiskā aptauja

erased

36 Vīr.

user
Postu skaits:
jurec, tev realaj dzive draugu un draudzenu trukst, ja jaiepazistas ar kadu no si foruma

erased

Siev.

user
Postu skaits:
zbjau, likumsakarīgi ir tas, ka šeit pavadot lielu daļu laika, vnk gribas redzēt personāžus "dzīvajā"-tas ir tikai dabiski.

erased

36 Vīr.

user
Postu skaits:
Un kada jega tam visam? redzesi cik nozelojami cilveki seit apgrozas

erased

36 Siev.

user
Postu skaits:
Amil, kas tad nu???? sekss ar Biksi nebij labs ????

es gribu pasaakumu

erased

36 Vīr.

user
Postu skaits:
jurec, pa tiem sistajiem Bembsitiem atseviska tema, bet viniem vismaz ir kas kopigs BMW, a kas te ?

erased

Siev.

user
Postu skaits: 343
kopīgu jā, koPISTisku nē baidos, ka te nav ko p...t... un nu i nah uz to iespringt? sen jau portāls pārvērties par bla bla bla kantori, kur pat normālu seksa tēmu nevar apspriest, tā ka davai, rīkojam kafejušņiku

erased

36 Siev.

user
Postu skaits:
es gribu pirtinju

erased

36 Vīr.

user
Postu skaits:
uzrikot jau var normalas temas, tikai vienmet atrodas kads gudritis kuram patik dirst un sapmot.

erased

38 Vīr.

user
Postu skaits: 2898
Vispaar jau ik pa laikam kaads uzriiko kaadu pasidjelku, bez aptaujaam forumaa- kursh buutu ar mieru, kursh nee...

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Art, nu piedod nu... nevienu forumieti dziivajaa neesmu redzeejusi.. laikam esmu šausmiiga..

erased

Siev.

user
Postu skaits: 343
tiešām nevienu????? wah!!!!!! es gan pulkākus.....

erased

Siev.

user
Postu skaits:
K_S, tiešām, tiešām... es izvairos...

erased

36 Vīr.

user
Postu skaits:
Novelcene, neapvainojies, bet tev kadi uzmanibas trukumi, ja nearvienu nesatiecies bet grud seit savas bildes (ar visu seju), sad tad chupam, tada veida tu pasapmierinies?

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2021. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.263 seconds.