izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 404

user
Postu skaits: 22416
Tantrix, oi nu ar komplimentiem, es gan neskopojos, ja man patīk tad tā arī pasaku

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Postu skaits: 29540
neredzam, tad es ar to aliņu???? Laikam dzert alu aicināja, jo teica, ka redz mani guļus nevarot nemaz tik veikli dabūt

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Mokkuc..........tavai vagīnai par godu paņemšu līdzi arī savu rūcošo oliņu

erased

35 Vīr.

user
Postu skaits:
katrs par savu

user
Migēr,

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Foruma monstri - lūdzu, nosaukt vārdā tos briesmoņus, lai zinu no kā raustīties

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Ri, blinčik es tak kautrīga babene.... nosarkšu un vairs vispār nevarēšu parunāt

vispār es izdomāju a nafig man jādālās, ja es varu viena aliņu nosūkt un būt jau transā guļus

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits: 117
nu ja , tas jau taads psihologisks fenomens , catojot forumos tomeer ir cita veida saskarsme kaa "dziivajaa ", un mees to protams zemapzinaa vienmeer fikseejam. Jo dziivee tu redzi otra skatienu , sejas vaibstus , kermena valodu , galu galaa var atrak norauties pa muti

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Mokkuc.........nu oliņa jau nekādu lielu runāšanu neprasa...... tik kādu.........mmmmmm........ahhhhhhhh........uhhhhhhh.........

user
jā jā Tantrix, tā jau ir... jo dzīvē priekšā stājas liels cilvēks, a ko tad te mazs un tāls, kājas vai torss un miniatūrā

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Ri, ej Tu pa gaisu... ko es tur viena stenēšu kā tāda vakarējā????! Ni ni... eu man nupat teica, ka man vārds Zeltīte neesot un nepiestāvot... a ko man tagad nošauties, ja nepiestāv???? vots veči!

erased

Vīr.

user
Postu skaits: 34

Talibans

43 Vīr.

user
Postu skaits: 448
Neredzama - godigi sakot aizdomajos par Tavu jautajumu... par ko mees priecatos? pareizak sakot es, jo kadam citam varbut ari ir cits viedoklis...ja taa pavisam nopietni, tad man Tev pat isti nav ko atbildet. visdrizak es sagaidu normalu, cilvecisku attieksmi un zinamu cienju...nekadas materialas izpausmes man toch nevajag, un es tas pat nepienjemtu... seksu primaja randinja ari ne, ja man ir talejoshaki plani uz konkreto sievieti... taka hvz...jums laikam vienkarshak, lielai daljai sievieshu jau visas prasibas ir izteiktas materiala forma un tas ari veiksmigi tiek prasitas...

erased

50 Vīr.

user
Postu skaits: 117
mtaa foruma mostri : HOMO FORUMUS MONSTRIKUS : ceelusies evoluucijas procesaa no homo sapiens kaa regresivais degenerativais zars. Izniciba paredzama nepietiekamas sugas pasatrazosanas deelj, jo seks kontakti notiek tikai virtuaali.

user
Taliban, nu re - ko tu piedāvā to jau arī ņem..
Bet man tagad točna panesās... vot ņemšu un uzdavināšu šoķīti nākošajā randā, gribas redzēt reakciju, nez ko darīs ))))))) tik jāsagaida, kad kāds uzaicinās

La_mocca VIP

46 Siev.

user
varbūt recesīvais gēns????

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Talib......... .........90% tu izdomāji pareizi, bet....... lielai daljai sievieshu jau visas prasibas ir izteiktas materiala forma un tas ari veiksmigi tiek prasitas... (c).......te nu nepiekrītu..............nu cik reizes es šovakar zīmēšu šo vārdu UZMANĪBA........nu, jopcik, sāk besīt ...........vai pasniegt mēteli un atvērt durvis ir materiālas vērtības?

erased

Siev.

user
Postu skaits:
Neredzamā.......es ar paņemšu kārklu vicu ar tārpu kastīti ..........

La_mocca VIP

46 Siev.

user
Ri, ja būs Ide tad manis tur nebūs!

Talibans

43 Vīr.

user
Postu skaits: 448
Tantri...nav pat taa ka dzivaja nekasaas ta ka forumaa, tapec ka izjut vnk fiziskas bailes...cik lidz shim tanis pashos kopigajos tusinjos ir bijis situaciju...apsezhas pie viena galda kopa un ir loti labi draugi pat tie kas itka foruma viens otram rikli plesushi pushu...un pectam abi iereec par to kas tik nav ticis rakstits
tikai VIP vai apstiprinātajiem (ar zaļo ķeksi) lietotājiem ir iespējams ierakstīt atbildi

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2023. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.325 seconds.