Autors Komentāri: 179
Karoč ir sacēlies jautājums "Izdegšanas sindroms " Kāpēc tā notiek? Kā balansēt,jebšu kā atrast to zelta vidusceļu, lai neizdegtu? Mazāk strādāt būs noteikti pirmais ieteikums,bet nelīdzēs! Būsim reālisti, naudu vajag, nāksies pahāt kā līdz šim! Bailes!Nedrošības sajūta! Man ir bailes no augstuma ,nenormāli, un tomēr es ar to tieku galā! Pirmdiena- Bet man ir trauma,morālā trauma! Kad Tu jūties tik bezspēcīgs un nobijies...histērija...asaras...stresik minūte,ko Tu pavadi viens pats istabā!Tu dari visu iespējamo, lai glābtu otro cilvēka dzīvību...par lielu pateicību augstākajiem spēkiem tas arī izdodas...viss it kā labi,visi sveiki un veseli, man būtu jāpriecājas,es tak pļats pat kā varonis tiku godāts! Un tomēr es tā nejūtos...un sapratu, ka nekad vairs kaut ko tādu nevēlos piedzīvot... Otrdiena- Tas,kurš bija galvenais, nekad neatbildēja uz izsaukumu...tika pievērtas acis...nākamajā dienā atkal negadījums ar citu cilvēku, vieglākā formā! Atlūgumus galdā no manas puses! Trešdiena- Man nekad nav bijušas zilās lapas! Zvanu uz darbu un saku,ka nejūtos labi!Meloju!Nē, es tiešām nejūtos labi! Ceturdiena-atkal neierodos darbā! Piektdiena-tas pats! Sestdiena- Saņēmos,bija dubultā samaksa par šefa tēlošanu vīkendā! Tomass uz hospitāli tiek aizvests,carer neuzmanības dēļ! Priecājos, ka biju virtuvē! Svētdiena- Diena rit virtuvē mierīgi, tikai permament staff no paša rīta asarās staigā-jāpiebilst, ka tas jau kļūst par normu manā iepriekšējā darba vietā, ka cilvēki raudādami staigā pa gaiteņiem!Katru dienu kāds raud! Vakariņas. Gandrīz galā darba diena. Nē!tak pļats!Redzu uz troļļa atpakaļ atved speciālas diētas 2 desertus,man uz mirkli gan sirds ,gan elpa! Kā es tesos uz otro stāvu, es domāju tur visus nositīšu!!!Paldies Dievam visi dzīvi! Atgriezos virtuvē!No ēdamzāles pavērās apburošs saulriets, nodomāju tieši tas ,kas vajadzīgs! Nodomāju jāuztaisa kafija un jāiet uzvilt miera pīpe vērojot saulrietu! Fonā dzirdēju kādu bļaustoties,tobrīd nepievērsu uzmanību!Jo Alexa arī fonā spēlēja mūziku! Iznāku ārā no virtuves, ar kafiju un atslēgām,pagriezu skaļāk Alexa un eju ārā uz dārzu...es atveru durvis un dzirdu kā Norma bļauj "Help,help"!!! Paceļu galvu augšā, a šamā pārkārusies par balkonu tā, ka tūlīt būs kritiens...es jums atvičaju,es toč domāju ka ar sirdi aiziešu ...nesos augšā uz otro stāvu! Tā melnā cūka sēž telefonā un pat nezin,kur Norma ir! Iecēlu Normu atpakaļ! Es knapi savaldījos,lai neuzšautu pa muti tai nigai! Nekad nedomāju, ka es varu tā kādu ienīst!Konkrēti es šobrīd par rasismu! Tik slinku,nekompetentu un stulbu rasi manas acis vispār nav redzējušas! Ne visi protams, esmu pāris satikusi ari foršus un čaklus cilvēkus! Bet pārsvarā, visi melnie ir slinki cükas! Neticēsiet,bet man tik viegli palika ,kad šito ne tikai uz baltas lapas uzliku,bet skaļi izteicu,až smaids sejā parādījās! Karoč, ietekumi,padomi par to zelta vidusceļu...nu un protams, kā pārstāt censties kontrolēt visu procesu,jo tas nav iespējams, es nevaru būt visur,to es saprotu! Bet tik un tā, pēčāk jūtos par kaut ko vainīga, pati nesaprotot par ko...
