izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 404

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 24
vēl neesat sakrājuši naudiņu vienai vīna devai, ja reiz te vēl cepaties?

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Nekad neesmu maksājis staigulēm,viņām gribas pastimulēt daiktu,nu būsim atklāti,tad lai arī viņas maksā,muļkji tikai sievietēm uzsauc!!

Kārtīgs vīrietis guļ krēslā un ēd karbonādes uzdzerot alus pāris bankas,tikmēr dāma lai mazgā zekes unja vīrietim uziet iekāre lai pstimulē daiktu!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
O, holivuda runā!

erased

Siev.

user
Postu skaits: 374
nezinu, kas ir tas Gangnams, bet šodien reģistrējies un kā tāds Zaratustra uzreiz ienāca un nolika mūs, visus muļķus, pie vietas

Franko - kad zivju zupu akal ēdīsim?

erased

Siev.

user
P.S. es pat katru 100 postu nelasiju, uzreiz uz lapas beigām nav jābūt Zaratustram, lai zinātu, ka viss te ir sviests

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 120
pati tu esi sviests

erased

Siev.

user
Maigonīt, jā!!!!!! un 100% un pilnīgs sviests paldies par komplimentu, margarīna izstrādājum

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
No piena izstrādājumiem organisms vislabāk uzņem sūkalas un sviestu! Tikai ar sviestu jāuzmanās, ja seko svaram

erased

Siev.

user
Bumsi - profiņi iesaka sviestu uzkost šnabim, tad tik ātri nezaudē sajēgu būs jāiesaka Maigonim ikvakara dzerstiņos

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Azbestiņ,varu uzsaukt brieža,alņa,m.cūkas zupiņu !!! protams ar pirtiņu!

erased

Vīr.

user
man jau pietiek ar foruma sviestu, un sviestainām vecenēm

kā gribas vienreiz ko skaistu, kā filmā

erased

Vīr.

user
francotirador

šai pietiks ar kefira paku

erased

Siev.

user
Franko - gaļa neder, mūs abus tikai voblas saista t.i. zivju zupa mums abiem un voblu Pervītim laizīšanai

erased

Siev.

user
vopšem, kad Maigonis atnācis, tad pārējie var iet mājās

erased

Vīr.

user
Azbesta vecen...

nu kas tev ir? nu ko tu tā bozies ...saulīt

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
Azbestiņ,bet ŝoreiz zupiņu vārīŝu es!! Man garŝīgāk sanāk!! ko,saki??

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 12
Londonā ir sievietes kuras vēlās satusēt kopā ar mani...? Jau veselu gadu nēesmu saticis sheit Londonā nevienu Latvieshu meiteni.

Blēde VIP

Siev.

user
Postu skaits: 24563
O, KaimiņSieva, Franco un zivju zupa........foruma klasika.......bet Pervim voblu palaizīt ( c ).....labais

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 10292
bleediigaa labriit seksu vai arii voblu palaiziit?

erased

48 Vīr.

user
Postu skaits: 1055
...vel līdz šim, nav piedzīvots, kad dāma protestētu un gribētu par sevi maksāt....... ......ja, es aicinu dāmu uz randiņu, tad ari maksāju- un viss.....
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.319 seconds.