izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 404

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Chiva.........mēs jau te noskaidrojām, ka vīrieši principā nedzird un nevar izlasīt , un saprast, ko saka sieviete

erased

Siev.

user
Postu skaits:
MK..........nejauc kopā vairākas lietas

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits: 117
ai spininga kaats jau taada ziimesanaas, pietiktu jau ar vienkarsu bezinerces spoli : Shimano STELLA FE

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Postu skaits: 29540
kas kas vainas protēzei... tak, ja viņas nav tad ir čau...

Nupat atcerējos vēl traģiskāk ir tad, ja ir kautkādi flokši un vecis ir kautkādās tizlās botēs... tad no smiekliem var apčurāties uz līdzenas vietas

erased

Siev.

user
Postu skaits:
........nu jau braucat auzās, tad jau ja jums vajag šitādas mantiņas, tad paši bez briļuku kaklarotām varat nenākt

erased

50 Vīr.

user
Rincen - tur jau taa lieta , ka ja gribi izradit uzmanibu par virieti , tad noskaidro pirms tam , kas vinam patiik
es no kaada vizuļa neatteiktos

erased

43 Vīr.

user
Postu skaits:
Rīt eju pats ar sevi uz randiņu.

Misters Krupi... VIP

Vīr.

user
Postu skaits: 4412
Rincen, es neko nejaucu! Jūs te runājat par to, kurš ko, kad, par ko un kāpēc padomā, secina, blablabla. Kaut kādas izdomātas situācijas, vai varbūt standarta. (Katru piektdienas vakaru 19:00 ar rozi pie Laimas pulksteņa gaida citu meiteni. ) Man šķiet, ka nekas no tā nedarbojas un te diskusija ir par slēdzeņu laizīšanu. Jo vai nu ir, vai nav — to var pateikt tikai pašā randiņā, nevis teoretizējot un aprakstot situācijas (slēdzenes laizīšanu).

Riki99 VIP

Vīr.

user
Jums uz ,,Жди меня"!!!
Postu skaits: 20082
neredzama.....ja sieviete grib izradiit viirietim uzmaniibu, kaa viirietis sievietei ar pukeem, tad jaabuut iipasi apdavinaatai, lai to nesaprastu........jo lielaks puskis, jo lielaaka uzmaniiba(zinu, skan stulbi) nevis kautkaa kompenseesana........un ja taas pukes nokluust tur, kur vinjaam naff janokluust(ja vispaar netiek aizmirstas), tad vari mineet kaada attieksme ir pret tevi un cik liela uzmaniiba tiek pieveersta...........
/gruuti cienit cilveeku, ja vinju uzskata par m..slu/

Tatrix tiesi taa.........pasas grib lai vinjaam daavina, bet siis ko??? NEKO.............. un neviens jau ar neprasiis, bet tas jaasaprot..........!!

erased

50 Vīr.

user
Rincen

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Vai tad shimano nav kautkādas tur bremzes ričukam????

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Pervīt, galvenais neaizmirsti pats sev to spiningu uzdāvināt un notēlo vēl prieku

Talibans

43 Vīr.

user
Postu skaits: 448
Cav Rinchuk es te pus stundu klusiba parlasu ko jus visi pa dienu sarakstijushi zini...es laikam uz to pirti braucot savam miesassargam brivdienu tomer nedoshu, nafig lai labak brauc lidzi jo te izskatas ka seksa vietaa briest masveida kautinjsh

p.s. draudzinj, KAAA lai atskir virieshu zekjem kura ir no labas un kura no kreisas kaajas? tikko papeetiju...kur nu septinjas, pat vienu atskiribu neatradu

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Un vēl traģiskāk, Mokkuc, ir tad, ja vecis atnāk ar pilsdrupām un redeļsētu, kas pieslēptas ar tizlām ūsām, tizlām botām un nošļukušām ūziņām..........bet tu mēģini viņā saskatīt un saklausīt cilvēku........nu un katrā jau kaut ko var saskatīt, ja pacenšas, .........un tad sākot dzīvot kopā, tiek restaurētas pilsdrupas un ieģērbts ar pēc cilvēka.......un tad šamais sprukstiņš paceļ savas galviņas un oh-ho -ho...........es tak esmu krutais vecis un re kā babenes protu jāt.........

erased

43 Vīr.

user
Postu skaits:
Es pats sev uzsaukšu, dubulto...varu atļauties..

nu piša gan tāda pašvaka sanāks..

erased

50 Vīr.

user
Migeera : shimano ir arii velosipediem atrumu parslegi, vo tagad aizdomajos - nibviena nav man uz randiņu atnesusi shimano 5 pakaleejo zobratu , jopcik
a tas varbuut mans milakais zobrats ...

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Tantrix, paldies par labojumu.... Neceri, ka pirkšu priekš tevis zobratus!

Ri, ai šitā saņirgšos, ka pa nakti nevarēs pagulēt.... saskatīsies skaistais bezzobis

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Taliban...........nedod gan brīvdienu, es šo ņemšu priekšā..........tik pasaki vai šamam ir visi zobi
.......un par zeķēm..... , ja labās kājas zeķe ir uzvilkta kreisajā kājā, tad viņa veic rotāciju ap savu asi un skatās uz citu pusi (attiecīgi otrādi)

erased

43 Vīr.

user
Postu skaits:
Un vispār aizietu uz aklo randiņu..tikšanās vieta viesnīca, ar aizsietām acīm un novilktām biksēm.

La_mocca VIP

46 Siev.

user
eu es uz tādu randiņu gribu, bet lai man tur priekšā ir mana lielā mūža mīla
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.341 seconds.