2022-09-20 16:10:26
Pele, Tu esi melnā?
2022-09-20 16:23:09
Ārprāts! Es jau nodomāju, ka tā dullā, sarkanajos zābakos tēmu atvērusi ... razborkas taisīs, pa purnu atkal solīs.
2022-09-20 16:23:39
Doča un ko Tu tagad gribi? Atzinību? Pamācības? Ko tieši ar šo vēstījumu. Sliņķiem nav rases piederības.Slinki, bezadbildīgi cilvēki ir visur!
2022-09-20 16:30:04
Un tas ir normāli ... man tie ukraiņi sāk tracināt - četri normāli un piektais lops pagadās. Viss, visi cūkas nekaunīgi rādās.
2022-09-20 16:44:53
Sane, a Cēsis ukrainietes daudz?
2022-09-20 16:47:35
Fake, nu bij pilns ... bet daļa devušies atpakaļ uz turieni, no kurienes nākuši. Glendelokā ārkārtīgi skaista ukrainiete strādā par viesmīli.
2022-09-20 16:57:36
Muterīte, lasi 2x,ja vajag 3x...vispār neiedziļinās
2022-09-20 17:02:24
Nav būts tur sen
2022-09-20 17:09:24
Smuks krodziņš, paplašināts. Patika.
2022-09-20 17:15:13
Doča es tev te nekāds psihoterapeits ar biheiviorisko pieeju!
2022-09-20 17:15:25
Muterīte, neviens no jums! Jums,ka tik LedusTeļš stringos šnobeli iebāzt! Visiem kā viens!
2022-09-20 17:28:47
Denish, man grūti izprast Tavu tekstu .... gadiem neesmu ar nevesaliem cilvēkiem strādājusi. Bet, jā ... bimboju, par katru, kuru aprūpēju. Prakses laikā gazika kuzavā lūrēju, vai tas nav ,,manējais,,.
2022-09-20 17:41:12
Doča neiespringsti uz lietām ko tāpat neizmainīsi.mācies strādāt ar saviem impulsiem.
2022-09-20 17:41:33
Vecās Maukas!Vot cik jūs esat noderīgas! (Par jaunuļiem vai mana gada gājuma personāžiem pat prātā nenāca, kad rakstīju šo topiku) Es domāju, mol dzīves pieredzes bagātas, kaut ko gudru pateiks par zelta vidusceļu un kā pārstāt visus un visu mūžīgi censties kontrolēt! Vienkārši negribas mammu uztraukt un šito visu stāstīt...mamma gan vienmēr zinātu kā man palīdzēt! Nedēļu dzēru, bija forši! Bet saprotu, ka tas nav risinājums un ir jāiet tālāk...tikai kā? Kā nepieļaut tās pašas kļūdas!? Nu neko jūs nevarat! Ne padomu iedot, ne pist! Jēga no jums nekāda! Kad tiešām vajag palīdzību un padomu! Vecas,nekam nederīgas maukas!!! /dusmās aizcērt durvis/ Eju zvanīt mammai!
2022-09-20 17:46:23
Es nevaru dot padomu! Tikko nobrauktu kaķi vai suni varu savākt! Radīt histeriju, zvanīt visiem spec. dienestiem. Nepaiet garām cilvēkam, kuram maizi nevajag, bet ,,salāpīties,, ... un no tantītem nopirkt puķes.
2022-09-20 17:58:58
Nē nu forši..izbļaustījās un ies zvanīt mammai! Padomus sagribēji...te katram ir savs redzējums caur savu prizmu....labākais padoms ir nebāzties ar saviem padomiem!
2022-09-20 18:07:18
Padomus jau īsti nevajag,ctreiz grūtā brīdī pietiek ar to,ja Labs Draugs uzklausa tevi,noteikti paliek vieglāk!
2022-09-20 18:23:13
Tagad domāju...diez ko mamma teiktu par visiem jums...
2022-09-20 18:31:27
Domāju,ka neko sliktu
2022-09-20 18:34:00