izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 517

erased

34 Siev.

user
Postu skaits: 1020
Es izdomāju izšķirot visādas bildes no tusiņiem un uztaisīt albumu... - es un manas kļuškas saķērienā

erased

37 Vīr.

user
Postu skaits: 216
CR davaj parādi to ar baltām acīm

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
palasījos par tā saimnieka attieksmi..... Kas viņam vispār var nepatikt?! Es uzsaucu 3gb WC papīra ruļļus viņa pirtij!

Un es vēl muldēju, ka gaidam piekabi, lai izvestu mēbeles no viņa pirts.... drošvien noticēja ar!

erased

45 Vīr.

user
Postu skaits: 143
eeee.. a cik jūsu tur kopskaitā bija? kāds spēja saskaitīt?

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
pēc reglamenta laikam bij 18gb... tas skaits tāds plus mīnus, mānīgs brīžiem. Mazāk toč nebija.

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
Ensha, klau, a mošk viņš paņēma nopietni par tām mēbelēm vispār?

erased

34 Siev.

user
Kristīne Lai viņš ņem.. ja viņam humora izjūtas nav... tad iesaku labāk pirti neizīrēt

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
nē, nu, es palasīju te.... Es vēl par to suni un tiem soliem paķēru viņu.... varēj jau just, ka īsti viņam smieklīgi nelikās

erased

34 Siev.

user
Perfectt vispār... atbraucot nezināja,ka viņš saimnieks.. iedeva viņam smagus maisus lai nes Un vēl bezmazvai tādā tonī - še, nes

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
niku neprasīja?!

erased

34 Siev.

user
Nē.. viņa pēc tam man prasa - a kas tas pa čali tādu.. ? Es saku - saimnieks, muļķe Šī sakautrējās - a es viņam iedevu maisus nest

erased

Siev.

user
Postu skaits: 1382

Varēja jau prasīt, aber viņš atbildētu ''bargais saimnieks''!

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
nu, ja jau nesa, tad viss bumbās!

Man šitā kādas pāris nedēļas atpakaļ bij. Draugos tās pikas kad bij uz dažām dienām. Pa brīvdienām bij sapikojis kkāds svešais. Paskatos - čerez Aigun, tātad pirmā doma, ka no foruma vai vismaz seksam.lv es šim rakstu - kas tu tāds esi? Šis tur kko nomuld, ka kāds, kam patīk pikoties vai tml. Es saku - davaj, saki niku! Šis atbild - kādu niku? Un nosauc kkādas savas iesaukas es karoč, sapratu, ka nav ritīg. Rakstu Aigunai - kas tas tāds ir. Kā domā? Beigās izrādījās viņas brālēns, kas vispār nenojauš par tādu seksam.lv

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
eu, a mošk tas bij pats BK!?

erased

Siev.

user
Postu skaits: 1382
Kristīn... Tā baigi tizli sanāca... Tu varēji vel kādam Aigun radu gabalam uzklupt...

erased

40 Siev.

user
Postu skaits:
oj, Ķirsi... i ņegovori

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Jaa perfectt labaa ar tiem maisiem-nu smagi tak,davai nes
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2021. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.381 seconds.