izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 34

erased

Siev.

user
Postu skaits: 99
..svecu vakars majas...

erased

Siev.

user
Postu skaits: 131
man mājās ne sliktāks vakars

erased

Siev.

user
Postu skaits: 131
Vīrs zvana sievai-mīļā,šovakar mīlēsimies bitīšu stilā!Sieva-tu iesmerēsi ar medu un nolaizīsi?Vīrs-nē,tu atlidosi,atsūksi un aizlidosi!

erased

Siev.

user
Postu skaits: 343
Vecrīgā Zsv laikā man patīk tie karstvīna kioskiņi laukumos ij sasildīties patīkami ij atgādina JG sagaidīšanu Vīnē

bum - bum

Vīr.

user
Ved savu eglīti mājās! :)
Postu skaits: 15791
Vissuperīgākie z-svētku tirdziņi ir Vācijā...tas ir jāizbauda..., bet vecrīgā man arī patīk...

erased

Siev.

user
Postu skaits: 343
Vācijā man nepatika..... laikam tāpēc, ka biju novembrī, darba komandējumā, pelēkā slapjdraņķī.... nu kas par Zsv tirdziņu novembra lietū?

erased

Siev.

user
Postu skaits:
z-svētku sajūtu rod cilvēkos un sevī. bez īpašas noskaņošanās

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 65
man ir dzins ar toniku un viss kartiibaa +riit uz darbu atkal

erased

32 Siev.

user
Postu skaits:
Konsultant, bļins, nedrīkst sūtīt vēstules cilvēkiem, kurus esi bloķējis.

erased

47 Siev.

user
Postu skaits:
Lūk, Koslultant, kur ir tā vaina!!!!! Tu esi pietekterējies uz nebēdu, tāpēc arī Tev ir neadekvātas darbības uz bloķēšanu!
Viss kārtībā! Es tikai skaļi sev un Tev to noformulēju, jo varbūt Tu nemaz nēesi ievērojis, ka šūpojies????

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 137
Jā tās karstvīņu tirgotājas .Vecrīgā..ļoti labas...

erased

47 Siev.

user
Postu skaits:
Tad droši vien mūsu Konsis pie viņām arī ir ticis!!!!

erased

38 Vīr.

user
Postu skaits:
O, bļin, man taču aliņš uz palodzes atvēsinās! Nu jau būs gana vēss, jātaisa vaļā Kura sastādīs kompāniju?

erased

47 Siev.

user
Postu skaits:
El...skrien uz Vecrīgu ar savu aliņu, tur tad būs ĪSTĀ kompānija!!!
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2021. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.096 seconds.